Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
ja zatial mozem, aj 10-teho aj 11-teho
Odpovedať
[..."k nedeli" - uz ani sklonovat neviem :-x ]
Odpovedať
Profilova fotka
Jééj, my sme sa už dohadovali na termín? Ja môžem aj 10. a aj 11., takže som zvedavá, či o výjde tentokrát. :-)
Odpovedať
no snad ten vikend nebudeme podpisovat zmluvu na byt, ale mohlo by to byt .... aj ked mam 9teho kozmeticku v PB, v nedelu 11-teho by mohlo byt ;-)
Odpovedať
to by som sa stihla otocit z PB lebo ten nasledujuci ma sestra narodky a to budem isto doma ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja môžem tiež aj 10. aj 11. Vyzerá to, že nedeľa 11. 11. vyhovuje viacerým. A je to aj pekný dátum :-) Slonii, čakáme ešte na tvoje vyjadrenie a ešte niekto nám chýba?
Odpovedať
Profilova fotka
Juuuj, no vyzerá to tak, že to aj dáme dokopy x-) Inak dnes mi porodila kamoška x-) chúďa sa natrápila a malá nechcela von, tak nakoniec to bol cisársky a maličkú trošku škrabli do líčka. Hlavné je ale, že to majú obe úspešne za sebou a sú zdravučké.
Odpovedať
alex, blahozelame ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby. no, ono 11. ma drahy meniny. musim to najskor s nim prekonzultovat. a dam vam vediet. a neviem, ako je na tom ada, ci nahodou nemoze. skusim jej napisat ip.
Odpovedať
sloni, vybav si to - ved vecer mozete spolu oslavit!
Odpovedať
Profilova fotka
a myslite, ze to stihneme? :-D my ukecane babizne :-D skusim ho spracovat!!! :-D asi mu nieco budem musiet slubit. :-D
Odpovedať
sloni:aj vsetky mu mozeme nieco slubit len aby ta pustil :-D tak mame poradnu za sebou, drobca sme videli iba kratko takze ani foto nemame, skoda, ale o dva tyzdne ideme na velky ultrazvuk tak z tadial by foto mohlo byt, brusko sa ale pokusim odfotit, inac baby ja som asi dost divna, jak my vsetci hovorili ze ako budem vediet kedy drobco kope a tak, no iste vcera mi nejako bublinkovalo brusko tak som to len tak spomenula lekarke a ona ze super to su pohyby, no ja by som na to hold neprisla ze je to ono, a ze materstvo je intuitivne :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sloniii, ja tiez nebudem moct sediet dlho dlho, musim stihnut nejaky vlacik... babuli, tak sa tesime aj na brukofoto... a co sa tyka pohybov, myslim, ze ked dojdu tie ozajstne, ked bude drobec trosku vacsi, to si uz budes ista ;-)
Odpovedať
jej babuli a v ktorom tyzdni uz ste? ;-) aj ja uz chcem bublinkovanie bruska ;-) babenky, normalne citim, ze ten druhy trimester je najkrajsi x-) nic vas neboli, a len sa pekne gulatite, fakt ako pisali v knizkach mudrych, ze druhy trimester je najkrajsie obdobie x-) co sa tyka tej nedele, tak isto nestihneme omrknut vsetky svadbicky, to je jasne, ale kde je napisane, ze si to nemozme rozvrhnut aj na dva vikendy? x-) 8-) u nas na ubytke to nebude problem od rana do desiatej vecer v pohode navstevujeme 8-) slonii smiem sa spytat, co za CD na vysivanie to koluje? 8-) ja tiez vysivam, tak by sa chcem spytat 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute, fiallka - je to cd na ktorom je program, ktory ti dokaze z fotografie prehodit na krizikovu vysivku. prisiel mi uz domov postou vcera. :-D
Odpovedať
to fakt sloniii? a kde sa da zohnat a co za to? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
na internete je volna verzia, ale obrazky sa nedaju ulozit a ani vytlacit. takze jedna baba teno program mala, tak sme si to zacali medzi sebou posielat. mame poradovnik. a postupne si to posielame postou. ale ak by si chcela mozem ti to cd napalit a priniest na stretko. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja nevysivam, ale minuly vikend na mna tak doslo, ze by som mohla po dlhej dobe nieco ustrikovat/upliest... ale este som sa k tomu nedostala... no zamladi ma to dost bavilo :-)
Odpovedať
sloni, mozem poprosit aj mne? resp mozme to urobit aj stretku, mam cd napalovacku na notebook, tak by sa dalo
Odpovedať
Profilova fotka
ok. kludne. tak donesiem cd a kto si to bude chciet napalit, tak si to na tvojom notbooku napali. tak si vsetky doneste prezdne cd a ja donesiem toto. :-D
Odpovedať
sloniii to by si mohla? oki doki tak si poprosim to CD ;-) dakujem moc moc ;-)
Odpovedať
baby, vy ste sikovne - ja zasnem!
Odpovedať
Profilova fotka
nad cim eleni? :-D
Odpovedať
ja som si vcera postahovala tolko napadov na vysivanie a rozhodla som sa, ze skusim vysit postelnu vybavicku ;-) a k tomu som si stiahla aj napady na malovanie na stenu, tak do toho sa chceme s Majkom vrhnut a pripavit kutik miminku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiallka, to som zvedava... dala si tie fotocky do MK albumu? nech vieme ako to bude u vas vyzerat ;-)
Odpovedať
silwii ked vyberieme, co chceme namalovat, tak hodim do albumu a aj ako to budeme realizovat, vsetko pofotime, neboj x-)
Odpovedať
Profilova fotka
zienky, prave na mna dosla nostalgicka chvilka a som si pozerala nase svadobne albumiky... take sme boli vsetky pekne |-|
Odpovedať
silvi, uplne ta chapem ja som cez vikend listovala svadobne foto a pustila som par slziciek |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, vidím kočky, že všetky sa realizujete domácimi prácami ako vyšívanie, pletenie,... Toto fakt nie je moja parketa. Ale Fialllka to maľovanie na stenu pre bábo by sme chceli zrealizovať aj my, tak ak máš nejaké pekné obrázky, môžeš mi priniesť kópie? :-N U nás je to síce ešte ďaleko, ale nech sa aspoň niečím poteším a inšpirujem. Slonii skús pekne podplatiť manželíka, nech ťa pustí na stretko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme tiež s Marekom pozerali svadobné albumy a vytešovali sa, akí sme boli krásni :-D Strašne by sme si chceli pozrieť svadobné DVD (zatiaľ sme ho videli len 2x u rodiny), ale stále nemáme prehrávač. Tak sme sa teraz dohodli, že na narodky sa navzájom zložíme a kúpime si nejaký lacnejší. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?