Svadba v auguste 2011. Ako ste na tom s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
nenasla som tu takuto temu /dufam ze ma moj zrak neklame/ :-N sice do augusta 2011 je este pomerne dost casu, ale videla som tu nevesticky, ktore uz nieco zhanaju.. bolo by dobre, keby sme sa tu stretli, aspon by sme videli, co ktora uz ma, alebo kedy ktora zacala.. :-) hm?? dufam, ze sa nas tu najde co najviac.. ;-)
Odpovedať
ritak, tie sú nádherné, mám ich uložené v PC ako jedny z najkrajších šiat čo som videla na webe :-) Super cenu tam majú, len hovorím, bojím sa takýchto vecí, čo ak mi nebudú dobré alebo nebude sedieť strih??
Odpovedať
Profilova fotka
jj ja sa toho tiez bojim...nerozmyslam ani o takomto objednavani - zatial len vyberam vhodne kandidátky :-) .Asi si do salonu len pojdem vyskusat par siat a potom asi pojdem pozriet na Ukrajinu.. ale takyto styl sa mi velmi paci
Odpovedať
Profilova fotka
kast - tak toho sa ani nebojím, lebo jednak majú šnurovačku a po druhé objednávala si už jedna známa odtiaľ a oni jej spätne napísali, nech dodá miery a upravili jej to na postavu... ja mám skôr obavu z komunikácie, lebo angličtinu síce ovládam, len nie je to na veľmi dobrej úrovni :)
Odpovedať
martinkatinka, no, to je ďalšia vec, s tou angličtinou som na tom teda veľmi podobne... ešte komuníkácia cez mail akože ok, ale keby som s nimi mala volať... uf :-D A podľa čoho si vyberieš veľkosť? Vieš ako dlho im trvá od objednávky než šaty doručia?
Odpovedať
Profilova fotka
na tej stránke sú aj veľkostné tabuľky, aj americké, aj európske, ale oni sa aj tak potom vraj ešte ozvú podľa obrázka im pošleš miery..., ale teraz pozerám tú stránku, ktorú tu dala ritak a tiež sa mi tam páčia aj ceny, len musím preštudovať ako odtiaľ objednávať. Ono väčšina z týchto stránok robia tie šaty na mieru, takže sa toho nejak nebojím, skôr mám obavy z tej komunikácie a radšej by som objednávala zo stránok, z ktorých už majú aj iné baby skúsenosti. Len problém je, že ja som momentálne tehotná, takže to budem musieť objednať až ke´d sa bábo narodí, čo bude až v arpíli a dúfam, že to za tie tri mesiace ušijú a že to príde :) Ale konkrétne z tej prvej stránky to vraj trvalo 4 týždne, od ušietia po doručenie na SR.
Odpovedať
martinkatinka, ja sa asi pôjdem pozrieť do Stupavy, čo sú na webe esaty. Majú tiež fajn ceny a vedia vraj ušiť šaty podľa fotky ktorú si prinesieš...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak ja snad budu taky srpnova nevesta roku 2011 :-) Planovani je trosku komplikovanejsi, protoze pritel je anglican a oba momentalne bydlime v Bristolu. Takze vsechno vetsinou domlouvam pres e-maily. Je tu nekdo ze Zlinskeho kraje?
Odpovedať
Profilova fotka
kast - prepac ze sa ozyvam az teraz ;-) my mame obrad v Kamile takze by nemal byt problem s tym, tam ich robia vonku bezne. no nezavidim ze ti taketo opletacky robia kvoli volbam a vymene poslancov... ved pravidla by mali mat stale rovnake. a este civilny obrad.... vacsinou robia fory iba s cirkevnym :( tak drzim palce nech to vyjde, uplatok urcite pomoze ked uz nic ;)
Odpovedať
dafne, to hej, len tá predstava, že dám 250 Eur za obrad vonku a môžem dať ešte 200 Eur niekomu za to, že je bez chrbtovej kosti, tak to sa mi teda vôbec nepozdáva! Urobí to už fakt poriadnu pálku za obrad vonku :-(
Odpovedať
kast- u nas v nz som sa pytala poplatok za obrad vonku vychadza 100 eur. 16 na jednu matriku za povolenie ist na dalsiu, potom dalsich 16 na dalsej aby povolili obrad vonku a 66 eur je poplatok, ze pridu von na miesto obradu.
Odpovedať
ahojte baby ...aj ja sa vydavam 2é.augusta ach jej kolko nas je ...dufam ze ten datum bude aj tak stastny... :-D
Odpovedať
ja dufam, ze nam vyjde pocasie.. aspon aby neprsalo...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, my mame svadbu 13 augusta :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kast - to je teda uz slusna palka... to by naozaj mozno stalo za to spravit to v inej casti BA (alebo sa popytat aspon ake maju poplatky pripadne miesta na obrady vonku). ja viem uz len o devinskej - Rolando, Hradna Brana, Galloper ze robia vonku obrady...pripadne niekde pri bratislave.
Odpovedať
dafne, to info o sume čo mám, tak to viem, že pýtajú v Petržalke. Neviem koľko by vypýtali v Ružinove, keby nám to dovolili, lenže tam zrejme treba pripočítať aj ten úplatok... :-S Tie reštiky/hoteli čo si vypísala som riešila, ale nemajú pre nás zaujímavé ponuky čo sa týka sumy za menu atď. A bolo by už ozaj komplikované ísť niekde do Devínskej kvôli obradu, keď bývame v Petržalke a potom zase do Ružinova do reštiky. To si už fakt neviem predstaviť :-(
Odpovedať
caute baby, ja sommyslela, ze staci nakupovat tieto veci- alkohol a podobne az v lete....no teraz ste ma vystrasili....
Odpovedať
Profilova fotka
stevka - jasneee ze staci v lete, my si mozeme priniest vino na hostinu a budeme ho kupovat najskor na jar, v lete. ale take veci ze saty obzriet, topanky, oblek pre zenicha atd... to asi poriesime skor, zaciatkom buduceho roka by sme to uz chceli mat kupene/objednane.
Odpovedať
ja mam zatial len fotografa a kameramana. to som bola prekvapena , ze ma obsadene, lebo svadbu mame v piatok...tak mam profi foto len pozovacky . saty este nemam :-(
Odpovedať
ahoj a kde budete mat svadbu?
Odpovedať
ahojte.no ja som bola tiež prekvapena ked sme boli s priatelom pozerať saly, že už boli na august rezervovane.v jednej sale bol akurat volny termin, kt. sme my chceli tak sme ho hned rezervovali. a okrem toho mame len fotografku a nič viac.tak dufam že ešte nejaka hudba a kameraman budu mať volny termín.
Odpovedať
Ahojte baby. Inak ide to strasne rychlo a ja sa tiez velmi cudujem ze takmer vsetko uz je na bud. rok rezervovane. Takze my co sme robili rezervacie skor sme spravili dobre ;-) Len ja som zasa nebola este ani satky skusat. Vy ste uz boli? Pripadne ma niektora uz rezervovane?
Odpovedať
ja uz mam rezervovane moje vysnivane satocky :-)
Odpovedať
Ja som ešte nebola.chystam sa až ked bude rezervovana hudba a kameraman :-)
Odpovedať
ja som neplanovala si saty vybrat ale ako si sa to podarilo vedela som ake chcem len som nevedela ci sa mi hodia a hodili sa najviac..skusala som 7 siat
Odpovedať
draci Gratulujem! Peknucke si si vybrala! Ale sedia ti vsetky ;-)
Odpovedať
povedali mi ze mi sedia len Emily najviac a potom tie Ambrosia..a tak tie vyhrali lebo som ich chcela velmiii
Odpovedať
prosim nevie mi niektora z vas poradiť nejaku dobru hudbu.volali sme jasmin, roland a už su obasedení
Odpovedať
Ahojte, tak aj ja sa pridavam k vam, dnes sme boli dohodnut salu a fotografa, pripravy zacinaju ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dracica mne si sa veľmi páčila v sa belle šatách ;-) krásne ti vyformovali a sadli na postavu. Bola si v nich ako princezná. Ale jasné že musíš vybrať tie ktoré ti sedia a cítiš sa v nich najlepšie :-D ninuska a iva aj my sme začali s prípravami rok dopredu. Bohužiaľ taký je novodobý zákon a dnes už všetko čo chcete treba rezervovať rok dopredu minimálne. Aj my sme tak pochodili :-S
Odpovedať
dracica6663, my mame svadbu vo Velkej Pake. Mame dost hosti mimo Ba a je tam aj penzion, plus robia svadbu aj vonku, co bol moj velky sen :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?