Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
moni: uzasne fotky ;-) mimochodom, slonickovci pridali nove fotky malinkej ;-) Matka je zlatucka ;-) http://picasaweb.google.sk/m.zitny/Ma... aby ste to nehladali x-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej Moni, tam bolo krasne, vyzera ze ste si to ozaj dobre uzili ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a mala martinka ako pekne narastla... no proste kocka to je ;-)
Odpovedať
Monci, naozaj uzasne vam muselo byt 8-) ta farba mora je proste bozska... taka krasna tyrkysova... ach jaj... tiez by som niekam este sla sunky valat ;-) Silwi, ako sa mas nastavajuca mamicka? vsetko v pohodke? drzkam uz teraz palceky... ;-) u nas v ZA bolo dnes uplne ´otrasne´ horko... neznesitelne, teraz je to uz lepsie... nastastie vsetkym pracujucim prajem uspesny tyzden a nech rychlo prejde... a vsetkym na materskej prajem nadherne dnicky s vasimi slnieckami x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, bolo tam naozaj super a pri tvorení toho albumíku som si to zase pripomenula x-) Malá Martinka je krásna, vždy sa dobre pobavím na Maťových komentároch k tým fotkám :-D Ako ste víkendovali? My sme boli celú sobotu pozrieť na korunovačné slávnosti a včera sme boli v kine na Mamma mia, fakt som si to užila. Čakala som nejakú hovadinu a ono sa mi to vážne páčilo :-D Dnes sa mi vráti Marek z východu, už sa hrozitánsky teším 8-) Všetkým vám prajem pekný začiatok týždňa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bamulka mam sa celkom dobre ;-) dnes som bola na poradni a rodit vraj tak skoro nebudem :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi však ešte máš minimálne týždeň čas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no hej, cas mam este vyse tyzdna do terminu... ale zavreta som jak konzerva, takze kludne, bez strachu mozem ist tento vikend na trnavsky jarmok...
Odpovedať
Profilova fotka
mozno ked maly zacuje kolotoce tak bude chciet ist von :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to máš v pohode ;-) A čo je to zač ten trnavský jarmok? Čo tam majú okrem kolotočov? A kde to presne bude? Možno ukecám Mareka, že by sme išli mrknúť.
Odpovedať
silwi: ani nevies ako sa mozes odbetonovat zo dna na den .... ;-) uzite si jarmok ;-) my ideme v sobotu na svadbu, dnes nam prisla konecne aj oficialna pozvanka ale netova pozvanka nam prisla uz na zaciatku prazdnin a o tom, ze sa pojdeme svadbit sme vedeli uz minuly rok ;-) zial je to na Orave, tak dufame, ze Terezka to zvladne a asi vezmeme aj krstnu mamu ako aupairku ;-) Terezka je riadna buchta, hlasime, ze sa mame ok, teraz viska pred akvariom s rybkami a sa tam s nimi vykecava :-D inak v nedelu sa nam uzasne rozkecala, zacala pouzivat nove zvuky, tak si kolkokrat tak pokeca s plysovym medvedom a s hrkalkami, ze sa smejeme x-) vsetkych vas pozdravujeme a posielame pusinky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fialllka tešíme sa, že sa Terezke tak darí :-) Užite si svadbičku a držím palce, aby Terka zvládla cestu ;-) Sloniii všetko najlepšie k Martinkiným meninám :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
áno, áno dnes je Martinky, takže maličej Martinke všetko najlepšie k meninkám, nech je zdravučká a robí maminke a ockovi len radosť!
Odpovedať
Profilova fotka
jej martinke vsetko najlepsie k meninam x-)
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka prijemnu svadbicku prajeme, verim ze terezka to zvladne lavou zadnou, ved je to uz velka holka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moncus, klasicky jarmok, kolotoce stanky s "kvalitnym" obleckom, vyvoj podnecujucimi hrackami, zradielkom, cukrovou vatou a balonmi 8-) mali by tam byt ukazky remeselnej vyroby a take srandy...
Odpovedať
zdravim vas vsetky! krasne dovolenkove fotky! super, ze sa vam dovolenky vydarili a ze aj dcerenky rastu v zdravi do krasy! ja som sa z roznych dovodov rozhodla trosku sa na nete zanonymizovat a aj cela svadobna tema je vlastne uz hlboko v minulosti - ale ostavam s vami v kontakte. my sme si vychutnali dovolenkovanie na spomalenom, pokojnom a krasnom strednom Slovensku - fakt sme vypli. zivot ide dalej -> uz planujem oslavu 30ky spolu s mojou kamoskou a je to trochu ako planovanie svadby ;-) ); stavba nasho domu zacina; do bytu sme si kupili novu skrinu a vytesujem sa (podobne ako Moncus pred par mesiacmi) z organizovania a ukladania veci do nej. tak banalne a tak prijemne :-D
Odpovedať
Ahojte, vidim, ze tu ta super sprava este nie je... tak sem napisem, co som nasla na konikovi ;-) ahojte,mame to uspesne za sebou.Misko ma 3.7 kg a 51 cm.Silvia teraz sladko spinka. Peter Silwi gratulujeeeeeem!!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej baby.akurat som sem nakukla a co to necitam. tak paraaaaaaaaaaaaaada. gratulujeeeeeeeeeeem.
Odpovedať
ozaj, aby som nezabudla, bolo to pisane vcera o 19:03.
Odpovedať
Profilova fotka
inak baby. minuly vikend sme mali velkuuu vec. boli sme s martinkou na svadbe v brne. naaadherne to zvladla. celu cestu tam prespinkala. zobudila sa az ked sme parkovali pred ich domom. tak sme ju hned vyniesli hore. kde este stihla hodit par usmevov na svadobcanov a hned som ju nakrmila. cez obrad na miestnom urade prespala az ked si isli strngat, tak sa prebrala. potom sme isli na hostinu, nevesta a zenich sa isli este fotit, tak som ju vklude mohla nakrmit. a to sme ich este potom cakali. jedine cez obedo-veceru uz nevedela zaspinkat. tak som ju vzala von a tam hned zalomila. a potom ma vystriedal martin. nastastie restika bola hned na prizemi a mala aj velke okna. medzitym prisla hudba a zacala sa rozkladat. ale to sa akurat zobudila, tak som ju uz isla nakrmit priamo na izbu - uz sme sa ubytovali medzitym. po napapani uz hrala hudba, tak sa martin ponukol, ze ide s nou na prechadzku. tak sa prechadzali, potom sedeli pred oknami a sme sa striedali. a nakoniec bolo pomaly 20.h. tak to rychlo ubehlo. tak sme isli na izbu ju umyt. potom som ju nakrmila a martin isiel medzitym dole za hostami. a som ju uspala. izbu sme mali rovno nad vchodom do saly. tak sme natiahli babysiter. ktory sice nefungoval v sale a navyse ho aj rusila ta aparatura hudby. ale vonku bol super signal. navyse boli pootvarane okna, tak sme pocuvali hudbu, rozpravali sa. a aj tak vonku bolo prijemnejsie ako vo vnutri. a asi pred pol nocou sme isli aj my spinkat. este som pockala na tortu a tu sme potom zjedli na izbe. martinka vnoci krasne spinkala. a rano na ranajkach dzavotala o 106. inak svadba bola do 2.h. cestou spat sme si spravili vylet v Mikulove. Kupili 2 flasky vinka, napapali sa, pozreli zamok a isli domenka. martinka krasne spinkala. bola uplne super. a krasne to zvladla. a inak dakujeme kraaaaaaasne za blahozelanie k meninkam. martinka sa potesila. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej jahodka, tiez som to hladala. :-D volala som hned babuline a ta silwinke volala a mam nove infosky. neviem, ci som to uplne spravne pochopila, ale urcite aj silwinka napise viac, ked sa vratia domov. ze jej odtiakla plodova voda, tak isli vnoci do nemocky. neskor jej zacali kontrakcie. davali ju na monitor a nieco sa im nepozdavalo. ze divne hodnoty im ukazovali. tak jej vymenili monitor a bolo to to iste. tak jej rychlo museli urobit cisarsky. a nakoniec sa zistilo, ze maly mal omotanu pupocnikovu snuru. a trochu sa pridusil. ale uz je vsetko vporiadku a ma ho pri sebe. je hrozne zlaty. tolko info od babuliny. ked bude vediet viac, tak sa ozve. ze ich to prerusilo, lebo prisiel lekar na izbu. ;-) tak hlavne, ze su obaja vporiadku. ale inak je to tiez valibuk. na to ze sa narodil o 1 ci 2 tyzdne skor. :-D
Odpovedať
jeej super...Martinka to super zvladla...sikulka ;-)
Odpovedať
fuha, tak super...dakujem za info. Na konikovi som toho moc nenasla.. To som rada, ze su obaja v poriadku :-)
Odpovedať
idem skopcit to info aj Septembrovkam na konikovi, snad to nebude Silwi vadit ale ked tie baby to tam tak krasne spolu prezivaju :-)
Odpovedať
Profilova fotka
takze oprava. miska este nema pri sebe. len jej ho nosia prikladat. ale inak je ok. ze bol len 2 hodinky v inkubatore, ked sa narodil. to byva standard. ze ju trochu zacala jazva pobolievat. ale uz jej dali lieky na bolest. je sama na izbe. vsetci su na nu mili. a dali jej aspon radio na izbu. :-D a vahu ma misko 3070g! nie 3700g. ze to diktovala manzelovi cez telefon a asi ju zle pochopil. ;-) a ze je riadne donoseny. ;-) tak dufam, ze som na nic nezabudla. :-D
Odpovedať
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak vsetci sa nas na svadbe pytali, ze odkial mame take super babo a ci vie vobec plakat. :-D
Odpovedať
:-D tak to mate super...snad jej to vydrzi co najdlsie Inac pozerala som fotky malinkej a je strasne krasna x-) . Pridate aj fotky zo svadby?
Odpovedať
Profilova fotka
no, tych vela nemame. ale mozno nieco pridame. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?