Svadba v auguste 2011. Ako ste na tom s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
nenasla som tu takuto temu /dufam ze ma moj zrak neklame/ :-N sice do augusta 2011 je este pomerne dost casu, ale videla som tu nevesticky, ktore uz nieco zhanaju.. bolo by dobre, keby sme sa tu stretli, aspon by sme videli, co ktora uz ma, alebo kedy ktora zacala.. :-) hm?? dufam, ze sa nas tu najde co najviac.. ;-)
Odpovedať
ahojte baby, uz som tu dlhsie nebola a vidim, ze tu mame aj nove holky, tak vas chcem privitat
Odpovedať
8-) ma niekto nieco nove?? :-p boli ste na nejakych svadobnych nakupoch drobnosti? :-D
Odpovedať
ahoj tani- drahy akurat kupil domace a ja zohanam bedeker- ale uz sa volaco rysuje
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem za privitanie babenky! Tak my mame z priprav tak akurat objednanu miestnost, skupinu a kameramana. Vsetko ostatne vybavovanie nechavame na neskor. Teraz si len tak pozerame co sa nam paci a dohadujeme na spolocnych predstavach. Svadba bude slovensko-polska, tak to musime akosi sklbit,hlavne co sa tyka zvykov. ;-)
Odpovedať
maji a svadba bude na svk? ci v polsku? :-) tak vy uz zhanate a u nas stale len pripravy :-D a casu dost :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kde jste ženský? :-D
Odpovedať
:-D tiez by ma zaujimalo :-D asi si uzivaju vikend :-D
Odpovedať
Ahojte, tiež som tu po dlhšej dobe ;-) Nejak toho mám v poslednej dobe vyše hlavy - práca, škola, tak nestíham... Hneď ako sa oteplí sa chystám donútiť :-D môjho frajera, aby sme išli mrknúť miestnosti, nech sa nejaká zarezervuje a to isté aj s fotografmi sa chcem stretnúť. Nejakých mám vytipovaných, tak s nimi chcem pokecať a podľa toho sa rozhodnúť. Inak zatiaľ ešte nemáme vôôôbec nič ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
budu tady možná večer, jdu opět pracovat 8-(
Odpovedať
:-) kast, tak my sme s tym presne tak isto, co sa tyka saly.. az na to, ze mojmu priatelovi je v podstate jedno kde co bude, jemu ide hlavne o to, aby sme boli svoji :-D takze to vsetko nechal na mna, aby som dohadovala s jeho rodicmi :-D takze ja len vyberam a davam odsuhlasit vsetko 8-) tak nech uz je teploooo 8-)
Odpovedať
tanicka_photo: to sme na tom fakt úúúplne rovnako, lebo môj frajer má tiež taký postoj - stále len hovorí, že to najdôležitejšie už si vybral (akože mňa :-D ) a to mu stačí... takže ja tiež všetko vyberám a potom mu dávam odsúhlasiť. Takže napr. vyberiem kde sa pôjdeme pozrieť alebo s kým sa stretneme a on tam pôjde so mnou, len aby som bola spokojná. Proste čaká na to, že ja všetko vyberiem, jemu len ukážem a hotovo. Najviac ma štve, keď niečo ofrfle. To ma vie fakt rozčúliť a vždy mu poviem, nech skúsi on hľadať. Ja strávim x hodín na nete kým to nájdem a on to ofrfle, že je to drahé, gýčové atď...
Odpovedať
:-D kast, akoby som pocula seba hovorit :-D akoze fakt.. no na jednej strane to nechaju na nas, ale na druhej strane sa im nie vsetko pozdava :-D no vtedy by som vrazdila
Odpovedať
Článok sa načítava...
tanicka: presne tak to je. Môjmu priateľovi je totiž úplne jedno čo tam bude a nebude, ako to bude prebiehať, proste všetko. On si ma chce jednoducho iba vziať a utratiť čo najmenej peňazí. Stále sa ma snažil presvedčiť, aby sme sa zobrali v Španielsku na dovolenke :-D Chápeš, len aby sa nemusel pchať do obleku a stálo to málo peňazí a ešte spojené aj s dovolenkou, na ktorú by aj tak chcel, takže vlastne by ho svadba vyšla len poplatky za svadbu mimo SR... Aj by som to urobila, ale nechcem kvôli mame. Možno pôjde prvý a posledný raz na svadbu svojmu dieťaťu, tak jej to neurobím. Mám síce brata, ale pochybujem, že ten sa niekedy ožení...
Odpovedať
:-D no.. moj priatel povedal ze jemu staci oblek zo stuzkovej :-D :-D takze to uz je co povedat :-D samozrejme on vsetko berie zo zartu, ale najprv to povie tak vazne ze mu clovek aj uveri =-) :-D a kast, ake budete mat obrucky? zlato, alebo striebro? lebo my sme uvazovali nad striebrom, ale neviem ci to nebude blbe.. =-)
Odpovedať
tanicka: počuj, nemáš ty môjho frajera? :-D Ten tiež rozpráva "žarty" smrteľne vážne... Vieš čo, my budeme mať zo zlata, ale kombináciu bieleho a žltého. Teda ja by som bola za biele, ale priateľ má retiazku zo žltého zlata, tak budú musieť byť kombinované. Uvažujeme o letnej dovolenke v Turecku, ak sa podarí, tak by sme tam pozreli prstienky - bude sa určite dať aj cena vyjednať lepšia si myslím.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem přemýšlela,že se pustím do výroby nějakých věcí nevím ale kde začnu. Jen vím,že podvazek nechám až těsně před svatbou, možná začnu s jmenovkama a přidám polštářek
Odpovedať
kast: :-D no tak nasi chalani su si asi podobni :-D ale jedno maju rovnake: je to s nimi v tomto tazke :-D tiez som najprv chcela z bieleho zlata, pretoze aj moj snubny prstienok je z bieleho zlata.. ale priatel navrhol striebro, co mi najprv pripadalo zvlastne, ze obrucky zo striebra =-) ale citala som tu jednu temu, tak viac parov ma taketo obrucky kvoli praci, pripadne kvoli tomu, ze sa boja, ze ich stratia :-D smudlinka: no tak ak mas cas a chut, tak zacni s takymi malickymi vecami :-) potom daj fotky, nech sa popozerame ;-) my najprv zacneme objednanim saly a pravdepodobne aj kostola.. a podvazok mat nebudem.. nejak v nom nevidim nic podstatne :-N
Odpovedať
tanicka: Ja by som striebro nevolila z prostých dvoch dôvodov - nakoľko strieborné prstienky nosím už x rokov, veľmi dobre viem ako vyzerajú po dlhšom nosení. Sú o dosť mäkšie než zlato a tak sa stáva, že sa v nich robia drobné ryhy, keď o niečo ťukneš a tak isto sa strašne deformuje ich tvar. Komplet všetky sa mi strašne zdeformovali dole a to nenosím zrovna jemné prstene... Tak preto by som volila radšej zlato. Viem, že je o dosť drahšie, ale zase je to na celý zvyšok života ;-) smudlinka: jaaaaj, aj ja by som rada už niečo vyrábala a momentálne nič nestíham ;-( Ja keď budem mať čas, asi začnem pierkami, oznámeniami, vignetami na víno a tak :-)
Odpovedať
kast, presne nad tym som uvazovala, ze striebro sa zvykne deformovat.. :-S a zase nechcem mat tenke obrucky.. ked obrucky tak nech budu pekne hrube :-D a z chirurgickej ocele som obrucky este nevidela :-D :-D takze asi predsalen bude to biele zlato :-N oznamenia si robite sami?
Odpovedať
Ahojky :-) Přidávám se i já ;-) S přítelem se chceme brát 5. srpna 2011... Teda pokud našetříme dostatek peněz... Rodiče nám oznámili že nám nepřidají ani korunu, takže je to celé na nás... ;-(
Odpovedať
tanicka: ja by som fakt radšej uvažovala o tom zlate. Napr. ja mám všetky prstienky zo striebra, len zásnubný mám z bieleho zlata. Jednak určite vyzerá efektnejšie než to striebro a je oproti ostatným čo mám úúúplne tenunký dole a zatiaľ sa mi vôbec nezdeformoval (priateľ sa na to pýtal v klenotníctve, lebo sa bál, že taký tenký sa bude deformovať a povedali mu, že zlato to nerobí, tak som zvedavá, dám echo :-) ) Nooo, čo sa týka oznámení, boli sme v BA v januári myslím na tom svadobnom veľtrhu - pozerali sme tam tučné knihy s oznámeniami, ale všetko mi to prišlo na jedno brdo. Žiadna originalita a navyše tie ceny... :-S Rozhodla som sa, že vyrobím vlastné. Zrejme niečo jednoduché typu naša spoločná fotka, na to hodím nejaký vymyslený text a uvidím ako to bude vyzerať. Poprípade niečo k tomu domyslím, ale nič zložité a preplácané typu delfínci, motýlici a podobné gýče (dúfam nikoho neurazím), tam nechcem. Tiež si budem vyrábať vignety na víno a menovky. Máme kamaráta čo robí na ministerstve v tlačiarni, tak ja navrhnem, on vytlačí za flašku :-D A vy ako ste na tom s oznámeniami? Budeš tiež vyrábať či niečo mrknete na nete a objednáte?
Odpovedať
ahojte baby, ja sa tiez pripajam, mne sa velmi paci kombinacia, ale drahy chce iba zlate, tak neviem, neviem, jeden bude musiet ustupit
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
kacennka: To oznamko čo máš v profile stojí 50 SK??? :-. Tomu sa mi ani nechce veriť, veď to je obyčajné oznámenie, žiadne čačky mačky, mašličky a zatváracie a neviem aké blbosti... Veď takéto typy som videla za najmenšie sumy. Kde ste to pozerali???
Odpovedať
ani ja by som nevravela ze to by bolo take drahe oznamenie =-) tie zatvaracie, alebo ako kast povedala, s maslami, stoja dost vela, ale nie taketo obycajne.. my si oznamko budeme robit sami, zatvaracie s fotkami.. aj basnicku sme si vymysleli :-D
Odpovedať
tanicka: pochvál sa s básničkou, možno ma inšpiruješ :-D Myslíš také niečo ako mám oznamko v albume? Také by som brala ;-)
Odpovedať
ano kast.. inspirovali sme sa presne tymto oznamenim :-D takze nielen nase polovicky maju nieco spolocne :-D :-D a basnicku neprezradim, az ked na oznameni bude :-D ktovie ci sa dovtedy nezmeni.. :-D ale snad nie, pretoze je o nas :-) takze uz ste naisto rozhodnuti pre tento typ oznamka? :-)
Odpovedať
tanicka: heh, to je ale náááhodička :-D Už ma to ani neprekvapuje :-) Ja by som tam chcela zase urobiť nejaké špeciálne fotečky, niečo vtipné, lebo my sme obaja takí "vaďovia" :-D :-D A ako budeš postupovať pri výrobe? Ja mám troška obavy z toho, či to nebude moc zložité. Hlavne neviem ako rozvrhnem to otváranie...
Odpovedať
:-) no co sa tyka fotiek, este netusim aky typ to bude.. my nie sme nejak extra romanticke tipy, skor take zivsie :-D tak na oznamko pojde skor kombinacia aj toho zivsieho, aj romantickeho - aby sa nepovedalo, kedze to je svadobne oznamko :-D :-D len este neviem kto nas bude fotit a hlavne komu zverim svoj fotak do ruk :-| lebo ta moja "hracka" je uz na inej urovni a urcite chceme fotky fotene tymto fotoaparatom, niekde v exterieri, v interieri nie.. vy sa chcete fotit v nejakom atelieri? alebo tiez niekoho poziadate aby vas nafotil vonku? :-) no a co sa tyka vyroby, tak co sa tyka fotiek, tie si poupravujem, a co sa tyka samotnej vyroby oznamenia, tak priatel je grafik, takze s tym nebudeme mat problem.. a co sa tyka toho otvarania, tak preco by to malo byt zlozite? mnoho oznameni sa takto otvara.. nie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?