Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
:-D :-o :-D Ericulka - krásny albumík, no vidíš, aká si šikulka, zvládla si to sem pridať ;-)
Odpovedať
bamulka - ale kolko mi to trvalo :-D xixi ved som zmensovala do polnoci....a rano som vstala az o 10.15 xixi ale je to tam nastastie....
Odpovedať
Profilova fotka
caute, ericulka mate krasne fotky, ja mam od zajtra dovolenku, ideme na svadobnu cestu, tak sa tu dlhsie neukazem a potom napisem ako bolo. uz sa strasne tesim za chvilu uz idem domov
Odpovedať
som rada ze sa paci ;-)
Odpovedať
ericulka, sikulka si, zvladla si to a fotky su krasne ;-) ada uzi si svadobnu cestu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Ada krásnu svadobnú cestu prajem ;-) Fialllka to si naozaj musíte byť vzácni, keď sa vidíte len cez víkend. A nerozmýšľali ste nad tým, že by si aj manžel našiel prácu tu v BA, prípadne by ste tu bývali spolu v podnájme? ;-) Ericulka idem rýchlo pozrieť tvoj albumík.
Odpovedať
Profilova fotka
Ericulka vy ste ale krásny pár :-) Veľmi pekné fotečky.
Odpovedať
... majte sa krásne... bežkám domkov... Adka, krásnu svadobnú cestu... užite si ju, je to raz za život, nie? ;-)
Odpovedať
jeeeeeeeeeeeej dakujeme za pochvalu.... ;-)
Odpovedať
Monci my nad tym stale rozmyslame, ako to vyriesime, lebo Majko ma dobru pracu a teraz aj riesime pozostalost po jeho dedkovi, zdedili sme tam pozemok a mohli by sme tam postavit pod horou v tichom prostredi domcek, velka zahrada za nim, po nej behaju cistokrvne psy a k tomu nase deti na vlastnom pieskovisku a hojdackach ;-) krasna predstava ........, tak sa mu nechce do BA ale ked si ja nenajdem pracu tam v PB a blizkom okoli, teda TN a ZA tak asi pojde on za mnou do BA. A manzelik je stavebny projektant a kamarata mame architekta, takze dalsie plus ku stavaniu maleho domceka ;-) Len tu je to strasne s tymi bytmi a do podnajmu rozhodne nechceme.
Odpovedať
erika, tak si to zvladla! mala si uzasnu kyticku a to prekvapko od tvojej sestry s limuzinou je uuuplne super! a vasa torta - hotovy zazrak! kto ju robil?
Odpovedať
Profilova fotka
Fialllka to je veľká dilema. To bývanie, čo opisuješ, to je nádhera. Úplne vás chápem a pre manžela by to bola hračka naprojektovať domček. Len s tou prácou je to zlé. Držím palčeky, aby sa ti podarilo niečo nájsť, aby ste mohli spokojne a šťastne žiť vo svojom domčeku. Máš pravdu, tu je to s bytmi hrozné a ceny bytov aj podnájmov sú nehorázne.
Odpovedať
Článok sa načítava...
... my sme sa po vyse roku od prestahovania do noveho bytu zmohli na kupenie nabytku do obyvacky a vcera nam dosiel!!! uz som si medzicasom tak zvykla na biele steny okolo mna, ze ma tam normalne irituje... kupovali sme ho tu a uplne prekvapenie bolo, ked sme si vcera na krabiciach precitali, ze je "made in Slovakia" - v Topolcanoch :-. Takze takto podporujeme slovenske vyrobky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Eli to je super :-)
Odpovedať
elenka supis, tak to je bombove, to by cloveka nenapadlo, ze nabytok kupovany vo Viedni je made in slovakia ;-) mile ;-) monci, diky .. len viem ake to je najst si pracu v PB a okoli, dlho som tam hladala a nasla som az v BA a potom ako na potvoru som nasla manzela :-D nemohlo to byt opacne? ;-) aspon by som nemala co riesit ;-)
Odpovedať
ericulka krasne fotky mate :-) ...asi aj ja ta poznam...nie si nahodou z petrzalky? Mam pocit ze sme chodili do rovnakej skoly... ;-)
Odpovedať
eleni - az tolko veci sa ti pacilo??? jej to si ma velice potesila.... kyticku som si povedala ja aku chcem, vlastne som chcela ruze a frezie ale ten chalanisko co mi ju v orchidei viazal hovoril ze to nevinikne na fotkach ze si mam nieco ine vymysliet, tak som vymyslala.....az sa s toho urobilo toto, ale bolo to prekvapko, lebo som mu povedala iba ake kvety chcem....a nevedela som si to moc predstavit....no vysledok sa aj mne velmi pacil..... limuzina bola uzasna....tak to som pozerala ako puk, lebo to bolo prekvapko do poslednej sekundy...inak mna moj matko vola inspektor derrick, lebo na vsetko pridem ale toto bolo premakane ked som nato neprisla....xixi no super..... torta??? dali sme si robit vsetky zakusky a torty do pezinka, fakt odporucam robia tam uplne super domace zakusky....tusim sa to vola Molo, ale mozem zistit, lebo svokra to vybavovala...keby ste nahodou potrebovali... tie postavicky mali byt hore, ale nevyzeralo to dobre, pretoze by to trcalo....inak preto tam boli lebo su putovne....uz obehli 6 svadieb, teraz ich budu mat v septembri zase kamarati s partie zo svadby no parada...
Odpovedať
hej som s petrzalky...a na aku skolu si chodila, alebo kde cca byvas...? alebo skola?
Odpovedať
...no a to som jaksi zabudla na to najdolezitejsie - ze vy dvaja ste boli uplne zlati! :-) aj pre mna bola kyticka z orchidei prekvapko, ale vedela som, ze budem urcite spokojna. moja inak velmi pekne vyschla.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky... no mna ide dnes v robote porazit... zacinaju mi menit meno a nieco mi uz nefunguje, nieco mi este nefunguje a ja rusim nervy... maily mi niektore chodia, ale vacsina nie, neeeeervy moje...
Odpovedať
... ja som si tiez kytku vybrala sama, nenechavala som to na manzelikovi a jemu sa vyber tiez pacil ;-) ericulka, mala som frezie a ruze a krasne vynikli na fotkach ;-) tvoja bola pestrejsia aj elenkina, velmi krasne ;-) mne ta moja nejak extra nevyschla a som z toho smutna, nevyzera tak dobre ako som cakala, ze bude vyzerat, ked sa vysusi ]-( :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ale inak cez obed sme si manzelikom boli vybavit pasy (ja som si musela vybavit novy kvoli menu a drahemu vyexpirovala platnost)... dalsia byrokratiska srandicka z krku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte Manzelky!
Odpovedať
chodila som na Gessayovu... inac co sa tyka kytice, tak ani mne nevyschla velmi pekne, ale to bude tym, ze som mala biele a ruzove ruze... :-(
Odpovedať
no, u mna paradoxne vyschli najkrajsie tie modre hrachory, ktore este pred obradom zvadli a ktore som nestihla z nej vytrhnut a odhodit ;-) silwi, este som sa chcela spytat - to v ktorej praci nedovoluju perzonifikovat si pracovne miesto? anculka - zdravim do martina! (alebo som sa sekla?) a gratulujem aj vam k vasmu junovemu sobasu!
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem! Aj Vam vsetkym Blahozelam. ;-) :-N Eleni:mala si uuuzasnu kyticu. A pekne fotky(bracho je profesional?)
Odpovedať
nie, nie - bracek fotil az po odchode fotografa - bofa - ten fotil len do rozbalovania darov. tortu a karaoke uz nestihol (tie fotil brat). jaj - a dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Citite velku zmenu vo Vasom zivote po svadbe?
Odpovedať
Profilova fotka
ííha dnes ste ukecané :-D Ja som už doma. Manžel mi odišiel do práce, ja som chcela ísť cvičiť, ale po pondelňajšom cvičení sa ledva hýbem, takže nejdem.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som este v praci a rozmyslam ze sa uz nenapadko vyparim!? :-| :-.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?