Svadba v auguste 2011. Ako ste na tom s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
nenasla som tu takuto temu /dufam ze ma moj zrak neklame/ :-N sice do augusta 2011 je este pomerne dost casu, ale videla som tu nevesticky, ktore uz nieco zhanaju.. bolo by dobre, keby sme sa tu stretli, aspon by sme videli, co ktora uz ma, alebo kedy ktora zacala.. :-) hm?? dufam, ze sa nas tu najde co najviac.. ;-)
Odpovedať
tani nemala si mat iny datum?
Odpovedať
tanicka tak to je super, ze ako napredujete, my s drahym este stale nie sme na konci s hostami, lebo ich musime (chceme) zredukovat, tak sa na tom pracuje ;-) , boze ked to je az taaak daleko ten datum, uz aby to bolo
Odpovedať
biela.ruza my sme mali mat povodne tento datum aky mame teraz. neskor sme si rozmysleli kvoli mojim statniciam a dali to na jul.. ale svokrovci ma presvedcili, ze statnice urobim lavou zadnou :-D tak predsalen sme skoncili pri nasom povodnom datume :-) denulkah hej som stastna ze sa to pohyna a zoznam hosti my mame napisany, ale urcite plno z nich odmietne kvoli dialke.. ale aspon zo slusnosti pozvem :-S
Odpovedať
aj ja by som chcela, aby sa to trosku pohlo, ale kazdy ma brzi, ze je este cas
Odpovedať
..ano je cas, ale salu som chcela mat rezervovanu naisto, aby sme potom nebrali co zvysi :-) a takisto to chcem mat s fotografom a kameramanom.. na tom si dam zalezat, pretoze aby niekto uspokojil moje poziadavky vo foteni, tak takych je maaalokde.. takze musim hladat.. a kameramana poznam uzasneho ale zial, je to moj ujo :-D a tak bude na svadbe hostom.. takze vezmeme jeho kamarata :-) ostavne veci maju plno casu :-)
Odpovedať
no ja by som chcela aj s drahym jedneho fotografa, a asi je aj kameraman, lebo to vystudoval, a pracoval aj v reklame, a teraz to zase on uci na nejakej skole- ale este sme za nim neboli :-) , ja to chcem zacat riesit az po statniciach
Odpovedať
chces fotografa a kameramana v jednej osobe? no a mna mgr. statnice cakaju buduci rok, takze aj preto vela veci zaciname riesit skor, aby som buduci akademicky rok toho nemala vela na sebe :-)
Odpovedať
no ja mam zatial len bc., ale aj tak som v strese, no chcela by som to tak, aby to bolo v jednej osobe
Odpovedať
aha, no ved to je na tebe ako to chces, ale kameraman a fotograf v jednej osobe to je riadny ošup.. pretoze ked nieco kameruje, nemoze zaroven fotit a ked nieco foti, nemoze zaroven kamerovat.. takze tym padom ti uniknu krasne momenty na dvd a krasne momenty na fotkach..
Odpovedať
sak este uvidim, to bol len taky napad, sak este mam dalsiu na ruke fotografku
Odpovedať
no ved ako hovorim, je to na tebe, len som chcela "poradit".. :-) radsej to rozdvojit ako dva v jednom.. ja tiez vyberam fotografa ale neviem.. skoro nic sa mi nepaci :-( jeden co ma oslovil je z BA a to je hlupost platit si ho na takmer opacnu stranu republiky :-(
Odpovedať
no sak ja si tiez dam poradit, lebo starsi su o trochu mudrejsi a maju aj znamosti (rodicia a svokrovci), aj s drahym sa poradim, lebo on ma vzdy iny napad a ked to spojime stoji to za to tanicka a salu mate v restauracii, alebo v DK?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja si tiez dam poradit.. ale s priatelom nemame problem, lebo mame rovnaky vkus a aj nazory mame rovnake :-) a svokrovci su na toom tiez podobne, ale ked maju iny napad, tak sa dohodneme.. salu nemame v restauracii, ani v dk :-D to je na jednej skole, kde je vyhradena miestnost pre slavnostne prilezitosti ako napr stuzkove, svadby, atd.. proste len taketo udalosti sa tam konaju..
Odpovedať
tani ale ten tvoj 2. jul sa mi pacil viac :-D mne sa yas paci jun,no ale je to asi prilis skoro...sice tieto pochybnosti by som nemala kebyze mame aspon byvanie
Odpovedať
mna by aj zaujimalo, ze ked si napr zacnem objednavat tych 6 mesiacov dopredu na uz konkretny datum / matriku, saty,fotografa/ a ono nejak mesiac pred datumom zistim ze proste nemozem sa este vydat, az o nejake 2 mesiace neskor, da sa pozmenit datum aspon na matrike? a co saty a fotograf?
Odpovedať
fuu, no ja neviem, mi ideme na istotu.. viem, ze niektori ludia to tesne pred terminom menili napr z dovodu ze im niekto zomrel v rodine... ale ako to je presne, tak to neviem, lebo vsade platis zalohy..
Odpovedať
si myslim ze datum na matrike zmenit je to najmenej, ved za to sa neplati ziadna zaloha. horsie to moze byt s fotografom, ten uz ine terminy moze mat zajednane a zaloha neviem ci sa vracia. to by som si dopredu s nim dohodla ze co keby. a to iste plati aj pre saty a salu. takze ono je to inac dost o nervy upinat sa k jednomu datumu a ten by zhodou okolnosti nevysiel. tak ale dopadlo to dobre uz tolkym nevestam, tak dufam ze my k nim budeme patrit tiez ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
kacennka pekne topanky ;-) nebojis sa vysokych opatkov?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
inak praveze ja na toto nie som...ze proste nadlho planovat jediny datum, v ktorom sa ma nieco stat/niekam mam ist a podobne...to stale na to myslim, ze hocico sa stane a potom to nevyjde....takze nerada sa takto upinam
Odpovedať
aaach biela.ruza zase nagativizmus :-D urob mi radost :-D :-D
Odpovedať
no a kacennka, ja som tu uz pisala, ze mame salu dohodnutu /svokricka sa dala do toho/ :-D a hudba bude v najblizsej dobe /svokrik zariadi/.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
vyyyborne.. :-) uz pomaly vsetky zaciname s niecim :-D
Odpovedať
uff tak 20 eur ked mas nejakych 100 hosti jak vacsinou byva, tak koneeeeec :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
biela.ruza, to je este z tych lacnejsich :-)
Odpovedať
ano ano tesim sa :-D :-D :-D inak kukala som na tu ocel a nasla som nejake obchody i v SR, preco tak nutne bezite do CR? :-D :-p
Odpovedať
no hod :-) za cim cakas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?