Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zajo, tak ty botky jsou luxusní!!! Kdybych zvládala tak vysoké podpatky, tak je beru všema deseti :-)
Odpovedať
kocky..vyhlasujem anketu..ktore oznamko z albumu sa vam paci? a dakujem za pochvalu topanok..sa vytesujem x-)
Odpovedať
zajo mne sa viac paci to farebne ;-) super napad, chavlim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zajo - aj ja som za to farebne, to co je tam prve :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zajo, pěkné oznamko, taky jsem spíš pro to první (barevné) - jen tam trošku zaniká kdy a kde se to koná, možná změnit písmo (nebo dát tučné) a bude to super :-) Jo a malá poznámka...když píšeš "...A bude svatba!", tak podle mě má být na začátku malé a, když ta věta začíná tečkama
Odpovedať
zajo, to prveeeee.... x-) a suhlasim s lucique ohladom pisma.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zajo prvé oznamko, kočky majú pravdu s tým písmom topánky sú nádherné pridala som hava do albumu
Odpovedať
kadan, ake ocka ma krasne, jooooooj, na neho sa ani hnevat nemozes........ x-) x-) x-)
Odpovedať
lubi, lubi, lubiduch, si v pripravnom albume jednej kocky....perindievca.... x-) ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeee kadan to je ale cukriiik ten havo x-) zlatyyyy zajo mne sa tiez paci skor to prve oznamko...
Odpovedať
kadan, havo je naadherny, musi to byt iny vymyselnik! a k oznamku...este chcem vidiet ako to ciernobiele bude vyzerat v hnedom - sepia, menej srdiecok.. a ine pismo. akoby pisane rukou. ked bude vsetko do kremova..tak aj oznamko nech trochu ladi. a ak to bude na p.d tak potom upravime to prve.
Odpovedať
Profilova fotka
zajo on je úplne super, 5.5. bude mať 14 r. v sobotu ideme na zákusky, dúfam že to už konečne ukončíme, to isté aj s oznamkom. S tým je trošku problém drahý chce také vyčačkané- koníky/labuťky... ja niečo iné asi výnimočne ustúpim, nech sa teší ;-) idem haji, som hotová
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja mam taaaaaaaaaku hlavu z oznamka...netusim ktore vyberieme, skusila som hodit do albumu este verzia sepia...plus jasne ze upravit text a aj pismo. som si to nevsimla s tymi bodkami :-N ked je vyzdoba do kremova... bolo by fajn ak by aj oznamko bolo v podobnom style, ci nie? ta sepia sa mi pozdava najviac...co vy nato?
Odpovedať
idem smer postel..rano mudrejsie vecera. :-D dobruuu
Odpovedať
zajo, ja oznamko neplanujem ladit...ak sa mi bude pacit hoci aj karkulkovo cervene, tak v pohode.... :-D :-p bruuuuuuuuuuuu ;-)
Odpovedať
ja som povodne chcela ladit oznamko, mala som vybratu smotanovu vyzdobu a oznamko sme aj tak dali urobit. Len teraz som zmenila farbu komplet, bude jemnucko fialkova :-) takze ladenie u mna eee :-D Ale myslim, ze nic tragicke to nie je, ked nie je zladene oznamko s ostatnou vyzdobou
Odpovedať
cize prve?
Odpovedať
som myslela ze sa mi vyjasni, ze ktore, ked sa vyspim.. dam to vybrat drahemu a hotovo. :-D
Odpovedať
no mne sa najviac paci to prve, farebne :-) ale zavisi, ci trvas na ladeni oznamka a ostatnej vyzdoby.
Odpovedať
Profilova fotka
zajo prve je peké ja som tiež rozmýšlala nad ladením ale oznamko je jedna vec a výzdoba druhá. Skôr by som sa zameriavala na menovky/výzdobu. Oznamko si nebudú ľudia nosiť ku stolu a porovnávať či to sedí alebo nie. ;-)
Odpovedať
presne som si aj ja toto povedala kadan :-) najprv som chcela mat vsetko tip top, ladene presne ale nevadi :-D Momentalne sa mi zapacila fialkova vyzdoba, no neviem ci to este nezmenim :-D ja som sisi.
Odpovedať
mne sa paci, ked to je v jednom duchu..
Odpovedať
zajo aj mne sato tak najprv pacilo :-) aj som silno uvazovala, ze nezmenim farbu vyzdoby, auta, kyticky ale ked ta fialova sa mi tak paci... :-D chcela som smotanovu ale sa mi to zda take jednotvarne, nevyrazne...ach to mam z toho, ze moc surfujem po internete :-N
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi asi tak 8-) zajo tak potom nie je čo riešiť, môj názor som povedala, je to na tebe. habibi ako mamina??
Odpovedať
ja oznamko nebudem ladit, to uz je fakt detail.... kadan, ake kolace ste nakoniec vybrali? mamina je uz doma, ma sa fajn, tesi sa, je so sebou spokojna..... ja som dnes bola u zubara na taky mensi vacsi zakrok...... viac ako bolest ma trapilo to, ze mi treba cikat..... :-D :-D zabrala mi az 4 injekcia, museli mi umrtvit nielen zub, aleumrtvila sa mi aj polovica nosa, lave oko a hltan....ani som prehltat nevedela, rozpravala som ako retardovana..... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
habibi koláče ideme riešiť v sobotu, ja idem zubárke 18teho, už sa "teším". Poriadne ma sprdne. Dnes som mala pokec s kolegom ohľadom hostiny. Rozmýšľam nad tým že spravím aj grilovačku pred reštikou, bude to super. Normálne sa na to teším, zmenia sa čašníci, budú moji čo som si vybrala, aj kuchár, konečne sa to rysuje tak ako chcem ja
Odpovedať
ahojte kocky. zas o tyzden menej do svadby... ;-)
Odpovedať
zajo, 90 dni, hroznéééééééééééééééééééééé..... odkedy som doma, nic ale vobec nic som nevybavila, ani na svadbu nemyslim.... :-D :-D :-D
Odpovedať
aspon zrelaxujes. som sa dnes dozvedela, ze 17.4. mame v rodine taku mensiu svadbu, tak sa tesiiiim. x-)
Odpovedať
no, relaxujem az prilis, aspon trosku sa snazim cvicit, aj ked mala za mnou stale lozi do posilky.... :-p ale viac ako cvicim, tak jem.....stale iba jem a jem a jem...... :-S ]-( :-p zajo, super, to bude taka vasa generalka..... :-D pre ake oznamko si sa nakoniec rozhodla?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?