Svadba v Čadci a okolí. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte všetky babule, ktoré budete mať alebo plánujete svadbu v okolí Čadce. Zaujíma ma úplne všetko a budem rada ak sa spoločne podelíme s našimi nápadmi a inšpiráciami,vychytávkami atď. Verím, aj napriek tomu, že Čadca nemá také možnosti ako Blava, že aj tu sa dá vychystať nádherná a nezabudnuteľná svadba- len trebe chcieť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@macaz no ja som od neho videla svadbu naposledy pred 6 rokmi, dnes ich robi uplne inak (moderne). Nase dvd bude az v novembri...Ale kameroval mi stuzkovu aj segre a to dvd bolo uzasne. Ma vela prace, tak mu musis nechat cas, aby sa s tym pohral....Mali sme ho od 10-tej rano do 2-hej rano. Cenu presne neviem, este sme neplatili (je to nas znamy a zalohu nechcel) ale aj s fotkami by to malo vyjst na 320 € (mame cd s fotkami cca 50 fotiek vyvolanych a 4x dvd by malo byť....webovu stranku nema
Odpovedať
ahojte baby nepoznate nejakeho dobreho fotografa a kameramana??dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@michalienka25 ahoj mozes mi poslat ten kontakt na tu kapelu?dakujem
Odpovedať
@nina20 ahoj,. ja by som ti odpručila jedno skvelé štúdio. Robia video aj fotky, sú fakt skvelý. Ja som ich mala na svadbe a to video pozerám stále. Je to štúdio PAMA. Kameraman sa volá Pavol Konštiak. Úžasný človek, ak ho spoznáš, sama zistíš. Nie je vôbec namyslený, má dobré srdce a video robí fakt ako úžasne. Bála som sa toho, ako to natočí, ale keď som dostala do rúk video a pozrela ho, tak vôbec nebanujem. A cena veľmi nízka. Za také video by som dala aj 500 eur. Oplatí sa si ich objednať. stránku majú: studiopama.tk
Odpovedať
@nina20 ahoj. ja zasa odporúčam manželov Sucháňových. Vierka fotografuje a Braňo kameruje. Svadbu sme mali 1.10. tak zatiaľ nemáme všetky fotky (iba 5) ale jej prácu si môžeš pozrieť na facebooku pod menom Viera Sucháňová. Ak chceš viac info pošlem v správe.
Odpovedať
@nina20fotografa odporucam Mata Žiaka zo Žiliny, kreativny, robi vyborne foto! Pozri moj fotoblok a fotoblog mojej svagrinej: http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/nas... http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/mon... Kameramana neviem odporucit, ja ani svagrina sme nemali, my sme chceli len foto:-)
Odpovedať
ahojte ..ja by som sa chcela spytat ci sa da este objednat svodobna sala aj na horelici pri ihrisku..bo som mala info ze sa tam uz svadby nerobia...potrebovali by sme nieco kde sa zmesti vela ludi cca 120-130 v okoli cadci...nevie niekto o niecom?? diky
Odpovedať
ahojte :-) co poviete na restauraciu d´ARA (byvala Turecka restauracia alebo Galaxy)? Aka je tam svadba? Nejake referencie by mi pomohli...
Odpovedať
Profilova fotka
@lucik543 ahoooj ja ak by som mohla odporúčila by som ti jednu miestnosťje to síce na rakovej, ale to by asi nemalo byť problem... je to pri kulturnom dome a volá sa to svadobka, je to normalne krčma ale svadby tam bývajú každy vikend..už som tam bola aj na 2 plesoch a s istotou ti viem povedať že 120-130 ľudí sa tam určite zmesti:) aj personal je tam skvelí, dá sa na všetkom dohodnúť..:)
Odpovedať
@lucik543 Ja viem jedine, ze hotel Marlene v Oscadnici ma teraz taku velku salu...
Odpovedať
@lucik543 ahoj, pozri si moj album my sme mali 120 ludi a mali sme to na rakovej-svadobka-je tam aj výzdoba, a tu možeš mat aku len chceš!
Odpovedať
@ajinka007 ahoj, bola som tam na svadbe-v tej bývalej tureckej, no ak budete mat maličko ludi tak max60 tak je ta svadba ok. ako parket na tolko ludi postačujuci, jedlo výborne!!! personal trochu dost pomalý...ale inak je to pekne aj výzdoby tam robia pekne...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@mishita2401 ahoj. Hej, bude nas tak max. 50, takze snad sa v pohodke pomestime...Vyzdobu maju v cene myslim, co sa mi tam celkom tiez paci. To jedlo ma hlavne zaujimalo, tak dakujem za nazor. :-) Inak, nevidela som Ta nahodou vcera v Orange-i? Sa mi zdalo, ze si to bola Ty :-N
Odpovedať
dakujem vam velmo pekne ...musim to zacas riesit bo cele zle to bude zachvilku....:D
Odpovedať
@ajinka007 hehe :D tak je to možne lebo tam pracujem :D dnes je to mesiac čo som tam :D... no jedlo v tej reštike je fakt super..len ta obsluha no...
Odpovedať
Dievcata, boli ste uz v kostole zajednat termin sobasa?
Odpovedať
Profilova fotka
@ajinka007 ja ešte nie, ale asi najvyšší čas ísť...
Odpovedať
nás poslali domov...že sme prišli moc zavčasu, že ešte ani kalendár nemajú... skôr ako po novom roku sa asi neoplatí ísť... takže my pôjdeme znova do kostola až v januári-februári....farár povedal, že máme chodiť tak tri mesiace pred svadbou...
Odpovedať
@stastnanevesticka a to ste asi neboli v kostole v Cadci na Kycerke, ci? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte krásavice, nemáte niektorá text pri odčepčení a prípadne nejaký tip na zábavnú aktivitu / súťaž na svadbe?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Čadčanky. Kočky, idete niektora chodiť pred svadbou do solarka?Lebo mne ostala permanentka na solarium a asi ju uz nevyuzijem. Tak ak by ste niektora chcela, dajte vedieť...
Odpovedať
Profilova fotka
@mishita2401 wooo zase som tu dlho nebola.. pracujes ???.. super... gratulujem...
Odpovedať
Profilova fotka
@ajinka007 - my sme boli 10 mesiacov pred svadbou, poznačil si nás do kalendára a potom sme prišli tri emsiace pred svadbou spísať zápisnicu a doniesli sme potrebné doklady...
Odpovedať
@oskvarka no pracujem ako pracujem :D heh ale aspon čosi a ty sa ako maš?
Odpovedať
Profilova fotka
@mishita2401 ja faine.. po svadbe klidecek ziadne vybavovacky... byvanie sme uz mali takze si uz len uzivame manzelsky zivot s tym ze cely tyzden sme cele dni v praci :D:D.. ale taka spon tie vykendy :D
Odpovedať
@oskvarka no tak mi to mame ešte hrošie, lebo moj drahý robi aj cez víkendy takže tak..no ale tak aspon spolu zaspavame po večine dni..... a niekedy sa ten volný den najde....
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky máte nejaký kontakt na prenájom autobusu? plzzz
Odpovedať
ajinka007 : no boli sme v čadci na kyčerke :D ty ideš teraz ešte? ak pôjdeš, daj vedieť, ako ste dopadli....
Odpovedať
Profilova fotka
@lillinka01 vyhľadaj si autoškola Bitala, on má bus...
Odpovedať
Profilova fotka
@lillinka01 skus si na nete pozriet MABUS..viem,ze on vozi na svadby a ma dokonca aj viac busov-velke i minibus :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?