Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
babuli a zelezo ti zabera? take tabletkove? lebo my sme zistili, teda jeden nas ujo vedec, ze vobec sa nenavazuje na cervene krvinky a ovela lepsi je v prirodnej forme .....
Odpovedať
este nemam tak nizko zelezo ze by sa to malo dosah na ostatne zlozky krvi, iba na biochemickom rozbore sa ukazalo iba zelezo samotne nizke, dala mi tabletky mam ich prvykrat tak uvidime a najma mi ho dala kvoli tomu ze sa snazime o babulku fazulku, o mesiac mam prijst na kontrolu co to spravilo plus co ma prekvapilo mi odporucila tie tehotenske vitaminy, co napr moja gynekologicka nie ze zamietla ale povedala ze dost zbytocne, tak uvidime taka papam poctivo vitaminiky umele aj prirodzene zo zeleniny a ovocia ;-)
Odpovedať
Ahojte babuľky... no fíííha, nestíham čítať, ste ukecané ;-) Vitaj Anculka... inak tiež musím pochváliť fotečky... krásne :-D také "iné" a netypické ale o to krajšie... ... ako tak čítam, tak kým obehám lekárov, tak zabijem aj dva dni? Ako ste to stihli vy? Vravela mi lekárka, že nech si tento rok urobím celkové vyšetrenia všetkého... a čaká ma očkovanie tetanovka... :-S
Odpovedať
aha, rozumiem babuli .... ja som mala tiez nizke zelezo, a tiez som mala brat tabletky, ale som sa na ne vykaslala, lebo ma po nich tak zapekalo, ze az aj ked som papala vlakninu .... nad tym vitaminikmi tiez uvazujem ... nevies, ako dopredu sa maju brat? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babuli mne doktorka zakazala koli nizkej hladine zeleza sa co len pokusat o mimi :-S ze by to ohrozilo mna aj mimco.. inak tie vitaminy su velka moda v USA, tak sa mozeme aj v tom "opicit" 8-)
Odpovedať
fiallka:tak ja uzivam baby calibrium, a brala som ho odkedy som vysadila zoladex, doteraz iba tak dve tabletky za tyzden ale teraz skusim kazdy den jednu
Odpovedať
a nevies ako dopredu sa maju brat, kym sa zacne snazilkovanie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Asi som zaostala,ale o akych baby tabletkach to hovorite?(ja som o tom este nepocula =-) )
Odpovedať
ahoj anculka ja som o nich pocula a preto sa na ne pytam, kedy dopredu sa maju papat .... su to len vitaminy, otehotniet ti nepomozu ale aby tvoje telo bolo na tehotenstvo pripravene najlepsie, a aby bolo zdrave, tak je to plus :-)
Odpovedať
fiallka: to neviem, ani to tam neni napisane anculka: su to vitaminove preparaty urcene na obdobie tehotenstva plus na obdobie snazenia, je to vlastne kyselina listova, zelezo, vit C, trochu vapnika... ked si dobre pamatam z letacika
Odpovedať
aha, diky babuli :-) tak to tipnem tak na pol roka pred ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nemyslite ze je to somarina? :-| nieje to len opat len o peniazoch? Vsak zeny rodili cele starocia bez a dobre bolo. :-| Odskusajte a dajte mi vediet,ci to zabera! ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja som brala 4 mesiace kys. listovú a nič. Teraz mám také kvapky na cyklus a nielen na to. Mnohým kočkám to pomohlo k othotneniu, tak som zvedavá, či to u nás zaberie.
Odpovedať
Profilova fotka
najpr nevesty cakatelky, potom novomanzelky, teraz pripravovatelky na tehotenstvo,potom cakatelky a o chvilu vytvarame nove albumy na modry konik :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja už na MK patrím medzi snažilky ;-)
Odpovedať
anculka, a co vy planujete drobizga skoro? k tym baby tabletkam,asi je to komercia, ale to asi ako kazdy vitaminovy preparat, kedysi som mala zle krvne testy tak som dotlacala umele vitaminy tak som si povedala ze skusim nanovo len tentokrat to budu tehu vitaminiky ;-) alex ako ste na tom vy? sledujes ovu alebo tomu nechavate volnost?
Odpovedať
anculka ani ja zatial k modremu nechodim medzi snazilky neboj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no aby som to presne napisala!Planovat,neplanujeme ale skusat skusame ak ked to pride,tak to pride! x-)
Odpovedať
anculka, tak drzime palceky ;-) a alex a babuline rovnako ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babule, ja sa na konikovi tiez sem tam mihnem, ale zatial nie som este ani snazilka, tak tam moc neoxidujem :-N ale inak co vsetko robite (po zdravotnej strasnke) pred otehotnenim... spominali ste vitaminky, zelezo a kyselinu listovu.. tak rozmyslam, ze starat sa o seba mozem este aj pred snazilkovanim, no nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli sledujem si BT a práve čakám ovu, teraz berem aj tie kvapky a to je tak všetko. No a snažilkujeme, to je najdôležitejšie ;-)
Odpovedať
presne tak, sance si treba zvysovat, ja si sice kupila aj ovu mikroskop ale akonahle som zistila ze ovu mam tak som mala pokoj na dusi a uz som ho nevytiahla, v tejto dnesnej hektickej dobe s tolkatimi civilizacnymi chorobami uz asi netreba nechavat nic na nahodu
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli ja mám ten istý pocit. Treba začať čím skôr, lebo naozaj dnes nie je ľahké otehotnieť.
Odpovedať
Profilova fotka
baby drzim vam palceky nech sa zadari cim skor... budem vas na MK povzbudzovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tiež vám držím palčeky, aby sa vám darilo snažilkovať ;-) Ja si ešte "užívam" pravidelný cyklus s tabletkami a mám hrôzu z toho, keď ich vysadím :-. Ale nechávam si to až na budúci rok. Len sa nám všetky neodsťahujte na MK, s kým tu potom budeme kecať? |-|
Odpovedať
Profilova fotka
moncus neboj, aj keby nastala ciastocna migracia na MK, tak stale ostaneme aj manzelky, takze budeme aj tu klebetit x-)
Odpovedať
moni, neboj taky super klub zien by som neopustila ja keby sa nam zadarilo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D x-) 8-) to sa mi uľavilo. Pekný večer žienky, utekám domov.
Odpovedať
Profilova fotka
papa moncus... nezmokni ;-)
Odpovedať
dobre ale zacalo liat, esteze mam dazdnik velky jak svet
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?