Svadba v auguste 2011. Ako ste na tom s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
nenasla som tu takuto temu /dufam ze ma moj zrak neklame/ :-N sice do augusta 2011 je este pomerne dost casu, ale videla som tu nevesticky, ktore uz nieco zhanaju.. bolo by dobre, keby sme sa tu stretli, aspon by sme videli, co ktora uz ma, alebo kedy ktora zacala.. :-) hm?? dufam, ze sa nas tu najde co najviac.. ;-)
Odpovedať
cokoladowaa: Tak vieš, chlapi majú niekedy problémy s neskutočnými vecami ]-( :-D U nás sa zase bude riešiť či pozveme aj priateľovu rodinu - myslím akože tety a tak. Už mu raz na svadbe boli a nejak sa nestretávajú (paradoxne sa naposledy videli na jeho min. svadbe :-D ) takže sme sa dohodli, že sa spýta jeho mamy a keď tá ich tam bude chcieť, tak jej mieni oznámiť, že si ich zafinancuje ona. Hej, mne už drahý aj povedal, že načo drahý fotograf, veď tie fotky aj tak nikoho nebudú zaujímať 8-( Ho asi o chvíľu zaškrtím!
Odpovedať
Profilova fotka
kast: jezis, tak bez fotiek by som sa nevydala :-) ja teda nechcem kameramana, to mi pride zbytocne ale zase mat aspon nejaku spomienku nieje od veci.. ja by som bola najradsej keby aj ten moj bol taky razantny a takto im to povedal, ked si tam chcu napozyvat ludi. s kt. sa nestykame, nech si to zaplatia, u nas to tak aj bude ale u nich je nejaky komunikacny problem v rodine :-/ buduci vikend pride svokra, tak sa jej opytame, ale ta zase fakt nema ani korunu navyse, takze to dpadne aj tak nakoniec tak, ze to budeme platit my... uz sa nemozem dockat, ako budem 2 roky splacat chlastacku ludom, kt. su mi uplne ukradnuti :-D
Odpovedať
vidim, ze kazdy rozbehnuty :-D u nas zatial vladne predsvadobna pohoda :-D kazdy dookola vravi, ze na vsetko je cas, tak uz som sa vzdala.. :-N maj, jun, jul, august, september su najnarocnejsie mesiace na objednavku saly a vsetkych dolezitejsich veci na svadbu, ale u nas to zbytocne niekomu vysvetlovat :-D proste "rok a pol", je hrooomada casu :-D a u nas bude aj kameraman, aj fotograf.. aj ked s tym fotografom, hmm.. nepacia sa mi fotky, ake foti povacsina slovenskych fotografov.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, můžu se přidat? :-)
Odpovedať
8-) vitaj v klube nas, cakajucich :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Děkuji :-D Já doufám,že tenhle termín nám konečně klapne, bylo už dost problémů a vždy se svatba odšoupla 8-( minulej rok dvakrát a tento rok měla být 26.6. a také to neklapne. Teď máme na přípravu času dost tak snad to bude ok. Jinak na termínu jsem se s přítelem domluvila teprve dnes ale už o něm nikomu říkat nebudeme aby to neměl kdo zhatit jako teď ]-(
Odpovedať
fuu.. tak aj my sme sa chceli uz dvakrat vziat, ale neprekazilo nam to nic vazne, iba moja skola :-D najprv som sla na vysku a tak este magistersky stupen.. teraz mame datum urceny do tretice, ale ten nam uz nema co prekazit :-) len dufame, ze sa to nebude presuvat na iny termin.. takze vasa svadba bude takep rekvapko? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ano bude :-) Řekneme o ní až bude vše připraveno a nachystáno, aby na nás nekoukal každý jak na blbečky kdyby se to posunulo třeba jen o týden (člověk nikdy neví co se může stát) ;-)
Odpovedať
no jasne :) aj my zatial o tom nasom datume hovorime vsetkym tak opatrne.. vacsinou spominame len "august" :) aj jeho rodicia takto hovoria.. az ked zarezervujeme salu a kostol, tak sa to zacne rozpravat naplno :-) takze vy este tiez nemate nic rezervovane, ak to spravne chapem?
Odpovedať
Profilova fotka
vůbeec nic nemáme, dokud přítel nevyřeší nějaké problémy ohledně práce tak ani nic zařizovat nebudem, tady v ČR stejně koukaj na tohle plánování přes prsty, takže nějaké zařizování asi až v září. Teď budu hledat nápady atd ;-)
Odpovedať
aha, chapem.. tak ak by si chcela, tu mas nejake stranky, mozno sa ti tam nieco zapaci ;-) http://www.nejkrasnejsi-svatba.cz/ http://www.svadobnysen.sk/index.php
Odpovedať
Profilova fotka
děkuji, hned se podívám ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
:-) nemas za co.. a keby si objavila nejaku stranku, tak ju sem pls hod, aby sme sa aj my popozerali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jj hodím ;-) Jsem zvědavá jestli tohle už klapne, je tolik času,že už by mohlo tohle projít :-D
Odpovedať
:-) velmi vam drzim palce ;-) a pevne verim, ze to vyjde a buduci rok tu uz budeme vsetky pisat ako sa nam to krati :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
děkuji ;-) No pak tady budem šílet jak nestíháme :-D Jakou plánujete barvu? Já chci nějakou zajímavou, pokud se rozhodneme pro úřad tak nebudu mít ani bílé nebo ivory šaty, ale pokud bude svatba v kostele tak chci mít bílé šaty x-)
Odpovedať
no mne sa paci kombinacia bielej s bordovou, ruzovou alebo fialovou.. s priatelom sme sa zhodli na fialovej, pricom sa budeme snazit zabezpecit rozne odtiene tej farby, aby to nebolo take fadne.. saty chcem biele, nejake princeznovske :-D len ja som dost mala a ani nejake tie kila nemam :-( :-D takze neviem, ci to nebude na mne vyzerat zle, ze - saty nesu mna a nie ja saty :-D este som pravdaze ziadne neskusala, ale som na to veeelmi zvedava :-D a obrucky by sme chceli z bieleho zlata, popripade strieborne.. ale neviem, nebude to blbe, ked budu strieborne?? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
My máme stříbrné, aji za super cenu 600kč, pak je hodím do alba. Chlap dělá totiž zednickou a zlatej prstýnek by pro něj byl na nic a já bych se bála,že prstýnek za x tisíc brzo ztratím :-N Jinak naše svatba bude bílá + zelená x-) A šaty? Já musím na operaci s pooperační kýlou a půjdu asi za rok v tuhle dobu, musím si zpevnit okolní svalstvo a zhodit nějaké to kilo aby operace nebyla zbytečná. Takže šaty budu zařizovat až budu mít postavu v takovém stavu kdy se mi nebude nějak extrémně měnit :-)
Odpovedať
tak mozno aj my to urobime so striebornymi.. :-) uvidim co na to povie priatel.. ale on bol ako prvy za strieborne :-) a bielo zelena vyzdoba je tiez pekna, nad tou som takisto uvazovala jeden cas.. ale vsetko nechavam schvalit priatelovi, ci ano alebo nie, takze "momentalne" mame fialovu.. mozno sa to este zmeni, neviem, uvidime.. a s tymi satami mas teda pravdu. niekto si uz skusa teraz, ale by som sa bala hlavne kvoli zmene hmotnosti :-D takze radsej si pockam, myslim si, ze tie prave saty si predsalen najdem.. aj tak na obrazku vyzeraju saty uplne inak ako na konkretnej osobe, je potrebne si ich vyskusat..
Odpovedať
Profilova fotka
no já jsem si řekla,že si radši našetřím peníze a až pak půjdu vybrat šaty, znám jednu slečnu- teď už vlastně paní, co si hledala šaty cca rok a nějakej měsíc před svatbou a pak to 6x změnila :-N Budu je hledat až to bude aktuální než pak brečet nad tím co mám ve skříni a vědět,že jsem chtěla jiné ale bohužel jsem je našla pozdě
Odpovedať
tak to je uplne moj nazor.. naco objednavat dopredu, ked potom mozem najst nieco krajsie... das si saty sit?
Odpovedať
Profilova fotka
no chci v číně,výjdou levně, pokud si najdeš dobrého prodejce tak jsou kvalitní a na ten jeden den parádu udělají, našla jsem paní co má tady u Olomouce salon se šatama z Číny, můžeš si je ohmatat, poradí se střihem a dají se přes ní objednat. Zatím jsem u ní nebyla. To až tak za rok :-p :-N :-D
Odpovedať
aha.. tak ja si len poziciam.. nechcem aby sa mi deti o par rokov smiali, ked nahodou najdu moje saty v skrini :-D tak ako sme to robili my nasim rodicom :-D :-D ze "pre boha, to co si mala na sebe?" :-D :-D len sa to tu povalovalo a nemalo to meisto :-S potom to planujes predat? alebo si to nechas na pamiatku? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pak je prodám, ale pokud se mi postava dostane do stavu - alespoň trochu normál člověk :-D tak si je možná jen pujčím, ale uvidím, šaty nechám spát a radši se budu věnovat detailům :-D
Odpovedať
:-D aj ja sa venujem detajlom.. prezeram na nete a taaak :-D zboznujem to :-D ale stale ked sa mi nieco zapaci, o com som uz na 99.9% rozhodnuta, tak najdem nieco ine, o com sa presvedcim, ze radsej chcem toto a potom pride znova nieco inee :-D tazke to je
Odpovedať
Profilova fotka
:-D jsme na tom stejně, na čem ale budu pracovat jsou jmenovky na stůl :-N bude jich asi hodně tak ať se s tím pak nemorduju. Ale i tak ještě se do nich nepouštím,musím udělat nejdřív místo kam vše budu strkat :-D
Odpovedať
ja ani neviem ci budeme mat menovky.. momentalne si hladam kyticku a uces :-D ale ked vidim v kazdom albume ten isty uces, ze si nevesty davaju, tak ani nechcem take otrepane na hlavu.. planujete velku svadbu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak holky, koukam, ze ste sa pekne rozjeli :-) ja som nad satami uvazovala podobne, maju cas, pretoze sa snazim schudnut (asi ako kazda nevesta ]-( ) a to docela dost, takze zacnem hladat saty tak pol roku dopredu, uvidim, co najdem... kazdopadne ako planujete riesit menovky na stol? mne sa nechce za to nikomu platit, najradsej by som si ich vyrobila sama, ale vobec netusim ako na to.. a este ste nenapisali, kde budete mat svoj den D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no velkou... nechci velkou ale jsme velká rodina :-N takže se té zhruba padesátce lidí nevyhnem 8-( |-| :-| jinak ty jmenovky budeme mít jen přehnutý tvrdý papír, na něm jméno a mašličku ani nevíme kde se vezmem,dobrý,že? :-D Jo a aby jsem se trošku představila, jmenuji se Marie, jsem od Olomouce, s přítelem jsem 4roky a nějakej ten den ;-)
Odpovedať
tak z nasej strany tiez bude takych cca 50 ludi.. z priatelovej neviem, pretoze oni maju este kopu casu na vsetko :-D a viem ake menovky myslis.. jednoduche, decentne, pekne ;-) a ze neviete kde sa vezmete, noo tak momentalne ani my :-D mame nejake tie predstavy, ale ci to tak v skutocnosti bude, ktovie :-D ja sa volam táňa :-) som z Prešova a s priatelom sme spolu nieco cez 7 rokov :-) preco ste si vybrali prave tento datum? len tak nahodne? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?