Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no kazdu chvilku by to mohlo prist ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
musím teraz na hodinku odísť, dúfam, že mi niečo neutečie :-x
Odpovedať
Profilova fotka
No monci, ja už tiež pomaličky odchádzam na bus. Asi budem na webe na mobile ;-)
Odpovedať
moncus, len pekne dalej vychovavaj! :-D toho mojho som musela minule krotit, lebo chcel robit velkonocne upratovanie - umyvat kuchynsku linku!!! samozrejme nie sam. tak som to jemne odignorovala, lebo kto ma uz chut a cas sa hrat cez vikend s kuchynkou linkou, ked cely tyzden pracujeme 12ky... dom este nestaviame, ale budem vas informovat. predali sme v sobotu auto a kupujeme nove... ja mam taky pocit, ze je uz vsetko ok a Ninka uz dycha nas pekny bratislavsky vzduch :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Moja kamoška keď išla rodiť, tak jej ráno o 9-tej vyvolávali a malá sa narodila až 15:35, takže ešte majú čas.
Odpovedať
Profilova fotka
babule. zatial nic?
Odpovedať
Profilova fotka
zatial nic zlatinko...
Odpovedať
Profilova fotka
ktovie ako sa maju. mozno akurat uz rodi. :-D jaj, taka by som bola rada uz na jej mieste. :-D
Odpovedať
babulky asi ten porod dlho bude trvat volala mi 11,30 ma kontrakcie kazdu minutu a len 3cm je otvorena, uz vypli telefony Michal je pri nej ma sukromny box a primar ju ma na starosti /Janáček/
Odpovedať
vdaka!!! [vidim, ze na moje pocity sa radsej nebudem spoliehat]
Odpovedať
Profilova fotka
tak snad to vsetko dobre dopadne. a dufajme, ze sa ninka narodi este dnes. :-D ;-) dakujeme za info. chuderka, este stale sa trapi. ale hlavne je, ze tam ma michala. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to tak to este chvilku potrva... dufam, ze to zvlada v pohode...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jaj chúďa Lenka, tak dlho sa trápi. No držíme stále palce, nech to už má za sebou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
eli aké autíčko kupujete?
Odpovedať
ahojte babulky tak citam a stale nic ;-) ja som sa aj obavala toho, ze ked je malo otvorena a jej pichnu vyvolavacku, ze to bude dlho trvat a sa bude trapit :-( ale dobre, ze ma sukromny box a Michala pri sebe, ze nie je na to sama :-) na chvilu som sa vzdialila z postele, co som si zohriala obed a ptoom sa tam znova vrhnem ... pustila som si DVDcko, jedno uz som skoro aj prespala ale to mi nevadi, lebo som ho uz videla :-D a druhe si pustim o chvilu .... ;-) monci: dobre si treba muza vychovat ... mna by to tiez vytocilo, keby nebol schopny po sebe za cely den ani len riady umyt a upratat ... ja mam doma takeho svagra, a ked mal prazdniny zo skoly, tak to bola sodoma gomora, on nebol schopny sa ani sam najest, teda si prihriat polievku alebo obed, co vzdy svokricka den predtym navari ... a ked treba nieco cerstve, tak varim ja ... aj od varenia sa ma snazia odbremenit, aby som dlho nestala pri sporaku a tak v kuchyni .... ale ten svagor ma vytacal, ale ked ho clovek zavolal v style, pod si dat ak chces, ohriala som, tak to dobehol alebo dobehol, ked ma videl sa motat po kuchyni, ked som si sla nieco zobrat na jedlo ... a najlepsie ma vedel vytocit v pondelok otazkou, ze co bude dnes na obed a ja mu, kolkokrat povedala, to co ste mali vcera asi, ak sme s mangelom boli na obed u nasich, tak som nemala paru, co sa varilo tu u svokrovcov a on mi polozi taku otazku :-| naucila som sa ho ignorovat v tomto, ved nie je maly, mal uz 18 a ja ho obskakovat zasadne nebudem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jéééjda, chúďa Lenka, moc na ňu myslíme, nech už to majú s maličkou za sebou a môžu oddychovať.
Odpovedať
Profilova fotka
caute bauble. idem sa najest. konecne obedovat. :-N ak sa nieco zmeni, tak ma len prezvonte a ja sa zapojim na internet. zatial papa.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som uz z toho cakania nejaka unavena :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa zase bojím, že o piatej odchádzam z roboty a keď sa dovtedy nič nedozviem, umriem od zvedavosti |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam pocit ze uz aj lenkina mamina isla domov, takze nam asi ostavaju uz len smskove informacie...
Odpovedať
Profilova fotka
takze fuuuurt nic. ;-) tak budeme cakat info od teba silwi. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Dala som si nacas, ale uz som na svete. Volam sa ninka Klestincova, narodila som sa dnes o 15 h 52 min, meriam 50 cm a vazim3300g.
Odpovedať
Profilova fotka
tato sms mi prave dosla od Lenky....
Odpovedať
Profilova fotka
mozte posielat blahoprajne smsky :)
Odpovedať
jeeeej super Ninka uz je na svete!!! :-) Srdecne gratulujem, prajem vela zdravicka a maminke dostatok mliecka :-) ...
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeeej supeeeeeer.akurat vcas som sa pripojila. ;-)
Odpovedať
hej silwi aj ja som dostala tú smsku, veľmi sa teším že to majú obe za sebou. Gratulačná sms je poslaná, teraz už len čakať na fotečky. teda až bude lenka oddýchnutá x-) Táááááák sa tešíííím.
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa velmi tesim... som uplne dojata...
Odpovedať
hihi mne normálne zimomriavky behajú po chrbte. Konečne to má za sebou :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?