Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeej to je pekne, najmensi superstar fanusik x-) inak aj moja neterka 15 mesacna zboznuje superstarovsku znelku.. ked nahodou este nespi a ju zacuje, tak ani nezaspi a bude jacat kym ju nezoberu k telke do obyvky...
Odpovedať
@bez, to teda fakt nie... a ako bolo? vyriesili ste, co a ako S + J?
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko manželky :-) Čítam, že sa máte všetky fajn, tak to je super. U nás nič nové, tiež sa máme dobre. Stretko dopadlo super, hoci sme sa stretli len tri, ale mali sme si čo povedať. Konečne som ja nebola tá, čo kecá najviac, babuli nemáš sa za čo ospravedlňovať, veď my sme sa ťa stále vypytovali ;-) Tak sa majte a do skorého videnia :-)
Odpovedať
caute koculky 8-) tak uz sa priblizuju vianoce a konecne aj nas prichod na slovensko...uz sa moc moc teskame :-D :-D :-D inak tu je vsetko po starom....dnes v noci sa nam trosku zahmleli okna na aftach, inak je tu 9 stupnov :-) co je pohodicka.... dnes idem po 3-och tyzdnoch na kurz dutch :-) dufam ze som vela nezabudla a zajtra sa chystam do mesta...este trosku polabzovat obchodiky...a nakupit malickosti co mi este chybaju ;-) pa a drzkajte sa vsetky...myslim ;-)
Odpovedať
Ahoj Alex, zevraj mas dnes narodeniny? Pekny datum. ;-) Tak ti prajem vsetko najlepsie, vela lasky a aby sa vam coskoro zadarilo vytuzene babatko!!! :-)
Odpovedať
ma alex narodky??? ja netusim.... aj ja sa pripajam k jahodke....vela vela lasky, zdravicka, stasticka, nemiznuci usmev na tvari a hlavne vela pozitivnej energy :-D cmuk
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem vám babuľky moooc! :-)
Odpovedať
jeeeeeeeeee alex, blahozelam :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale ja som uz raz blahozelala do snaziliek, ale neviem ci si to videla, lebo sa to tam toci strasne rychlo =-) VSETKO NAJLEPSIE! x-)
Odpovedať
takze baby vy ste vsetky v snazilkach? jasne okrem babuli, fialky a sloni ???? vy nas takto opustate? :-(
Odpovedať
alex vsetko najlepsie x-) no ja brazdim aj snazilky aj endometrioticky a aj tehulky aprilovky a junovky 2008 :-D ale stiham aj toto tu sledovat :-D nam nesiel od dvanastej net, a zapli ho pred 5 minutami, asi vypadok niekde, normlane vypadol tak sme sa smiali v kancli, ze ideme domov, nie? ved nemame co robit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ešte raz vám všetkým ďakujem, ste strašne zlaté, že ste si spomenuli x-) Silwi nemaj strach, všimla som si tvoju gratuláciu :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
wow! tiez strelec? tak HAPPY BIIIIRTHDAY TOO YOOOUUU..., Alex 8-)
Odpovedať
@erika: a kde budete na vianoce? u vas alebo u svokrovcov? vyjde cas aj na lyzovacku? alebo idete len na skok... a kto bol teda na stretku? co zaujimave ste prebrali?
Odpovedať
@eli - urcite budeme na Slovensku :-) a plan je taky ak vyjde, ze o 15:00 pojdeme k svokrovcom, pride tam svagrina s detmi...tak si budeme spolu pozerat darceky a potom cca o 19:00 pojdeme k mojim rodicom na veceru a na darceky 8-) ako pisem o darcekoch, ze? ale my ich mame brutal vela, tak sa tesim ako sa budu tvarit ked budu rozbalovat :-D no a o polnoci pojdeme na polnocnu omsicku...to mam rada... Mali by sme prist na dlhsie od 21.12-5.1. tak sa tesime...na lyzovacku asi nie (neviem lyzovat), nato nie sme a nebude az tolko casu...musime obehat rodinu, kamaratov, a dat do prenajmu bytik, tak to riesim trosku po maily uvidim ako nam to dopadne...takze sa potrebujeme uplne odtial odstahovat, este tam mame nejake veci.
Odpovedať
Profilova fotka
ericulka... sme aj v snazilkach, ale poctivo to tu kontrolujeme ;-) baby ja som sa este neostala do vianocnej nalady akosi... :-| zatial iba do predvianicneho stresu ktory vsade naokolo vladne (a hlavne v obchodoch)
Odpovedať
tak, eri, to vyzera na nabiteho 24-eho! ale na druhej strane, dobry kompromis :-) my budeme sami vo W a dalsie dni potom u jednych a druhych rodicov. silwi, stres mam aj ja a riadny a darceky skoro ziadne a ani napady... hruuuuza
Odpovedať
@eli- aj my by sme boli sami, keby sme boli v BA ale ked sme neni tak casto doma tak sme si taki vsetci vzacny... ja uz mam vsetky darceky tak sa moc tesim... ;-) a ked nemate napady tak napiste ja vam poradim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja nemam napady na darecky... eri porad ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a tehulky nase, davam vam cierny puntik, za to ze vam nepribudaju fotky do albumikov na konovi... som ochotna ho zmazat ak pridate fotky brusiek pri vianocnom stromceku... ;-)
Odpovedať
juj baby my sme vcera boli v meste a nakupili sme toho brutalne vela vela vela....nejake pulovre, tricko, kravatu, mne riflovu bundu, pancusky,ponozky.... :-D drahy dostane odo mna na vianoce koselu, kravatu a manzetove gombiky a 4 dni po vianociach ma narodky tak som mu kupila take dva pulovriky....inak o vsetkom vie co sa mi nepaci...ale co uz...chcela som este nieco na tajnaka ale neviem co, lebo o vsetkych darcekoch viem co dostane....lebo bud sme si ich kupili sami alebo sme dali typ co chce on a ja....takze ziadne prekvapco :-|
Odpovedať
silwi neboj po sviatkoch sa albumiky budu aktualizovat ;-) ja mam tiez dilemu, co drahemu ale uz mam tip, len to nechcem sem napisat, aby to nahodou tu nenasiel :-D a v januari ma hned narodky, tak to som tiez dumala, co mu kupit, ale nieco som vymyslela, co mu vyrobim, v piatok ma osvietilo v praci, to bolo asi tym, ze uz som bola posledny den pred sviatkami v praci :-D tak to uz len zrealizovat a vrhnem sa na to, ked on bude v praci a ja budem tu a mozem aj s vami kecat, ked uz maju net supis :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to sa uz tesim x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babuľky, tak konečne mám trošku čas a funguje stránka. Už ste mi chýbali ;-) Tak pekne poporiadku. Alex dodatočne všetko najlepšie k narodeninkám, nech sa vám podarí všetko, o čo sa snažíte ;-) Pre všetky zvedavučké :-) : stretko bolo super, boli sme len tri - ja, Babuli a Alex, ale ako už spomínala Babuli, aj tak nám tých pár hodín nestačilo, ústa sa nám nezavreli :-D A o čom sme diskutovali? Väčšinou sme s Alex vyzvedali od Babuli všetky podrobnosti tehotenstva, vyšetrenia, prípravy na pôrod atď. Musím povedať, že som získala veľmi cenné rady. No a ešte sme riešili súčasnú situáciu s bývaním, trošku sme poohovárali svokrovcov a rodičov, s ktorými bývame :-D Mne osobne bolo veľmi príjemne a ani sa mi nechcelo ísť domov. Ericulka ja zatiaľ medzi snažilky nepatrím, až niekedy okolo leta budúceho roku, zatiaľ len tak teoretizujem a získavam informácie. Všetky budeme mať určite krásne Vianoce, niekto s rodičmi, niekto s celou rodinou a niekto tak romanticky - len sami dvaja manželia ;-) My budeme na Vianoce všetci spolu, ja, Marek, moja mama, segra, neter a synovec. Je to super, milujem tú atmosféru. Minulý rok sme takto spolu boli po prvý raz a bolo to super. Všetky tie prípravy mi dodali vianočnú náladičku. Silwi neboj, aj tebe sa dostaví nálada, ale skôr asi ten posledný víkend, keď už nebude treba ísť do roboty, doma sa bude vo veľkom chystať, variť, piecť... :-) A nenechajte sa rozhádzať tým stresom a chaosom, čo vládne naokolo. Držím palčeky pri nákupoch darčekov, chce to veľa trpezlivosti. Fialllka teším sa, že si s manželíkom takto užívate tehotenstvo a je fajn, že už máš voľno a nemusíš sa rozčuľovať v robote. Babuli u vás všetko v pohodičke?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj baby... my sme sa akurat so segrou a s braskom konecne dohodli na darceku pre nasich... mam z toho strasnu radost lebo kupovat ho bude brasko a nie ja ako minuly rok a uz konecne nemusim volat raz jednemu raz druhemu ze co kupime... aj kamoskam som dnes kupila... tak dufam, ze sa im bude pacit... nebudem pisat co lebo by si to mohli precitat... ani jedna to neprizna, ale uz to tu sleduju naplno :-p mam taky tajny tip, ktora bude mat coskoro prstienovu novinku pre nas... dufam, ze to vyjde x-) inak na mna lezie nejaka choroba... strasidelne ma boli hrdlo.. asi pojdem zajtra k lekarovi :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi teraz je tej choroby plno, ja som tiež bola chorá, ešte stále sa neviem zbaviť nádchy. Daj si pekne paralen a horúci čajík a hoď sa do postele, treba to vyležať.
Odpovedať
moncus, dik za zreferovanie eri, vsetky tipy sa rataju, tak kludne posli! silwi, rychlo sa uzdrav! alebo ked PN, tak teraz a nie cez vianoce :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no zajdem zajtra k dokimu... nech sa mi na to hrdlo pozrie.. aspon dostanem dobre lieciky... lebo strepfen ani tantum verde mi nezabera ]-(
Odpovedať
Tomi mal teraz tiez narodky a dostal kameru na comp (aby mohol plnohodnotne skype-ovat) a pyzamo :-N na vianoce mam uz konecne napady pre najblizsich, ale stale nie vsetky zrealizovane. a pre kamosov a bratrancov stale nic... =-) inak, ako spravna motivovana novomanzelka som celu sobotu piekla (podotykam ze prvy krat v zivote -> musela som si ist najprv rano kupit valcek a dosku na cesto :-D) ...a vcera bol rok, co som bola konfrontovana s TOU otazkou: zoberies si ma? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jéj Eli to je fajn, aspoň budeš mať konečne čím manžela tresnúť po hlave, keď príde neskoro domov :-D :-D :-D Silwi aj mňa prvé dva dni brutálne bolelo hrdlo, som myslela, že si ho odrežem. Potom sa mi už pustila nádcha a bolo lepšie. Tak skoré uzdravenie prajem.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?