Menu Forum

Svadba v auguste 2011. Ako ste na tom s prípravami?

26. apr 2011  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
Registrovala sa 5. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1697 príspevkov a 1 album.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
Registrovala sa 5. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1697 príspevkov a 1 album.
  • Nevie kedy bude svadba
 neviem, ja toto neriesim takto dopredu,lebo my budeme len v oddelenom priestore v restike a nexcem mat az 3 chody, staci 1 emoticon
24. apr 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
Registrovala sa 27. apríla 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1105 príspevkov a 6 inzerátov. Má 34 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
Registrovala sa 27. apríla 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1105 príspevkov a 6 inzerátov. Má 34 priateľov.
 ja to tak tiez planujem, lebo v jednej sale kde sa u nas v meste robievaju svadby maju tiez taky zvlast salonik pre 20-30 osob a to by nam uplne stacilo. su to pekne priestory, jedno z druhym, ale tak bohuzial je to na sidlisku kde byvaju svokrovci emoticon takze budem musiet hladat nieco ine emoticon
24. apr 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 rora emoticon takto sa obmedzovat kvoli niekomu kto ti nestoji ani za nic?? emoticon cosiii.. emoticon
24. apr 2010 o 20:05  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
 ale pockaj rory, ved to nevadi, ze je to na tom istom sidlisku, ci ano???
24. apr 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
 tani to je fakt, ale kto nezazil tak obmedzenych ludi to nepochopi... emoticon a ja ich v nas svadobny den nepotrebujem ani zazriet... a nieto este ich tam nebodaj stretnut, kedze vyhodit z restiky by sme ich nemohli kedze by sme nemali zarezervovany cely priestor emoticon
24. apr 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 tak to je hrozne, ale chapem ta.. emoticon drzim palce, aby si nasla ovela lepsi salonik emoticon a co najdalej od tych potvor
24. apr 2010 o 20:31  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
 uvidime este co sa do svadby udeje, ale myslim si ze ked sa za 4 roky neudialo medzi nami nic pozitivne, tak to uz teraz cakat nemusime, mne to nevadi, len ma to obmedzuje, aj co sa tyka svadby, aj nasho byvania emoticon nasla som totiz dobre ponuky, ale riskovat byvanie na spolocnej ulici by sa mi asi nevyplatilo, lebo mi nie je pochuti sa s nimi obchadzat a tvarit sa ze sa nepozname. radsej ich nevidiet vobec.
24. apr 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 uf, no teda.. si neviem predstavit takto sa obmedzovat.. ja stretavam jednu takuto osobu dennodenne, takze viem o com hovoris.. ale nenapadlo ma obmedzovat sa kvoli nej..
24. apr 2010 o 20:50  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
 rory suhlasim, tiez ked nemusim stretavat, tak som stastnejsia...len co sa tyka svadby...zas priatel ich tam zrejme xce, lenze ja nie..a oni ani nevedia sa moc spravat takto v oblekoch a na oficialnej hostine..lenze zas ked nepozveme,verejne poviem ze ich nexcem..takto to zatial nevedia co si ja o nich myslim..akoze fakt toto neviem, ci mam pozvat ci nie emoticon
25. apr 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
25. apr 2010 o 20:03 • kacennnka
fotoportrét
fotoportrét
 emoticon tak hlavne aby to vyhovovalo obom
25. apr 2010 o 20:35  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
25. apr 2010 o 20:57 • kacennnka
fotoportrét
fotoportrét
 no my napriklad sme si vyberali zaciatok alebo koniec prazdnin.. dali sme si to na 20. augusta, lebo to uz nebyva predsalen tak teplo ako uprostred jula.. koniec augusta je aj idealny, este nie je skola, ja este nebudem v praci a rodina uz vacsinou z dovoleniek doma.. a okrem toho u nas v rodine kazdy vie nas datum svadby, takze nebudu taki hlupi, aby si tam rezervovali dovolenky, takze super.. emoticon
25. apr 2010 o 21:03  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
denulkah
Registrovala sa 11. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 63 príspevkov.
  • Svadba bola 20. augusta 2011
    okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
denulkah
    okres Prievidza
 kacennka
normalne to zavidim, mne drahy povedal, chod si to pozriet a potom mi povies co si zistila- tak som sa bola pozriet v jednej sale, uz bola ciastocne vyzdobena- tak ma uplne ocarila, a este som sa bola pytat u nas na urade, ze kolko by to vyslo v kulturnom, tak sa neviem rozhodnut- restauracia- bez roboty, ale drahsie, alebo kulturak, lacnejsie, ale s robotou
28. apr 2010 o 20:01  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. apr 2010 o 20:54 • kacennnka
fotoportrét
fotoportrét
 kocky kde ste vsetky.. a KAST??? emoticon
5. máj 2010 o 21:05  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dafne13
2
Registrovala sa 5. mája 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 99 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
  • Svadba bola 27. augusta 2011
    Cierna Voda Chorvatsky Grob, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
dafne13
2
Registrovala sa 5. mája 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 99 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
 wiwi22, ahoj my sa chystame mat svadbu niekedy koncom augusta 2011 ale este sme ani neboli pozerat miesta, vy uz mate vybrate? ja myslim ze presny datum urcime potom aj podla toho ako budu mat volne miestnosti v restikach a tak...
6. máj 2010 o 12:56  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dafne13
2
fotoportrét
fotoportrét
dafne13
2
 hups, asi som si omylom pozrela starsie odpovede, prepacte kocky....
6. máj 2010 o 12:58  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 ahoj dafne.. nevadi emoticon ja som si najprv myslela ze si si zmylila temu, kedze som tu nevidela taky nick emoticon ale pohoda..
my uz mame objednanu salu, dohodnutu hudbu, este nam treba foto, kameru a kostol.. a potom len lenosit, lebo na vsetko ostatne je cas emoticon preto sme si to takto s predstihom, lebo chceme prave ten 20. august a ziadny iny emoticon
6. máj 2010 o 13:06  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dafne13
2
fotoportrét
fotoportrét
dafne13
2
 ahoj tani, dik za info, no to ste uz celkom rozbehnuti emoticon a kde mate svadbu? a pre kolko ludi asi?
ja dufam ze zozenieme nejaku miestnost aj v lete este.... hlavne ma zaujima ci niektora nemate obrad vonku emoticon lebo to by sa mi moc pacilo.
6. máj 2010 o 14:47  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 my mame svadbu v sale, co nie je ani restikou, ani hotelom, no proste sala s podiom emoticon a ludi cca 100 emoticon
obrad vonku tu ma KAST, ale dlho som ju tu nevidela emoticon ale viem naisto, ze oni chcu obrad vonku..
to je krasne, len musi vyjst pocasie emoticon a zhodou nahod je takisto z BA ako ty emoticon
6. máj 2010 o 15:24  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dafne13
2
fotoportrét
fotoportrét
dafne13
2
 dobre vediet, skusim jej napisat... 100 ludi to je celkom slusna masa ludi emoticon my by sme chceli tak 50-60 mozno, ale este nemam zoznam emoticon no to s tym pocasim mas tiez pravdu ale videla som aj fotky zo svadobneho obradu v stane a nebolo to zleee, takze pokial sa akurat neprezenie nejaky uragan tak to hadam zvladneme.
6. máj 2010 o 16:09  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 ved jasne, pokial clovek velmi chce, tak vsetko sa da vyriesit emoticon
my mame preto take vysoke ciselko, lebo mam dost velku rodinu emoticon a plus priatelova.. a este si s priatelom volame aj kamaratov.. a to vsetko s parnertmi.. takze sa to nazbieralo.. emoticon
6. máj 2010 o 16:12  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dafne13
2
fotoportrét
fotoportrét
dafne13
2
 ozaj baby, otazocka na vsetky emoticon preco ste si vybrali vlastne august prave? emoticon
lebo ja som rozmyslala hlavne kvoli pocasiu, kedze to chcem mat vonku ze v ktory mesiac byva pekne ale nie moc dusno a snad nehrozia uz ani take tie letne burky koncom leta.... a tiez sa chcem opalit trosku predtym prirodzene a ziadne solarka ani spreje emoticon
11. máj 2010 o 08:22  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 zase som tu len ja emoticon ostatne holky su v teme "svadba v roku 2011".. je nas tam dost, takze je zaruka vacsej informovanosti ako tu emoticon pod tam..
my sme si napr. koniec augusta vybrali kvoli tomu, ze uz nie su take neznesitelne horucavy.. a verim ze bude pekne teplucko.. len skoda, ze na "svadobnu" cestu vlastne pojdeme pred svadbou emoticon ale to nevadi..
11. máj 2010 o 08:43  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
 ahojte emoticon tani ja tiez radsej chodim na tu "hlavnu" temu emoticon tipujem ale ze tato tema sa rozbehne riadne az tak v juli 2011 ked nam pomaly pojde "do tuheho" emoticon
my ideme tiez na predsvadobnu cestu, a ani mi to neprijde nejak divne, vzdy chodime na dovolenky tak zaciatkom jula prip. koncom juna, ked to vsade este nie je tak natrieskane. a ak sa nam bude dat, tak si po svadbe, tak tyzden po nej, ked uz budem mat doklady vybavene, vezmem este ale 2 dni dovolenky a spravime si predlzeny vikend dakde, snad este bude teple pocasie emoticon
a august som si vybrala preto, lebo ho mam proste rada, a chcela som datum 21. lebo vtedy mam meniny, ale na sobotu to pripada tento rok, tak som si vybrala 20teho, aj tak je to blizko emoticon
11. máj 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 rora, presne tak isto uvazujeme aj my - pojdeme na predsvadobnu cestu a po svadbe si urobime predlzeny vikend.. niekde na svk - tatry, slov. raj.. uvidime emoticon
12. máj 2010 o 18:14  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
 rora tiez ma ovplivnil ten datum a meniny, ja xcem svadbu den po mojich meninachemoticon
12. máj 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 no super.. tak ja keby som sa takto rozhodovala, tak sa vydavam v zime.. narodky mam 6. 12. a meniny 1. 2. emoticon dakujem, zimu neprosim emoticon emoticon emoticon
12. máj 2010 o 19:29  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
denulkah
    okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
denulkah
    okres Prievidza
 ahojte, tak aj ja sa pripojom k tejto teme, nieze by som nechcela ist na svadobnu, alebo predsvadobnu cestu, ale s drahym sme sa dohodli, ze si ju zrealizujeme az rok na to, nasetrime si nejake korunky a potom si to riadne uzijeme len mi dvaja a tam planuje si urobit aj babo, bolo by to velmi pekne a romanticke- ale sak vsetko je vo hviezdach, ako sa hovori
14. máj 2010 o 22:39  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš