Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tinka: tak to je dobrý, já zase myslela, že je času dost a všude mi řekli, že 3/4 roku až rok je ideální čas, pokud jsi vybíravější.....
Odpovedať
Profilova fotka
keterin: ja som bola v salone princess, v angele a v este jednom (nespomeniem si na nazov)...kde je salon romantic?
Odpovedať
Profilova fotka
ten romantic sa nachadza oproti kostolu na tej strane ako je motyl niekde poblízku a maju vonku tabuluj tak to najdes je to dost tak zasite. ale skus romanticpo.sk, a kde sa nachadza ten salon co si nevies spomenut na nazov??? a ake sa ti zdali ceny v salonoch princess a angelo??? angelo viem ze maju nehorazne ceny. ta teta v romanticu sama vravela ze nechape prečo maju niektore salony take prehnane ceny. este mam jeden taky zasity salon tak sa tam pojdem zajtra kuknut, ten sa zase nachadza pod brankou smerom k florianke
Odpovedať
Teda začínám být pozadu, já ještě nikde nebyla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zdravím vás, tak ja od dnes mením termín svadby z 1.5 na 24.4.201O, mozu za to povery. mna akoze neodradili ale snubenec sa asi zlakol. ked sme boli vcera na farskoom urade tak oni sami s tym zacali a ked sme to dnes menili tak nam povedali aby sme sa poradili s fararom lebo verit poveram je hriech. moj snubenec by sa o tom ani nebol dozvedel kedby nie toho farara a jeho sekretarky a teraz tu idu o hriechu rozpravat a sami ho robia. ja som o tom vedela len na zaklade toho, že som si to tu precitala. takze sa s vami majovkami lucim a prajem vela stastia
Odpovedať
Profilova fotka
ubi, nestresuj...mna zo salonov vyhnali, ze je este cas, a ze mam prist niekedy v zime okolo vianoc ;-) keterin: vies, ze som sa na ceny ani nepytala? Kolko beru za pozicanie? Ja to nechavam fakt na tu zimu...
Odpovedať
ahojte, tak ako pokračujete s vybavovaním svojej svadby? Len by som chcela vedieť, či my sa príliš neponáhľame. Už máme sálu,kostol, hudbu a kameramana a fotografa v jednom. No, a v auguste idem zháňať svadobné šaty, nie je to skoro?
Odpovedať
Profilova fotka
tinka ja som moc nechodila po salonich iba v jdnom som bola a tam stali saty co sa mi pacili 8900 za pozicnaie a keby ze si ich chces kupit tak o dve tisicky viac. vsetky ceny sa lisili o dve tisicky pozicania a kupenie. ale viem ze v angele ide pozicanie aj za 14000-18000
Odpovedať
Profilova fotka
Tinka, a to kde sa cudovali, ze tak skoro vyberas saty? Ahojte teda, ja by som mala mat tiez v maji. a tiez nedavam na povery... Chceli sme 15.5. ale napr. fotograf uz mal plne, tak asi 29.5. skor. No a ja som si myslela, ze 200 tis. bude stedry rozpocet. Ale zistila som, ze v blave to bude minimum, kedze len hostina 2000 na os. fotograf, 20 kameraman 20, saty, oblek, kvety, make up, vlasy, torta, no 200 tis. asi bude minimum nakoniec. Fotograf ma inak zaskocil tou cenou, ale pacia sa nam fotky, tak neviem, neviem.
Odpovedať
Penn a akeho fotografa mate? tych 20000 sa mi zda vela, ale tiez nas to asi tak nejak vyjde,ked chceme kvalitu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,pridavam sa k vam aj my budeme mat svadbu 15.5.2010 a som z okolia PO, zatial amme este len zajednanu salu. na ostatnom sa pracuje
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.tak aj my už mame zajednanú salu na 15.05.2010.ale ešte nič viac.na ostatnom sa pomaličky pracuje. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojcek, beemwacik, nuz viesco pana Mazaka, ako mali sme uplne ine referencie, tak som bola trochu v soku, ale stale sa nam najviac pacia tie fotky, ... nevieme sa rozhodnut pre nieco ine. Ale moj maly prieskum ukazuje, ze aj celkom oblubeni fotografi z BA maju nizsie ceny.. NO a vlastne som uplne zabudla, este preco sa to tak predrazi tak to je cestove a ubytovanie z Humenneho :-).
Odpovedať
Profilova fotka
mia15, no skusenosti mi ukazuju ze na fotografa a kameramana nie je vobec skoro, a salu tak akurat...
Odpovedať
Profilova fotka
To sem asi jedina, co nezacne resit svatbu v zari :-D Dat 20tis za fotografa, uprimne, ocekavala bych neskutecne nadstandarni sluzby, dobry fotograf se da na tech par hodin sehnat uz kolem 10tis :-)
Odpovedať
holky prosímvás, kde na tu svatbu berete takový peníze????Ty brďo!!!! =-) =-) :-o :-x :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no nevim, ja budu mit rozpocet tak max 60tis:-D vic pri stavbe baraku dat bokem nemuzeme, rodice nic nedaji... nejakt oz a ty chechtaky zvladnem se vsim vsudy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
penn: cudovali sa v salonoch v PO, povedali, ze budem zbytocne skusat saty, lebo negarantuju, ze budu aj v maji 2010 v takom stave ako ked som ich skusala. A ci vobec budu, lebo budu obmienat kolekciu a nieco vyradia. keterin: hm, myslela som, ze pozicanie stoji okolo 10 000, max. 15000. Okrem toho sa priznam, ze sa mi nic nepacilo...hladam nieco nejdnoduchsie zdobene...a tam same volaniky, cipka...vsetky saty sa mi zdali az prilis prezdobene :-| ...no, som zvedava na nove kolekcie...
Odpovedať
Profilova fotka
penn: a to budes vsetko platit ty? Aj ubytovanie a cestu do BA pre hosti? Kolko budes mat hosti? 2000 na osobu je pekne vela.
Odpovedať
Profilova fotka
tinka ja som dnes presla vsetky salony v presove, chodila som so spoluziackouktorej idem na svadbu a ta ma saty z angela len zavoj ktorý chcela bol obsadeny tak zhanala po salonoch taky isty, nenasla. apropo, salony v presove - KATASTROFA. jediny na urovni angeo ale palky neskutocné a potom este jeden len si nespominam na nazov a aj Life ujde len take divne zeny tam robia.. ostatne katastrofalne saty, hnus, naozaj netusim ako sa rozhodnem
Odpovedať
Profilova fotka
Tinka, no to chapem, s tymi satami, ze sa mozu znicit maju pravdu. ale tak tu baby tiez pridu rok dopredu do salonu a oni maju vacsinou len jedno-dve cisla z modelu, takze ked si ho niektora vezme, tak uz ten svoj model nemaju... Nuz hej, no hmm planujeme to platit my, pre takych 30 ludi sa uz oplati aj autobus. takze planujeme autobus. no a ubytko tak veru. lebo to je naozaj krute po takej umornej ceste, clovek potrebuje ubytko. tak to vychadza, 2000, uz mame aj ponuku na miesto co by sme chceli, tak zaklad pre 50 ludi vychadza presne tych 100.000. Aj s vyzdobou. A keterin, moja rodina pochadza z Presova som tam casto a musim povedat, ze este ked som svadbu nechystala, tak v Presove sa mi zdao ze je najviac salonov co som kde videla, ale ani v jednom som nebola. K tym cenam, nuz musi byt aj drahsi niektory salon to hej, ale hmm tak nad 15 to aj tuna asi len taky salon nicole..
Odpovedať
Profilova fotka
NO inak ten rozpocet je uplne nad nase moznosti, ale ... keby sme to chceli nejako lacnejsie to by sme museli mat snad v skolskej jedalni hostinu, cestovne a ubytko pre hosti tiez neznizim, jedine zeby sme sli mimo blavy, do okolia do pezinka... ale to velmi nechcem
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby, no tak s tými šatam máte pravdu, ja som minule bola v nejakom st. valentino či čo to, a jedny čo sa mi páčili stálo požičanie 35 000,- no mňa skoro natiahlo, tak to už čo je....vy to máte fajn, ja budem mať problém so sálou bo máme okolo 180 hostí....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj penn, mjozn sa ti pocet salonov zdal vela, no ak si v nich nebola tak to nevies posudit a, minimalne tri boli take, ze hanba za tie saty, ani mi nevedeli povedat ze odkial ich vozia, boli to take saty ako kedysi sa nosili, taky tazky saten a vraj biele ale to sa ani povedat neda
Odpovedať
Ahoj všem, my se budeme brát 15.5. na Švihově. Taky mi všichni říkají, že květen je na svatbu nešťastný, ale nám se líbí! Navíc se taky všichni diví, proč začínám organizovat tak brzy, ale já si myslím, že když začnu včas, nebude to takový stres a můžu si v klidu vybírat. Do svatebního salónu nejdu, šaty si nechávám šít a organizovat si to budu taky sama s pomocí přátel.
Odpovedať
Profilova fotka
Sigsauer> No wau. Tak to si veru neviem predstavit, som myslela, ze uz takych 70 je celkom dost. Drzim palce. Keterin> Ja som nechcela naznacit ze sa mi zdali dobre, ale ze ich tam bolo veru dost. Preto som aj hovorila ze som v nutri nebola. Verim ti, ze nebol dobry vyber.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to já dám za šaty 7000. lea : jen si di toho nenech kecat, čím dřív zaplatíš zálohy, tím menší to pak bude pálka. my už sme v tom skoro za 20 a jsme rádi...
Odpovedať
pepik.24: přípravy jsou v plném proudu, šaty se šijí (budou dost drahé, ale nádherné a přesně podle mých představ)..... investice (bez šatů) počítá se 40 000,-, ale bude to asi trochu víc....... kecat si do toho moc nenecháme, ale je mi dost líto, že to nemám s kým sdílet..... chodit okukovat, vybírat, diskutovat..... prostě jsem na to skoro sama (přítel mi pomáhá, ale přece jen je to chlap a některé věci jdou mimo něj)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to sme na tom stejně, my to tajíme, ví o tom jen jedna kamarádka, protože sme se prořekli, ale všechno už je vybrané, takže už mi taky nepomůže. :-|
Odpovedať
pepik.24: u nás to ví každý (naši neoficiálně), ale nikdo mi stejně nepomůže, protože moje rodina s tím nesouhlasí......
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?