Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
svatba bude nase vec, uprimne, bereme se my dva.. at si kdo chce co chce rika 8-) i kdybych chtela jit v pytli od brambor tak pujdu v pytli k oltari :-D :-D Projeli jsme si restaurace a trochu jsme byli zklamani... nikde nam nebyli schopni rict, jestli je mozne si misto zarezervovat. Dalsi moji dilemou je, jestli zvolit spejchar s takovou tou domackou vyzdobou a nebo hotelovou restauraci v novostavbe... :-| To jsem jeste nejak nedomyslela... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea: nesouhlasí?......to mě mrzí, to bych hodně špatně nesla.
Odpovedať
pepik.24: taky mě to mrzí, ale co s tím? Naši prostě nenávidí mého snoubence, už jsme se přes rok neviděli a nevypadá to, že by se to mohlo změnit...... A já prostě neustoupím! Buď nás přijmou oba, nebo nikoho!
Odpovedať
Profilova fotka
ty jo, to si vůbec neumím představit, my nikdo nemusíme přítele sestřenky, ale vídáme se a komunikujeme normálně.... a kdo tě povede k oltáři?
Odpovedať
Ještě nevím, kdo mě povede..... mám několik možností, ale ještě jsem se nerozhodla
Odpovedať
Profilova fotka
tak tohle já mám zase se svědkem, nevím jestli brácha nebo nejlepší kámoška.... :-(
Odpovedať
Já to taky ještě nevím...... brácha určitě ne, ale myslela jsem, že prateta, jenže ta asi nepřijede, protože je to na ni daleko......
Odpovedať
ahojte, tak ja sa opat pridavam (reagovala som velmi davno)...vidim zatial same ceske svadby, snad pribudne aj nejaka slovenska, nech si mozme radit :-) no ja to mam so svedkom jasne, mam to naordinovane od rodiny - bude to moj krstny, lebo u nas sa to tak proste robi..a ja nemam chut sa hadat este aj o tomto, sak ide len o svedka :-) chcela by som, aby ma k oltaru viedli obaja rodicia, zasluzia si to rovnako..jeden po jednej strane, druhy po druhej :-) lea: mrzi ma, ze to mas takto, ze sa nevedia nad to vsetko povzniest a pochopit, ze sama si si strojcom vlastneho stastia..drzim ti palce, nech to skonci happyendom na tvojej strane :-)
Odpovedať
bonheur: děkuju! Taky stále nechápu, proč tolik nenávisti. Vím, že se o mě bojí, ale já už nejsem malá holčička, která potřebuje vést a chránit, už se o sebe dovedu postarat sama a dokážu nést odpovědnost za svoje rozhodnutí. S přítelem jsme spolu šťastní, klape nám to, za dobu, co jsme spolu, jsme se ani jednou nepohádali, prostě skvělý vztah! Chceme být spolu a budeme spolu, ať si ostatní myslí, co chtějí!
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bonheur: aj ja sa pridavam k slovenskym svadbam, my mame tiez v maji. a mam presne taku istu myslienku ako ty, chcem aby ma obaja rodicia viedli k oltaru, aj ked u nas je zvykom iba otec, ale pride mi to take, preco by mal len otec prezit 5 minut slavy, ked si to zasluzia obaja rodicia,ja som z okolia presova a ty? my mame zatial objednanu salu a riesime, kameramana, hudbu a fotografa.
Odpovedať
ahojte baby. Pridavam sa k vam majovym :-). Povodne sme chceli 15.5., ale zmenili sme to a nakoniec 1.maj bude dnom D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
maskalinka odporucam ti hudobnu skupinu KLM, cenovo velmi pristupní a hlavne dobre to veide roztocit ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
keterin? a odkilal su???
Odpovedať
Ahoj holky, já se vdávám 21.května 2010 v Pardubicích, ještě se s přítelem rozhodujeme zda jen na radnici a nebo na nějakém zámku. Zatím jen tak okukuju co se kde dá, inspiruji se, na prstýnky jsme se byli mrknout. Budeme mít malou svatbu cca 30lidí, jen nejužší kruh rodinný a pár přátel. Rozpočet plánujeme do 50tis, tak jsme zvědavá jak to výjde. Hodně štěstí všem !
Odpovedať
Ahoj babenky, my sme dnes tiez boli pozriet obrucky,no ziadne nam nepadli do oka,resp. snubencovi s anepzdavali ani jedny,co mali v ponuke. Zajtra vsak ideme pozriet nejake lepsie zlatnictva, ktore uz budu otvroene :-)
Odpovedať
Profilova fotka
maskalinka oni sú zo svinej , to je cca 8km od prešova ale chodia vsade, dokonca vcera boli až na kysuciach http://klm.marek.googlepages.com/
Odpovedať
ahoj maskalinka, ja som z Bratislavy, ale este nevieme, kde budeme mat svadbu. Najradsej by sme to mali tam, odkial je moj drahy (okolie PD), ale moji rodicia su stastni, ze sa vydavam a chcu to mat tu v BA, aby ma vsetci videli...no exhibiicionisti :-D tak dufame, ze sa nam ich dako podari presvdecit, ze to nechceme v BA :-) cippa33: ja nechapem, ako mozes mat vsetko zorganizovane, mne sa menia nalady zo dna na den :-)
Odpovedať
Bonheur Som asi taky oragnizacny typ ;-) ,kedze som pani ucitelka, bude to profesionalna deformacia :-) Musim byt zorganizovana aspon ja,kedze moj nastavjuci je tak trochu freevolnejsi v tychto veciach. Ja ho postuchnem a uz sa veci hybu :-D cize aj vdaka tomu sme dnes vybrali a kupili nase krasne svadobne obrucky. Som z nich nadsena. Inak, nalady s amenia aj mne,ale viem co chcem a idem za tym. Ak su veci, pre ktore este nie som 100% rozhodnuta, pockam, porozmyslam a rozhodnem sa.
Odpovedať
cipa33: a co budes robit zvysok casu do svadby?? :-) ja si to nechavam zatial vsetko prejst hlavou, samozrejme, ze uz sa obzeram po fotografoch, uz mame aj vybranu kapelu, aj viem ake pierka chcem, ale este nic na 100% zajednane. Ale to hlavne kvoli tomu, ze nevieme, kde to bude. AAAle..mam kupene 4 rolky bielej organzy, zatial moja jedina svadobna ingrediencia :-). Ked si taka zbehla, mozes poradit, ci si zhanala a ak ano, tak kde si kupila take biele male ruzicky, co sa davaju do pierok, alebo aj ine kvetinky, nemusia byt ruzicky :-) dik, ja som pozerala na nete v galanterkach, ale nasla som zatial len asi v jednej alebo dvoch a chcem mat viac na vyber. :-)
Odpovedať
My už máme fotografa. O ty je nouze a není to levná záležitost. Ale tenhle je skvělý! Dělá pěkné fotky, je příjemný a není drahý. Prostě ideální! Ale s dortem bude asi problém a taky s kosmetikou a kadeřnictvím.
Odpovedať
Bonheur Muisim veci riesit teraz,lebo od septembra zacinam ucit na novej skole vobec prvykrat po ukonceni studia,cize roboty bude vyse hlavy kym sa zabeham a casu na nejake organizovanie nebude. Chcem a budem sa venovat viac praci,ktoru som vzdy chcela robit. Preto veci, ktore mozeme riesit,riesime :-) Tak sme si to uz pri zasnubach naplanovali,ze co sa bude dat, urobime. Inak ja som musela vsetko riesit skor, salu sme boli zajednat v marci a uz mali obsadene a aj fotohrafi a kapely u nas maju dost nabite diare :-) . Vlastne od marca som kazdy den zhanala a provnavala veci na nete a z vlastnych skusenosti, na zaklad toho som si zriesila prenajom vyzdoby zo svadobnej agentury plus kvety a ine detaily budem riesit cez nu. Vyjde to lacnejsie,ked si od nej veci iba poziciam akoby som icb mala sama robit alebo kupovat. Co sa tyka materialu an pierka-tie ja este nemam :-D vidis,nie som az tak sikovna, no material aj tie goraliky alebo ruzicky alebo cokolvek zozenies v dobrej galanterke priamo niekede v obchode,cez net to nie je bohvieco.
Odpovedať
To je jasne..j azacinam tiez teraz v auguste v novej robotke, tiez si myslim, ze budem dost vytazena :-( ale dufam, ze tie pripravy nejako zvladneme :-) ja si chcem z vyzdoby pozicivat iba navleky a masle, ostatne si chcem urobit sama, lebo to na moj vkus vyjde aj tak dost draho, sak pozicanie navlekov pre 100 ludi vyjde okolo 200 eur a keby som do toho este vyzdobu ratala...:-/ takze ja predstavy mam, uz len zrelaizovat a verim, ze ked sa jeden den vyberiem do mesta, kupim vascinu vyzdoby :-)
Odpovedať
co sa tyka navlekov, sumy su vsade takto vysoke alebo aspon podobne, no mne svadobka nuka za 55sk navlek aj s farebnou maslou,kdezto sala,kde to budeme mat da za 60sk iba navlek. Cez svadobku budem poziciavat svietniky,masle a kupovat organzu a podobne somarinky na vyzdobu,vybavi mi dokonca lacnejise kvety. Kedze je to ich biznis svadobka ma na vacsine miest zlavy,viac sa mi to vyplati. Na svadbu som da sa povedat skoro sama,nemam surodencov, rodicom zverim iba cast veci a ostatok je na mne, kedze chcem aby to bolo podla mojich predstav. Drahy veci skchvaluje a musi mi vsetko odobrit,iba v tom pripade sa do toho pustim. ;-) Bonheur Tak budem drzat palce v pripravach aj v novej praci. :-) Inak my budeme mat okolo 150 ludi.
Odpovedať
ahojte:))) tak do počtu sa pridávam aj ja:) taktiež máme dátum svadby 15.5.2010. Zatial máme zajednanú sálu a fotografku. rezervovali sme to skoro rok dopredu, ale radčej skôr, ako potom to bude už obsadené. my sme mometnálne v anglicku, takže vybavovačky doma budú na etapy. koncom septembra ideme na dovolenku, takže znovu musíme doriešiť už komplet ostatné veci....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, ak možem tiež sa k Vám pripájam... myslela som si, že som divná, keď chcem začať plánovať už teraz svadbu na máj 2010, ale ako tak čítam, tak som teda pekne pozadu :-N . Okrem predstavi nemám nič. Svadbu chceme mať len v úzkom rodinnom kruhu 24 ˇludí, tak by som to mala všetko postíhať (teda aspoň dúfam) Obaja žijeme v ČR, ale vziať by sme sa chceli na SR.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojteeeee...konecne uz aj ja nieco mam:} Moj drahy sa uz vratil zo zahranicia a uz sme teda oslovili kapelu, su to nasi blizki priatelia, oni nam slubili, ze zavolaju nasmu kameramanovi:} a zajtra vecer sa mame stretnut s majitelkou hotela, teda restauracie...ohladom ceny a pod...pretoze svadby v ich hoteli byvaju v takejkongresovej sale, ktora sa nam ale moc nepaci, my to chceme mat v restike a basta ]-( tak snad to schvali:} aaa...termin bud 1.5.2010..alebo 8.5.2010...ale asi toho 1.5....nech je haluz :-D :-D :-D uaaaa...tak sa ttesim :-D :-D :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj misinka866, pozerám, že príprava ti ide ako po masle ;-) Budete mať svadbu v Trdošíne? Aká veľká bude?
Odpovedať
Ahoj holky!tak nakonec asi změníme ještě i místo, pač původní výběr by nás přivedl na mizinu..Našli jsme moc pěknou variantu..Hotel Sudický dvůr.Máte s tím někdo zkušenost?..Nevíme, zda se nebude muset změnit i datum,ale to nechceme:-)
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak ahoj:} hej, tak uz konecne, zaostavam tu za buducimi nevestickami:}...nebudeme mat priamo v TVRDOSINE, je to okres Ttvrdosin..budeme mat vo Vitanovej...tak do 70 ludi :-D sala uz je zajednana, uz sme dokonca vybrali svadobne menu:} hahahah..bolo to take zvlastne tam sediet a vyberat jedlo, ktore sa bude podavat na nasej svadbicke :-D ukazovali nam materialy na vyzdob...super, uz sa velmi tesim..v nedelu totiz odchadzame obaja do zahranicia a neviem, kedy sa vratime, mozno az na vainoce, tak som to chcela este osobne stihnut...a asi to bude 15.5..hahahahahha...menime, ja viem...no, desss :-D tak zatim ahojte a vela zabavy dievcence pri vybavovani na nase svadbicky :-D
Odpovedať
Už máme objednané snubní prstýnky! Jsou prostě skvostné!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?