Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
no vidis stastny to tato ;-) sak sa tesi na svoju dcerenku tak jej kupi a pockaj ked sa narodi a bude na neho pozerat svojimi malymi ocenkami jak ju bude lubit a kupovat jej....proste sa do nej zalubi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Janka vitaj, budete si mať s Ericulkou o čom písať ;-) Babuli to je super, dúfam, že aj ten môj bude taký zlatý otecko :-) Potom hoď do albumíku, čo všetko ste malej Ninke pokúpili ;-)
Odpovedať
moni - tak to ano, uz som rozmyslala ze vam to zachvilu bude liezt na nervy :-D take dlhe romany....budeme musiet asi presedlat.... :-D
Odpovedať
moni, a nepozres si radsej rovno cely katalog quelle? :-D :-D :-D ale jasne odfotim, ale asi pockame do vianoc ci nahodou motyka nevystreli a niekto nieco nekupi, nech potom toho neni vela
Odpovedať
babuli tak to cakaj ze na vianoce nieco dostanete Ninka pod stromcek....to babkovci a dedkovci urcite nenechaju len tak... 8-) moja maminka by uz nakupovala aj ked necakame :-D a segra ta kupuje....xixi
Odpovedať
ako inspiraciu posielam vyhliadnute saticky pre cicu ked pojdeme na svadbu v juni http://www.quelle.sk/sk/extern/index....
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli tie konkrétne šatičky to neukazuje, len všeobecnú stránku Quelle. Som zvedavá x-) Ericulka vôbec nám to nevadí, aspoň si prečítame niečo viac ako si tam žiješ ;-)
Odpovedať
aj ja som nakukla a nic :-( snad nam to babuli posle lepcie uf to som si moni vydychla.... 8-)
Odpovedať
dala som ich do albumu ;-)
Odpovedať
jeeej, ja som ich uz videla...su peknucke ;-)
Odpovedať
jeeeeeeeeeeeeeeeeeej babuli, tie su kraaaaaaaaaaaaasne ;-)
Odpovedať
nadhera :-.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
rozkošné x-)
Odpovedať
baby co ste neni v robote ked nepisetE? u nas brutal prsi a je strasne sychravo :-S ale vcera vecer mi prisiel manzelik domov zo sluzobky tak som sa tesila...a zajtra mame 5 mesacne vyrocie jupiiiiiii....ale jahodka uz 6...nejaka si rychla pocuvaj :-D pa a pekny dnik
Odpovedať
ahojte zenicky ;-) dnes ideme na video-sono a uvidime, co povie lekar kamarat na moju placentu, ci sa nahodou uz nedala na spravne miesto, tak nam drzte palce aby bolo vsetko ok .... v utorok a stredu som mala strasne napatie v brusku ale dnes aj vcera to bolo ok a mimco stale sa ozyva, tak dufame, ze vsetko bude ok a to napatie bolo len z unavy alebo z toho, ze placenta sa dviha tam kde ma byt, co by bol ten lepsi pripad ;-)
Odpovedať
drzim palce nech je vsetko ok fialllka, mne po dlhom case bolo rano zle som sa tak rozmyslala hodim ci nehodim zaludok ale ostal kde ma byt, aspon na teraz, dneska mi pride manzelik tak sa tesiiiiiiiiiiim :-D
Odpovedať
babuli a kde si mala manzelika? :) mne ten zaludok zvykne tiez obcas zahaprovat a posledne dva dni ma strasne trapi zaha fuuuuj :-S
Odpovedať
je na balatone na nejakej akcoske z roboty, tak si uziva bezo mna, ale ved ja mu to doprajem ;-) mne naposledy na zapchu pomohla stava z cvikle a jablk, ze vraj to zvysuje aj zelezo tak som zvedava ci aj mne, lebo uz som zufala z toho ako mi to klesa a neviem co si dat
Odpovedať
babuli ale ja problem so zapchou nemam ale palenie zahy :-D
Odpovedať
chybicka se vloudila :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D babuli nevadi v pohodicke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, fialllka držím palčeky, aby bolo všetko ok, potom nás informuj ;-)
Odpovedať
ahoj Jani, skoda ze si neni tu a by sme trosku popisali co nove. My sa zajtra chystame s manzelikom do Utrechtu na nakupy, tu v Amsterdame nas to omrzelo tak ideme pozriet trosku mimo :-) Co mas nove? pa Ericul
Odpovedať
akurat sme sa vratili z Utrechtu, skoda, ze sme sa nestretli :-| ale nakupili sme vela vela darcekov jupiiiiiii :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky... tak sa po tyzdni hlasim znova... oddychnuta, s krasnym novym ucesom a tusim som aj jedno kilo zhodila :-D to asi ako som pobehovala za neterkou cely cas :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, poďme si dať dohromady to naše stretko ;-) Takže termín 9.12. platí? Treba ešte dohodnúť čas a miesto :-) Silwi som zvedavá na tvoj nový účes ;-)
Odpovedať
ahojky, som akurat dosla od lekarov, som tam bola od siedmej rano no hrozne, mam novu diagnozu, asi s najvacsou pravdepodobonosto astma 8-( my hold asi musi mat vsetko ]-( no co uz, tak idem brat lieky a snad sa to upravi rychlo, ja toho 9/12 mozem, adka- sloniicek mi pisala ze ona asi najskor nie lebo ze lekarka ju este nechala doma aby sa preliecila takze asi tak
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja uzávierkujem, preto som tu až teraz. No na stretko idem, teším sa. Babuli a Aďka dovtedy nebude ok? to je škoda :-( No ale zdravie je prednejšie, najmä teraz ;-) Teším sa na vás. Dohodnite, miesto aj čas, mne je jedno, prispôsobím sa, celý deň som pre vás voľná :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babenky po dlhej dobe sa ozyvam - radostna sprava, mame byt!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Greti gratulujem veľmi! Prajem krásne zariaďovanie a málo stresov okolo toho ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?