Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
ja nastastie tiez vyzdobu neriesim, vsetko zariadi restika, my sme si len farbu povedali 8-) fotky vyzdoby sa mi pacili. kadan, umelecke foto bude krajsia spomienka ;-) to sa da aspon retusovat :-D ja mam video z prvej svadby a v zivote som ho nevidela - co som sa na seba nemohla pozerat :-p nastastie to video nik iny nema. a teraz nebudeme mat ziadny program - ziadne zvyky a tradicie. len sa najeme a zatancujeme si. z toho ozaj nepotrebujem video, takych oslav byva v draheho rodine vela.
Odpovedať
Holky, většinou je to tak, že se platí zkouška i účes jako celek..a většinou je to 500 Kč..(pokud nenatrefíte na dražší..radši se zeptejte..), na zkoušce nepoužívá možná ani lak a podobně..jen přibližně ten tvar se zkouší.. maaariii: My budemem mít svatbu ve 14 lidecch, moji rodiče, 2 sourozenci, babička, od ženicha mamka a bratr (sourozenci nám jdou za svědky) a 2 kamošky s partnery a jedním mrnětem.. strýčky a tetičky (a že jich mám vážně dost) nezvu vůbec..ani zákusek jim nehodlám posílat.. (jejich problém, že na každou prdlou oslavu si nazvali milion příbuzných..zvát někoho jenom naoplátku by mi přišlo uvalené..asi chtěli dostat hodně dárků, nebo co..:-D) bosacka: Už máš taky hororové sny??? Já začínám být dost nervozní, asi si ještě pořídím dospělácké pleny, kdyby mě nervozita zničila úplně..:-D (Zas tak vtipné to není..budu mít rozhodně zažívací potíže..a v těch šatech..no nádhera představa..)
Odpovedať
Ahoj holky, tak svatba je presne za tri nedele a popravde to chci mit za sebou. Ikdyz mame malou svatbu bez vselijakych zbytecnosti, tak me prijde, ze to stalo strasne moc penez a casu. Ke vsemu toho porad zbyva hodne dodelat a doplatit a ja nemam tuseni kde na to vsechno vezmu cas :-) . Zacinam z toho vseho mit nervy a je mi soufl :-S A to jsem si vzdycky rikala jakej jsem klidas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to ja se porad tesim, zatim me to bavi vymyslet, vybirat, domlouvat.. :-D Ale kdyz si predstavim, co vsechnose jeste bude muset zaplatit (coz je vetsina), tak je mi soufl.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
zajo ja som platila 5e za skúšku účesu. Vraj by sa mala zaplatiť polovica z ceny účesu.
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez zacinam mat riadny stres, keby som mala len dvacku najblizsich ludi, tak by sa mi dychalo lahsie...pozvali sme ale 100 ludi, to je viac starosti...momentalne robim zasadaci poriadok a asi ma klepne pri tom...niektori sa totiz navzajom nemusia... :-|
Odpovedať
tinka1003: to neřeš! Schválně bych je posadila pohromadě! Ať se sbližují! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
i.sana: to by teda dopadlo...to radsej nebudem riskovat :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kočky, ďakujem za vaše reakcie na moje líčenie. mari, tá torta veru nevyzerá ako od profesionála, radšej sa narovinu porozprávaj s kamarátkou. žúrku budem mať tiež. Organizuje mi ju sestra a nazbierala sa pekná hromada dievčat. Pojdeme na disku a poriadne to tam roztočíme :-D Všetci sa na tú žúrku už tešia, tak dúfam, že to dobre dopadne. Nastávajúci bude na svojej žúrke na ich chalupe, tak dúfam, že to nebude priveľká divočina, aby sa mu ešte pred svadbou nič nestalo. tinka, ahoj, dlho som ťa tu nevidela, máš sa? kadan, nieje to veľa platiť polovicu z účesu? Je síce pravda, že 5€ nieje veľa, ale ak by to mala každá kaderníčka, tak by to asi bolo dosť. Ja síce na skúške platiť nič nebudem, ale pravdepodobne si za to zaplatím potom. Uvidíme. Na skúšku sa chystám v deň, kedy budem mať aj žúrku, pretože inokedy už na SR neprídeme.
Odpovedať
ahojte. saty zostavaju, som mala na sebe saty co sa mi pacili...jedny otras, druhe...velke, to ze mi ich vypchaju a zuzia - i ked tam nieje snurovacka, tak neviem. Tak som spokojna, to co sa krci sa vraj vyzehli..a ze sa rysuje obcas kostica...no nevadi, ved tam ma byt. a su ako na mna ;-) tak mozem kludne spavat.
Odpovedať
Profilova fotka
zajo, u prvej kadernicky som platila za skusku, dokonca si vypytala 2x tolko, ako vravela v telefone... a laku na mna nastriekala neurekom... ta co som dohodnuta teraz vravela, ze za skusku zvlast nepyta (ale je to novy salon, mozno maju uvadzacie ceny) ... a som rada, ze si sa uspokojila so satickami... maariii, ja mam uzavrete topanky aby som nemusela tak velmi riesit nechty :-x - na nohach nemam pekne... a mozno nebude az tak teplo i.sana, zatial som od zasnub mala iba 3x hororovy sen o svadbe a posledny dokonca dost davno... akosi mi to stale moc nedochadza. akurat pri rozhovore s kamaratkou ktora ma svadbu 29.5. som strasne znervoznela :-N
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak Zisťovala som si ceny a vätšinou sa pohybovali 800-1200 takže 150 je celkom fajn než cvakať polovicu z ceny. Samozrejme že by som bola radšej nič neplatila no kaderníčka nemá záruku že si vyberieš práve ju a zadara dnes nič nieje. Idem makať dnes som až do 21:30 eeeee :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj! Tak dnes jsme koupili sampan kosili a cos na krk - nepamatuju si nazev :-D je to neco mezi kravatou a motylkem - mrknete do meho alba ;-) Zitra jedu nakupovat s kamoskou do "velkeho" mesta - tak mi drzte palecky - mam toho v planu hodne - a jeste budeme do jejiho baracku vybirat koupelnu - toz to jsem zvedava, kdy dorazim domu :-p bosacka - dik za radu ohledne boticek - myslim taky, ze uzavrene - teda aspon spice - budou pohodlnejsi a velmi mi je radili v salonu... uvidime - co zitra splasime... vrabciak - kamosce=cukrarce jsem napsala, ze ji dekuju a ze dort je krasny, ale na svatebni stul jaksi malo slavnostni... ze zvazime a dame vedet - ale popravde receno - nevim, jestli s ni mam resit, jak by to vylepsila a vyslavnostnila nebo objednat dort jinde :-(
Odpovedať
ta fotka je tmavší než reál, ladí k mej pompadurce - ktera ladi k mym satum tak to snad vsechno ladi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
maaariii, vyzera to pekne... ja som zase dnes zohnala kravatu pre mojho k popolnocnym - tym strakatym (ak budem mat tie hnede, pouzijeme starsiu koselu a kavatu) ktore z tych siat sa vam zdaju lepsie? oboje su moje, mam ich doma, uz sa len rozhodnut :-)
Odpovedať
bosacka dala bych přednost těm dočervena, oboje jsou pěkné a sluší ti! Jen ty kratší mi přijdou takové svěžejší a změna oproti dlouhým svatebním :-)
Odpovedať
bosacka: Já bych šla zas do těch hnědých..strakaté mi nepřijdou moc slavnostní.. Ale ve finále ro bude každému stejně jedno..takže si můžeš dát kterékoliv..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
bosacka tie hnedé sú pekné, na tých strakatých mi niečo nesedí..... vyber si tie v ktorých sa cítiš pohodlnejšie. Ak nechceš mať vysoké topánky tak si daj dlhé šaty, ak máš rada vysoké tak si daj krátke.
Odpovedať
aj ja hlasujem za hnede, pripadaju mi slavnostnejsie. tie cervene su asi v reali lepie, fotka to nejak divno skresluje. maaariii, pekne ste vybrali ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj zabudla som tiež mari pochváliť
Odpovedať
dobre raaaaaaaanko. brat ma po svadbe, o jednej sa to rozpustilo, co som sa uz nevedela dockat, nohy ma bolia tak ze nemozem chodit, mali do 20 ludi, ale bolo super. A nieco mam z clenkom, som zle doskocila na nohu...dufam ze to prejde rychlo. A baby, ziadny stres, tak strasne rychlo to ubehne... tiez si myslim ze tie hnede eee...
Odpovedať
pozerala este raz.. niesu zle tie hnede, ale po polnoci treba byt trochu sexi :-p takze radsej farebne
Odpovedať
kadan, kto Ta maloval? mihalnice mas zlepene a ta cierna linka je moc..a tiene mi pridu ze niesu ziadne :-x
Odpovedať
...teda dufam ze sa neurazite za kritiku...ale ja som radsej, ked mi niekto povie kritiku do oci :-N
Odpovedať
Tak jsem se vratila totalne zmozena z Brna, zmozena z nakupu a hlavne z toho, ze jsem v podstate nic nekoupila (krome nejakych hadriku v akci na denni noseni). Takze mam nahradni sampan samodrzky a milacek ma svatebni=oblekove ponozky. Bizu meli drahou a ne uplne ono a skoro zadny vyber, nalepovaci podprdu tez drazsi nez tu v Trebici a sampan botky vubec zadny!!! no vlastne jedny - ale ne v me velikosti :-| :-( 8-( Takze to vidim na vylet do Jihlavy... anebo pujdu bosa... ]-( Uz jsem se asi ptala - ale jak to mate s botickama? Nechci si kupovat dvoje - jakoze nejaky "na prezuti" a muj mily je maly - takze bud zadny nebo malinky podpatek. Zkousela jsem si bily balerinky a porad se mi to zda nejaky divny (nebrala jsem je urco kvuli bile barve - potrebuju sampan) ze bych je mela k tem mym luxusnim svatebnim sateckam... resite nekdo podobny problem? nebo radeji maly podpatecek, aby to bylo slavnostnejsi...?
Odpovedať
jo a jsem rada, ze se libi komplet pro milacka diky za komentare!!! :-)
Odpovedať
sme boli vcera u brata na svadbe, mala som vysoke topanky, som myslela ze umrem.. takze rozchadzam moje baleriny po polnoci... a zacinam sa obezrat po kremovych...
Odpovedať
zajo to jsem zvedava, co najdes... budes kupovat z netu? jako myslis, ze bys mela balerinky na obrad, foceni, hostinu, jako porad?
Odpovedať
po vcerajsku...ked svadba koncila o jednej, kym sme sa dostali domov bolo pol tretej- co sme cakali, kym soferi vsetko povozia a nakoniec zoberu nas..tak som presvdcena, ze topanky musia byt uuplne pohodlne, najlepsie ak by sa dali neake ortopedicke slapky :-D ale to asi nepojde. kazdopadne..zacnem pozerat hogl, gabor alebo salamander a co najnizsie. ked bolia nohy, nic sa cloveku nechce
Odpovedať
drzim palce ;o) zjistila jsem, ze jsem na to sla spatne - mela jsem jit v Brne po svatebnich salonech a ne se prochazet obchodama s obuvi v nakupnim centru :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?