Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky... pozeram, ze ste mali bohate vikendy... ja dufam, ze nas bol plodny =-) fialllka, popridavaj fotky oblecka do albumu na MK, ja si tak rada pozeram vsetky tie drobnucke vecicky... babuli, som rada ze ste si dobre oddychli... to bolo to najpodstatnejsie, no nie ;-) sloniii, a vy ste co nakupili?
Odpovedať
Profilova fotka
jaj pozeram, slonii, ze si uz aj napisala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak som volala dokimu ako dopadli tie moje piatkove odbery a vsetko je v poriadku... tak sa teraz z toho vytesujem...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, čítam, že ste mali všetky záživné víkendy :-D Silwi prečo tetanovku do zadku? :-. Mne to pichli normálne do ramena. Ale tiež ma bolela ruka asi dva dni. Babuli, Fialllka super, že ste si oddýchli aj tí vaši potomkovia ;-) Sloni dobré nákupy, vyzerá to, že to stálo za to, sa tam trepať. My takto občas nakúpime na Ukrajine ;-) Ada je určite v poriadku, len už asi nemá na nás toľko času ako pred tým ;-) Babule konečne sme kúpili DVD prehrávač a hneď sme aj pozerali našu svadbu x-) V stredu večer cestujeme na východ, vrátime sa až v nedeľu. Už sa neviem dočkať. Oslávime tam naše 5. výročie, dáme si urobiť tortu a zájdeme na večeru do hotelovej reštiky :-)
Odpovedať
silwi, ked budem mat pofotene, vsetky tie prkotinky, ktore uz mame, tak hodim do albumu, slubujem ;-) moje krvne testy dopadli slabsie, tak mi lekarka predpisala zelezo+kys. akorbovu .... tak papame s mimcom raz denne a na vysledky ohladom genetickych vad stale cakame :-|
Odpovedať
fiallka, ta dokonale chapem to cakanie je naporazenie, to zelezo mam aj ja, ale vobec mi to nepomaha, beriem to od zaciatku a stale mi klesaju hodnoty, ja neviem ani preco ale mam strach nieco kupovat, nie ze by sme nemali uz kocik ale take drobne vecicky co treba niekam odlozit sa bojim kupim, ale cez vikend ideme pre postielku, v ktorej som este ja spala tak mozno sa to zmeni :-)
Odpovedať
babuli, zatial sa nestresujem a beriem vsetko tak, ze bude ok a je ok, az keby nieco nebolo tak sa zacnem umarat ..... ja som nikdy nemala problemy so zelezom a tak nechapem, lebo bezne chodim darovat krv a vzdy bol krvny obraz ok .... a sama budem zvedava, ale to sa spytam na osobnej navsteve, ake hodnoty boli mierne slabsie, a presne na hodnoty lebo to sa po telefone strasne zle .... ja som dostala v piatok nakupovaci osial, lebo sme v sobotu sli na krstiny, tak sme boli vybrat nejake oblecko pre mimco a tak sme si konecne aj my nieco kupili ;-) kociarik a postielku zatial neriesime, lebo na ten budeme musiet nasetrit, nakolko teraz su peniazky odlozene na bytik
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja som doma pijavala vodu z liecivych pramenov z bardejovskych kupelov, aj teraz si bude zoberiem ked idem z domu, alebo mi nasi donesu... tam je zeleza habadej...
Odpovedať
Profilova fotka
moncus, neviem preco mi ju pichli do zadku, vraj sa to ma do najvacsieho svalu a u mna je to ten velky zadny, ci ako sa to vola :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky len pekne papajte vitamíniky, to znížené železo je u tehotných vraj bežné. Fialllka držíme palčeky pri čakaní na výsledky. Silwi pochybujem, že by u mňa najväčší sval bol rameno :-D
Odpovedať
aj mne pichli tetanovku do zadku, bolelo to jak fras este tyzden :-.
Odpovedať
Profilova fotka
nakoniec zistím, že to zaočkovanie do ramena nemalo žiadny účinok :-N :-. :-x Dúfam, že sestrička vedela, čo robí. Kamošku zaočkovali tak isto do ramena, tak sme v tom dve :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ale isto to malo ucinok, no sa nemusis bat... ale aspon ta to nebolelo pri seeni ako mna :-p fialllka, cakame na vysledky s tebou :-)
Odpovedať
dakujem babenky ;-) vraj to trva plne dva tyzdne urcite, a niekedy aj viac, tak v stredu su plne dva tyzdne a skusime si zavolat ale ved keby nieco bolo surne, tak mi zavolaju .... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby videli ste vcera v spravach tu hroznu nehodu kamiona v Raci. tak predstavte si, ze cez tu krizovatku chodievam denne a pol hodku pred tou nehodou som tadial isla. az ma zimomriavky prechadzali, ked som tade isla z prace a navyse ked si premyslim, ze som to mohla byt kludne aj ja. a inak navyse tam nefunguju semafory a uz vcera sa tam stala dalsia nehoda dvoch aut. a dnes rano skoro dalsia, co som videla.
Odpovedať
Profilova fotka
a zevraj ta mrtva pani bola mojho ocina spoluziacka zo ZS. a je len zazrak, ze v case dopravnej spicky na tej krizovatke stala len jedna osoba. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sloniii... hej videla som to, je touplne hrozne... si vtedy uvedomis aky je clovek bezmocny...
Odpovedať
ahojky, pracuje niekto dneska?
Odpovedať
Profilova fotka
ja ]-( ale z domu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mala som ist totizto ku kadernicke tak som is to tak so sefkou vybavila, ale ta koza mi celu stredu nebrala telefon... dnes som na vazkach ci si neskocom do obchodu pre farbu a nenafarbim sa sama, lebo ja uz potrebujem zmenuuuu... draheho by asi piclo :-p
Odpovedať
tak sme dve co pracujeme, len ja som aj v robotke, sa mi natahuje projekt jak guma v gatoch ]-( , a som taka cela roztrzita, ze som uplne neschopna, a tentokrat je to kvoli mne sa co sa to natahuje, ale ja sa fakt uz neviem poriadne sustredit a neviem ani preco
Odpovedať
Profilova fotka
moja, to mi je luto... kasli dnes na to, cez vikend si oddychnes a potom sa pustis s vervou do toho... mysli na to, ze dokoncis tento projekt, potom ten maly a sup ho na matersku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja si dnes hlavne instalujem vsetky updaty ku ktorym som sa uz vyse mesiaca nedostala... furt som mala nieco rozrobene a nechcelo sa mi na to cakat, tak som sa rozhodla, ze dnesok venujem tomu... komp sa mi uz 2x restartoval...
Odpovedať
Profilova fotka
babuli a nepridas tie nove fotky co si mi slubila? ;-)
Odpovedať
mas podporu aj mojho manzela, uz ma dneska napomenul ze davno nebol update bruska :-) tak pofotim sa, a aj vecicky,co sme dostali, taku krabicu velku sme si doviezli vcera z navstevy
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano, uz sa tesim... si to prekontrolujem este cez vikend ;-) a michalovi ze dakujem :-p
Odpovedať
Profilova fotka
fiallka a ked to tak pozeram, tak aj u teba je zatial ina 6 fotociek... co s tym budeme robit? haa? :-D
Odpovedať
zlaticka moje, ta bud nedela dufam ze plati???????
Odpovedať
Profilova fotka
no hadam hej...
Odpovedať
robim akurat update fotiek na konikovi, tak potom mozte nakuknut, chytil nas mensi osial cez vikend tak uvidite vysledok
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?