Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
my budeme mat kakaove korpusy z orieskovym korpusom... a krem kavovo-mascarpone. mnam.
Odpovedať
Profilova fotka
rozmýšlala som nad korpusom čokoládovým a orieškovým, plnka kokos, gaštan, poprípade vanilka
Odpovedať
ahojte. kokos a gastan dokopy nieje moc? kto robi torty, tak poradi. http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5... nasla som topanky... to clovek aby hladal saty do fialova :))) no ale najskor saty potom mozem pozerat po topankach.
Odpovedať
Ahoj holky ;-) ty náplně bych osobně volila asi tak, ať to není moc sladké... Teda alespoň u nás se bude jíst dort po tříchodovém menu jako dezert ke kávě... celé menu je sice celkem odlehčené, ale i tak si myslím, že je fajn, když dort není moc hutný a extra sladký... Takže já bych as šla do té vanilky, ale těžko říct, jak ta konkrétní chutná... Nicméně s čokoládovým korpusem by to bylo super.. Oříšky a kaštan nebo kokos bych asi nemíchala dohromady, bude se to podle mě docela chuťově tlouct. My máme naší variantu světlé těsto, dušená jablka, mandlový marcipán a tvaroh... je to lehké a nepříliš sladké:)
Odpovedať
Jinak jsem te´d mrkla do plánovače... no a vůbec je 22., takže svatba bude za 89 dní, tedy přesně za 3 měsíce... nějak se to krátí x-) Tak ať to stihneme:) Včera jsme se domluvili se sousedem, který pracuje v grafickém studiu, že nám udělá ukázku tisku toho našeho vymyšleného oznámení, pak podle toho vybereme konečnou verzi papíru a necháme je natisknout... Taky jsme nejspíš, pořešili šaty pro družičku. Švagrová anšla moc pěkné za 1000 na Aukru, nové, z USA, nepoužité. Aukce končí dneska, tak je snad koupí. Jinak co jsem pátek byla asi v 5ti salonech, tak teda nic moc... Ty z toho Aukra jsou zdaleka nejhezčí a taky za docela dobrou cenu, dají se případně zkrátit (což nebude ale asi třeba a co nejsou zrovna ve všech salonech ochotní udělat), dá se tam dát zelená mašle, po které neteř tak touží apod. :) Tak celkem doufám, že se během následujících dvou týdnů zase trochu hneme vpřed... V plánu je co nejdřív zajít koupit oblek pro ženicha, domluvit smlouvu a zaplatit za místo obřadu ve Ctěnicích na zámku, odeslat ta oznámení, zeptat se v místním květinářství na cenu kytice a koupit letenky na svatební cestu... Tak jsem zvědavá, co z toho uděláme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuha zajo... ja by som sa na takych stekloch asi zabila :-N boze ja keby som mohla este aj k svadobnym satam natiahnem na nohu botasky :-D market ta vasa napln na torticku... mnami... moja teta nieco podobne vzdy pecie na nejaku oslavu a je to super... ja tiez nemam rada sladke torty... vlastne torty nejem vobec, lebo nemam rada sladke plnky a tak... ale ovocne, tvarohove, tak za tymi sa ideme vsetci potrhat
Odpovedať
marfi, na tych topankach je platforma, takze az take vysoke niesu. niekedy som nosila len brutal vysoke,teraz ked lietam za malym a za kocikom, tak najlepsie su tenisky.
Odpovedať
ahojteeeeeeeeeeee krasky, nebola som tu necele dva dni, uz som mala abstak.... :-D my sme uz na vychode, vegetime, priberame....a to som mala v plane schudnut.... :-D :-D :-D v sobotu sme boli v Kamile, pozreli sme si vyzdobu, z kazdeho stolu sa nam pacilo nieco, ani jeden stol nie komplet tak ako bol...snad to nejako zlepime.... :-D ale definitivne som sa rozhodla, ze si na to najmem vlastnu agenturu, nie tu ich... no a vraj mi vyzdobu staci s Kamilou riesit mesiac pred svadbou....tak len si teraz zarezervujem navleky a masle na stolicky u agentury, zvysok budem riesit potom.... dnes som poslala cukrarke navrh na tortu, spodok bude cokoladovy, stred orechovy a vrch jogurtovy s lesnym ovocim, to chcel drahy, mne je to jedno, ja torty aj tak nejem.... kym budem na vychode, tak drahy ma poriesit oznamka, definitivne si vzyl na starost aj kvetiny, jupiiiii. No a mam poriesene aj jeho oblecenie, uz musim zohnat jedine kravatu....parada..... :-D a inak baby, davam si docasne zvacsit prsia kyselinou hydraulonovou..... takze zatial si nemozem riesit popolnocne stay a spodne pradlo.... prsia sa zvacsia len o cislo a pol, ale konecne budem mat aspon nejake.... no a vydrzi to len par mesiacov, potom sa to vstrebe..... snad sa to drahemu zapaci a bude konecne suhlasit s mojou plastikou prs..... :-D zajo, ja milujem tiez sandalky na vysokych opatkoch, milujeeeeem... x-) mariani, ako, kedy????? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
habibi78 to kde ti budu zvacsovat prsia tou kyselinou,kolko to asi stoji a nie je to nejako nebezpecne?? :-D ja by som tiez aspon na svadbe chcela mat prsia :-D a ten napad s tortou ze kazde poschodie ine je super,to asi aj ja tak poriesim a k tym sandalikom sa tiez pripajam :-D mam uz doma biele sandalky a vysokym opatkom a velmi sa mi hodia k satam,zboznujem ich.len rodicia mi vravia zevraj v nich nevydrzim a nie su pohodlne a bla bla :-D ale drahy mi kupil gelove vlozky do topanok co zmiernuju narazy a masiruju chodidla takze super
Odpovedať
http://www.esthetic.sk/realizovane-za...
Odpovedať
eli, stoji to 2000 eur, co je dooooost, to si doplatim este trosku a mam implantaty na cely zivot..... toto je tak na jeden rok...... asi vyskusam toto, ak sa mi na to nasi zlozia..... :-D :-D :-D k tej torte, je normalne, ze cukrarky robia kazde poschodie ine, tiez to vyuzi... ;-) ja musim mat topanky na max. 5 cm opatku, jednak kvoli dlzke siat a aj kvoli drahemu, nech pri mne nie je krpec.... normalne na to ohlad neberiem, ale na svadbe ano.... :-D :-D
Odpovedať
achjo, tak šaty pro družičku na aukru někdo vyfouknul... paní prý prodávala troje a protože si je někdo vzal všechny, tak zrušila aukci... no a vtipný je, že jsem je tu dneska ráno viděla u jedné nevěsty v albu ]-( ]-( :-( Takže budeme hledat nanovo... i když švagrová se ještě pokusí od paní z aukra zjistit, odkud ty šatičky byly a zda by nešlo objednat nějaké další.... chjo...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
habi, to sa Ti oplati dat tolko koruniek do prsnikov na jeden rok? podla mna to je dost , na silikony akurat cena.-)) aj ja uvazujem na silikonom, ale až po kojeni.teraz ich mam len upravene , mam odelaciu a musim povedat ze som spokojna, ale casom chcem vacsie
Odpovedať
mariani, co je odelacia?? =-) ;-)
Odpovedať
asi modelacia.. jeej, sme sa tu zisli...tiez nad nimi uvazujem, tak o dva tri roky... ja uz by som si dala rovno silikony, len do svadby neviem ci to stihas, to sa dlho hoji.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky zajo topánočky sú krásne habibi súhlasím s marianinkou, je to kopec prachov, no je to na tebe... dnes som bola v Horných Salibách kôli zíkuskom. Nedopadla som vôbec dobre. Prišli sme na čas a tetuška na nás pozerala ako na zjavenie. Pýtala sa že či sme si objednali vzorky na ochutnávku ]-( ]-( ]-( Pozrela som na ňu či je normálna. Dohodli sme si termín, čas aj to že nám niečo dá ochutnať, a teraz sa ma pýta že či sme to objednali?!!! ]-( Najprv povedala že máme prísť na začiatku týždňa t ]-( raz vraj na konci. Neviem či si niečo dala ale poriadne ma nahnevala. Habi aké boli tie z MA? a ceny ti už dala? Drahý chce ísť cez víkend za rodinou tak tam asi skočíme.
Odpovedať
Profilova fotka
vypadlo mi pismenko, je to modelacia:-))) aj ja chcem silikony, podla mna je to lepsie a halvne tie prska budu na viac rockov, ale ved Ty sama vies, co je pre Teba naj
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.svadobnysalonmv.sk/gallery... našla som peknú tortičku
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej ta je krasna
Odpovedať
Profilova fotka
baby neblaznite! zvacsovat si prsie? sak sa ideme vsetky vydavat, cize sa tomu vyvolenemu snad pacime take ake sme 8-) a komu inemu sa chceme pacit ked nie svojmu muzovi? :-)
Odpovedať
ja to chcem kvoli sebe. drahy si tuka na celo :))) ale zas nepovie ze nie, ale vie ze do toho mi kecat nemoze, bud to budem chciet absolvovat sama pre seba...alebo vobec.. ale zas nie ze 5tky, ja mam uzke ramena, bolo mi to komicke. a uz mam dve deti..tak to nieje co to byvalo. nevadi mi to, skor ich nemam preto, lebo mam strach, zeby mi ich spravili kazde ine, alebo by sa to nepodarilo. ale do buducna ratam ze odvahu naberiem.
Odpovedať
baby, ak by ste vy mali prsia velkosti 75A, tiez by ste prijali akukolvek pomoc na ich zvacsenie.... nech na vas saty nevisia ako na vesiaku..... podstupim toto...... ak mi to nasi zaplatia.... a ak by to bolo fajn, tak potom mozno plastika.... nie kvoli drahemu, ale kvoli plavkam...trickam....satam.... koseliam...podprsenkam....spodnemu pradlu..... nech nevyzeram aj po dietati ako 14 rocne decko..... ]-( ]-( ]-( nasi povedali ze mi malu postrazia kym budem v nemocke, lebo vedia ze ma to trapi uz od 18, mam 32, stale to chcem.... len musim spracovat draheho...co do svadby nestiham.....
Odpovedať
Profilova fotka
habibi, zajo...sa hlavne naucte lubit same seba jake ste :-) sebavedomie totizto vobec nie je o malych prsiach a velkom zadku ale o vnutre cloveka:-) mimochodom, uz ste niekedy drzali v ruke "hotove dielo" plastickych chirurgov? lebo co viem, chlapi su z toho sklamani...zevraj su silikony neprirodzene a velmi lahko rozpoznatelne ocami a hlavne rukami
Odpovedať
ja sa lubim a ako...preto sa bojim. ale mam v hlave neaky ideal ktoremu sa chcem priblizit a ked to nejde prirodou tak preco nie.... ale ten strach asi zvitazi..mi to pokazia a co potom? :-D ono je taka doba, mas byt nespokojna s tym ako vyzeras? tak preco nie? len nabrat odvahu... :-D
Odpovedať
lubi, ja tiez mozem mojej kamoske hovorit, nech ma rada samu seba a svoje telo, ked ma 95 kil....a ja mam 50, to sa mi dobre hovori,ale v jej kozi by som nechcela byt.... drzala som v ruke kamoskine prsia po operacii... su studene.....ale inak v pohode..... :-D :-D
Odpovedať
habibi, vybav mi to, pridem si chytit aj ja :-D
Odpovedať
mne zomrela mama na rakovinu prsnika...tak viem ze to nieje vsetko...a viem ako sa trapila ked ich nemala... ono je to nieco, co robi zenu zenou..ale nie na ukor zdravia pravdaze. hlavne ze som zdrava a nech som aka som. ale ked budu nato prachy, budem to chciet a nebudem sa bat, tak preco nie? kamoska ma velke, a lamentuje ze ako mi je dobre..clovek chce mat vzdy to, co nema. ale da si vystrih, ze chlapom mozu oci vypadnut a ja ... si pripadam ako male dievcatko pri nej. a to mam velkost 75B
Odpovedať
ja mam doma tiež 75A a som spokojny. Ja to poviem tak nezaleži na kvantite ale na kvalite. mne ako chlapovi sa tiež pačia velke prsia,ale mam jednu kamaratku ktora ma velke prsia a chce male poprsie.
Odpovedať
patrick, mne je jedno co sa paci tebe alebo inym muzom....pre mna je dolezite, co sa paci na mojom tele mne.... ;-) zajo, extrem je extrem.... :-p moj svagor ide v stredu na liposukciu brucha, moja mama v piatok na korekturu krku, a co som ja o nieco horsia???? :-D :-D :-D
Odpovedať
no este aby si nebol! :-D ak do toho pojdem, tak len a len kvoli sebe, nie kvoli chlapovi. habibi..presne tak! :-D my chceme este jedno baby a potom uz aj idem..jeden doktor, dost znamy sa mi paci ako robi, aj cifrovej robil...ale ja mam z neho pocit, ze pozera kazdym okom inde. mozno to je ten recept, ze dobre robi :-D :-D ak by bol buduci manzel so mnou kvoli prsiam, tak je buduci ex akurat tak.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?