Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
junovky ostatne, to je uplna nadhera, ako spolocne drzite palce a cakate... sloni a silwi: dufam, ze nie ste este uplne unudene z nariadeneho domaceho pokoja... mam kamosku, ktora je uz na 2. rizikovom tehu cely cas doma a viem z jej rozpravania, ako to moze ist na nervicky. tak posielam vela vela trpezlivosti! gratulujem k bytu, jahodka! ...si zmazala tvoj album ;-(
Odpovedať
dakujem eleni, aj ja tebe gratulujem k pozemku... hej zmazala som album, lebo som slubila manzelovi, ze tu nebudu dlho nase fotky... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
eleni mne uz celkom zacina zasibavat doma samej, manzelik teraz dlho sedaval v praci a dnes este isiela aj na sluzobku.... esteze je ten internet x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jahodka to je super lokalita, len dúfam, že nám ten sad JK nevyrúbu a nepostavia tam zase nejakú opachu :-N eleni ahoj, vy sa máte s manželíkom ako? Stále veľa robotky?
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa mam celkom fajn. spim niekedy do 9.h az 10.h. a nejako to rychlo ubehne. malinka ma akurat okopala. ;-) dnes som aj ja dlho sama. manzel ide z prace na coneco a potom ide do dielne. ;-)
Odpovedať
juuj silwi - musis byt silna. ale my ta tu uz nejak zamestname, ze jo ;-) [teda... moj podiel je zanedbatelny -> vdacime za to nasim to-be-maminkam a samozrejme im sikovnym polovickam ;-) ;-) ]
Odpovedať
Profilova fotka
keby som nebola na novom oddelení, tak by som s vami klábosila, ale nemôžem, tak po očku pozerám, či nie je niečo nové. Jahodka aj ja sa pripájam ku gratulácii. Super, vlastné bývanie je najlepšie, som zvedavá, kedy sa niečo také podarí nám. Inak okolo štvrť na jednu pôjdem domov, dnes máme pohreb. Doma bude počítač nažhavený, dúfam, že kým pôjdem preč, tak už tu budú infošky.
Odpovedať
sloni - tak to je super! ty mas bonus, ze ti manzel chodi relativne skoro domov. 8-) jahodi - chapem. fotky, na ktorych si len ty, ti ale "nezakazal", hm?
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi, Sloniii, viem, že to môže niekedy liezť na nervy celý deň trčať doma, ale ja by som bola celkom rada, keby som si oddýchla od roboty a venovala sa niečomu inému. Aspoň by som sa naučila variť :-D Alex máš to teraz asi náročné, však? Držím palčeky, aby sa to rýchlo zlepšilo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moncus. tak ja mam pisat rigoroznu pracu. a doteraz nemam ani ciarku. :-D a navyse teraz mi manzel zakazal varit. takze vari len on. ;-) aby som dlho nestala pri sporaku. setri ma.
Odpovedať
Profilova fotka
moncus, veru zacinam trosku skusat varit aj nove vecii okrem mojho tradicneho receptaru a zatial sa mi celkom dari... len je to dost obmedzene mojimi chutami teraz :-p
Odpovedať
Profilova fotka
a po veceroch pisem s manzelom jeho diplomovku... teda on diktuje a ja pisem a robim mu tabulky grafiky a prekreslujem obrazky...
Odpovedať
Článok sa načítava...
inak alex - bola som sa v sobotu v noci pozriet v tom karaoke bare na zelenej. boli tam len sami uhulakani anglicania, ale aspon viem, ze ten bar este stale funguje
Odpovedať
Profilova fotka
no, tak to máte obe nejaký program :-) Sloni ty máš naozaj príkladného manžela. Takého treba zavrieť do vitrínky a vystavovať ako jeden z mála vyskytujúcich sa exemplárov :-D :-D
Odpovedať
inak sa chystame na 4 svadby - prve dve su v rovnaky den ]-( -24.5 - jedna vo W, druha v BA, tak na tu bratislavsku prideme az na bufety vecer... a potom 28.6 a 19.7. tak sa zaoberam znova rozluckami so slobodou, svadobnymi darmi, organizovanim a kazdemu do toho samozrejme kibicujem, kedze som tu vdaka vam v danej teme uz takto "vzdelana" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
el, 4 svadby... pekne... to si teraz musis pekne nakupit nove satky, no nie?
Odpovedať
Profilova fotka
tak eleni, to vam zavidim. ;-) my mame ist na svadbu 6.9., tak som zvedava ci pojdeme, lebo je to v brne. a ja tam chcem ist len s malickou. nenechala by som ju doma.
Odpovedať
Profilova fotka
My ideme v sobotu na svadbu x-) Monci, no je to náročné, ťahám dve pozície, nie je to jednoduché, ale tak zvládam.
Odpovedať
moncus - aj ja som to chcela v takomto duchu napisat, no potom som si spomenula, co fialllka pise o svojom manzelovi, ericulka, babulina.... vlastne vsetky sme si vybrali uplne super chlapov! len podaktori z nich su este trosku viac idealni v niektorych aspektoch -> vid andrejkin Macko :-)
Odpovedať
silwi - vynosim tie zo septembrovych svadieb - visia v skrini 2. teraz je kontro vybrakovane kvoli domu :-o
Odpovedať
Profilova fotka
keby vas pocul ten moj. tak by mi nadaval, ze ho moc vychvalujem. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii, ale ako sa hovori: co pravda no ne hrich (vyslovnost ako v saristine :-p )
Odpovedať
Profilova fotka
no ja vám normálne závidím, my sa asi na žiadnu svadbu nedostaneme najbližších 10 rokov ;-( eleni už staviate domček na tom kúpenom pozemku? no my sme mali s manželom cez víkend riadnu výmenu názorov o tom, ako by občas mohol doma niečo urobiť, napr. umyť po sebe riady a tak. Tým, že je živnostník, nechodí do roboty a celé dni je doma a nič neurobí. A ešte je urazený, že keď ja prídem večer o siedmej domov, neuvarím mu večeru ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mám našťastie na varenie svokru, takže vždy je doma čo jesť, ale vysvetlila by som mu to razantne ( ]-( ), ak by takéto niečo po mne chcel, keď prídem z práce a on je celý deň doma.
Odpovedať
Profilova fotka
alex veď práve to sme si cez víkend vysvetľovali a nakoniec uznal, že mám pravdu. Vieš, my bývame s mojou mamou, ale ešte sa nestalo, že by nám niečo uvarilo, iba keď som ju občas výslovne poprosila, že máme chuť na nejaké jedlo, ktoré neviem uvariť :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jasne baby. ;-) moncuska, mozno keby si mala zdravotne problemy, tak ako my, tak by sa zmenil. ale treba mu to obcas naznacit. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sloni obávam sa, že jemu nestačí ani povedať to po lopate. Vieš on bol tak vychovávaný, vyrastal na dedine na východe, kde žena je len slúžka v domácnosti a jej jedinou úlohou v živote je variť, upratovať a rodiť deti ]-( Veľa vecí som ho už naučila, odkedy spolu žijeme v BA, ale niečo je tak hlboko zakorenené, že to len ťažko z neho dostanem.
Odpovedať
Profilova fotka
monci, nič si z toho nerob. Môj Michal je tiež lenivý čo sa upratovania týka. Ale do obchodu, ak sa mi nechce ísť, tak v kľude ide sám.
Odpovedať
Profilova fotka
no čo už, každý máme nejaké muchy :-D Ale v pohode. Ja si ho ešte vychovám :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kočky už je to skoro tri hodiny, predpokladám, že Ninka je už na svete, ale neviem sa dočkať oficiálnej správy x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?