Svadba v Čadci a okolí. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte všetky babule, ktoré budete mať alebo plánujete svadbu v okolí Čadce. Zaujíma ma úplne všetko a budem rada ak sa spoločne podelíme s našimi nápadmi a inšpiráciami,vychytávkami atď. Verím, aj napriek tomu, že Čadca nemá také možnosti ako Blava, že aj tu sa dá vychystať nádherná a nezabudnuteľná svadba- len trebe chcieť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mariae jej ďakujem si ma potešila...
Odpovedať
Profilova fotka
@macaz tak ako zavisi od toho ako mas latku kvality nastavenu... mam kamosku co mala video asi krajsie ako ja (lepsia kvalita sa mi zdala) ale dala za neho ovela viac... PAMA ma vyborne ceny... ale teda ja som bola s tou paskov nadmieru spokojna.. trochu som sa toho tiez bala lebo co som pokukala pred svadbou videa tak okrem toho kamoskinho sa mi zdali vsetky hrozne.... teda fakt nic moc.. ale toho kamoskynho som nakoniec nechcela lebo bol "drahy" a to stal len 300 € to bola priblizne taka cena ako dali aj ty ostatny kamosi co mi videa popoziciavali za to a mali teda kvalitu "ala"stara stuzkova tocena ka za komacou.... v pame mali tu cenu lepsiu o dost a toho som sa aj trochu bala (natrafila som na nich ked som hladala fotografa video som mala objednane u toho kamoskinho kameramana-potom som to zrzsila... ale teda oni su ako spolu ze robia fotky aj video... za tu cenu sa im to asi neoplati samostatne - cena bola spolu za foto aj video nisia ako za to video co som mala objednane) ale mozem povedat ze kvalita toho videa ma velmi milo prekvalipa a bola 500 krat lepsia ako vsetkych tych videi co som kukala pred svadbou a nelubili sa mi.... aj ked je jasne ze to nieje holivudsky film... ale tak ti poviem uz som tu pasku videla 3 krat a nenudila som sa... a svoju stuzkovu som napriklad este nedopozerala celu ani raz... takze ja odporucam... a hlavne ja som mu povedala co nemam na paske rada a nic z toho nam tam nedal.... hudbu da podla teba ... mi sme mu zabudli dat a jeho vyber pol podla mna tiez vyborny (skleroza)
Odpovedať
kvetrinka. a pytala si sa kolko ta vijde na hussariku svadba
Odpovedať
oskvarka dakujem asi si ma presvedcila. tiez ma laka ta super cena. aspon usetrime lebo sme si dali draksich muzikantov
Odpovedať
Profilova fotka
@macaz no zatial to neviem,ale moj brat tam pracuje,takze mi to uz zistuje..ja nemozem..som este v GB a pridem az v novembri,takze to musim vsetko riesit takto cez net :((
Odpovedať
ketrinka21 . jedna znama ked tam chceli tak si to nakoniec rozmysleli ale to bolo pred 2 rokmi mozno teraz uz s cenaminpolavili a ked ti tam brat pracuje mu mozu dat aj zlavu. skus pozriet marlene pekne prostredie teraz nova sala a ceny dopohody.
Odpovedať
@macaz ahoj on je zo ziliny ale nieje az taky znamy tak si myslim ze by si nanho nemala natrafit,bol to povodne manzelov byvaly kolega s prace,nerada by som ho menovala ale ak chces napisem ti jeho meno do IP.
Odpovedať
mii22 dakujem ale uz som si to nastudovala ten sa volal inac a bol z rajca
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute babenky...všetkým našim Čadčanským miškám všetko najlepšie k meninám... bolo ich tu dosť ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@oskvarka :-). Veru tak, všetko najlepšie!A nech si na nás naši manželia spomenú ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@michalienka25 no neviem ci by to moj dal ak by mu to vcera jeho babka nenabonzovala :D... ale tak aspon vie uz tak bude dajaka oslavicka mallinka romanticka ;-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@oskvarka ano, treba oslavit prve meninky v manželstve :-). Na mna tiez nezabudne, uz rano mi zablahozelal a dal mi moje oblubene keksiky. Zlaty je...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Všetko najlepšie Miškam :D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, vy ste nepoculi o kapele 2 plus jedna z KNM? nejake skusenosti, nazory...
Odpovedať
Profilova fotka
@lillinka01 ahoj, fajn kapela, odporúčam
Odpovedať
Profilova fotka
@lillinka01 My sme mali túto kapelu na svadbe. Boli sme maximálne spokojní, sú naozaj dobrí. Odporúčam!
Odpovedať
Profilova fotka
Este by som potrebovala vediet, ake mate skusenosti s kadernickou Denisou Surovkovou?
Odpovedať
@lillinka01 ja len tie najlepsie
Odpovedať
Profilova fotka
@michalienka25 ale na nete mi ich nenaslo...:( 2 plus jedna
Odpovedať
Profilova fotka
@ketrinka21 ak chces, zaslem ti cislo do IP.
Odpovedať
Profilova fotka
@michalienka25 budem rada,dakujem :))
Odpovedať
Profilova fotka
@ketrinka21 Ale to az zajtra, lebo cislo ma muž, a teraz nie je doma...tak keby som nahodou do stredy nepisala, sa mi pripomen, dobre? x-)
Odpovedať
baby neviete kde v cadci je najlepsie dat tlacit svadobne fotky?A ake su asi tak ceny?Mam ich iba na CD,dik za radu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ljenka A neposles mi foto ucesu cez IP? nemusi tam byt tvaricka ak nechces :)
Odpovedať
mali ste niekto kameramana z turzovky ? foti aj na tabla atd.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, co sa dava gravirovat na obrucky?
Odpovedať
no každý čo chce :-) ale väčšinou meno partnera a dátum svadby. Tiež záleží od veľkosti obrúčky, čo všetko sa ti tam zmestí...ja chcem určite dátum - poistka, že drahý nikdy nezabudne :-D kamarátka akurát čaká na fotky od neho... ale ako kameramana ho neviem ohodnotiť, ja som si myslela, že len fotí...
Odpovedať
Profilova fotka
@macaz ja som ho mala na svadbe a s fotkami som maximalne spokojna, na video ešte čakám...
Odpovedať
misa1103 Ja by som potrebovala len co sa tyka kamerovania odporucenie. a kolko zobral za natacanie odktorej do ktorej a nema nahodou webovu stranku?
Odpovedať
@misa1103 fotky viem ze roby pekne , segra odneho ma
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?