Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
silwi nejako mi nejde picaso :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jaj no dobre, este chvilu teda vydrzim :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ale ak chceš tu je malá ukážka: http://www.booom.sk/profile.php?uid=9...
Odpovedať
Profilova fotka
vyzera to dobreeeeeeeeee ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi už sú fotečky aj na picase, postupne popridávam viac, tak zatiaľ môžeš pozrieť tie, ktoré som tam dala. http://picasaweb.google.com/Kralovico...
Odpovedať
alex, krasne ste tam mali ;-) to ste boli tak, ze ste si nasli samy ubytko? a kolko vas to cca vyslo? lebo lokalita vyzera fajn, len na skok do mora ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
postupne dodám viac fotiek. Marcelka to sme si našli cez cestovku Atours, ubytovanie nás vyšlo pre 2 osoby 8 tis. Dopravili a stravovali sme sa sami. Ale nevýhoda bola, že Kanica je kľudná dedinky, takže za zábavou sme cestovali autíčkom. Nie ďaleko, ale trošku mi bolo ľúto, že tam nebola žiadna promenáda. Len jeden podnik, kde sme si mohli sadnúť a aj si ničo zajesť. Ale zase mali sme autíčko, takže sme si pocestovali a nebol to až taký problém. Prístup do mora nebol zrovna najlepší, teda nám to vyhovovalo, ale menšie deťúrence by mali problém.
Odpovedať
Profilova fotka
alex vyzera to bombasticky... halvne ten vyhlad co ste mali na more 8-)
Odpovedať
Saska, kukam, ze ste boli v Primostene x-) my sme tam boli na svadobnej ceste minuly rok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
silwi ten výhľad bol super a pekné loďky boli v pozadí... juuuj hneď by som sa tam vrátila Fialllka Primošten bol super, tam bolo živo :-D
Odpovedať
alex: to ste ako daleko boli od Primostenu? ;-) pridala som nejake fotky na picaso, zo svadby s Terezkou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka asi 20min. autom smerom na Makarsku. Nebolo to vôbec ďaleko a aspoň sme mali kľud. V Primošteni bolo krásne ale ak by som bola ubytovaná v centre, neviem, či by som sa dobre vyspala.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
pekné fotečky x-)
Odpovedať
my sme v Primostene boli ubytovani tak mimo centra, na takom poloostrovnom cipe, kde bol hotel a bungaloviky ;-) ale ked som zbadala tu fotku so zmrzkou ako panacik, hned drgam Majkovi, aha, to je tam kde sme aj my mali zmrzku ... my sme to mali do tej ulicky so suvenirmi asi na 5-10 minut vychadzkovou chodzou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute kočky, veľa ste toho nepopísali, čo je dobre,lebo by som nestíhala čítať :-D Popozerala som všetky albumíky, všetky bábätká sú úžasné, rastú do krásy, no hotové fotomodelky ;-) Želám Ninke, Terezke aj Martinke veľa zdravíčka, nech pekne papajú (hlavne Ninka ;-) ) a spinkajú x-) Silwi tebe sa to už blíži, moc moc držím palce, aby si to zvládla s úplnou pohodou a čo najmenej bolesti :-) Alex fotečky z Chorvátska sú peknučké, s partiou ste si to určite užili :-) Bamuli slušalo ti to veľmi na tej svadbičke :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj moncus, tak som rada, ze ste sa mali na dovci dobre... pridaj aj ty nejake fotocky, nech sa mozme s tebou vytesovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi ja vôbec netuším ako to na tom picase funguje :-D Ale skúsim si to naštudovať a keď budem mať aj druhú časť fotiek zo segrinho foťáka, skúsim sa s tým pohrať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moncus este ani ja to neviem, ale hadam to rychlo pochopim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no prave som skusila, ide to celkom lahko x-)
Odpovedať
Profilova fotka
moncus este si to neskusala? ja by som sa tak rada na tie fotky pozrela....
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi práve dnes som iba stiahla fotky z foťáka do PC, ešte ich musím upraviť (hlavne moje mimozemšťanské červené oči :-D ) a asi aj zmenšiť a potom to skúsim. Ale môžem to robiť len v robote a iba vtedy, keď tu nie je šéf, takže nestíham :-D Ale tie fotečky nie sú až tak zaujímavé :-D
Odpovedať
moncus: vyhoda picasa je, ze fotky nemusis zmensovat ako na MS ci MK ;-) stiahnes len program a das si to poslat na web fotky, ktore chces x-) aj my s Terezkou sme uz zvedave 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dobre tak este pockam, kym nebude sefino v praci :-p
Odpovedať
Profilova fotka
kočky a za ten program alebo umiestnenie fotiek sa niečo platí? Lebo šéf by sa nepotešil, keby zrazu prišla firme nejaká faktúra :-D mám informatívnu otázočku na všetky bývalé a terajšie tehuľky ;-) Mali ste nejaké pocity, tušenie, inštinkt alebo ako to mám nazvať, že ste tehotné ešte pred tým, ako ste si spravili test? Teraz si nič nedomýšľajte, nič také sa u mňa nedeje, len ma to zaujíma, keby to náhodou prišlo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
picasa je zadara ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tusaka som mala kazdy mesiac odkedy sme zcali snazilkovat, ale ked som otehotnela, tak to bolo predsa len trosku ine... ale neviem to nejak exaktne popisat :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tych priznakov je strasne vela a mnohe sa daju vsugerovat :-D
Odpovedať
monci: ja som mala tusaka hned po otehotneni, teda 3 dni na to ;-) ale stale som si to akosi nechcela pripustit, aj ked som an to myslela denne a az meskanie mrchy ma donutilo na testik a bolo to tam ;-) ale ja som speci pripad ;-) ja hned ako ostala tehu som tusila, ze som tehu, bo mna zacali boliet prsia ako este nikdy predtym ... ine priznaky som nemala, tie sa objavili az po meskani mrchy, teda vynechanie kramov, vacsia unava a ospalost a potom prisli aj bolesti zaludka ale to az ked sme boli cca 10tt tehotni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
takže z toho mi vyplýva, že nič nebudem vedieť, kým si neurobím test :-D dievčatá, hlavne Silwi :-D tak som pomaturovala s tým picassom, pár fotiek som tam dala a skúsim dať link http://picasaweb.google.sk/Moncuska79... neviem, či to je dobre, snáď to pôjde ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Moni fotečky sú krááásne, muselo byť super. No mňa už tiež láka Grécko, tak uvidíme budúci rok :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?