Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za nazory... mne sa viac ako take pacia tie hnede saty, ale neviem, ci este budem mat naladu na dlhe saty... asi si pripravim oboje a rozhodnem sa podla nalady :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zajo tá špirála je zlá to viem skúšala som to sama. Vzhľadom na to že sa nemalujem vôbec som to v podstate zvládla a nevypichla si oko.. :-D mari ja mám nízky podpätok nechávam si na obrad a možno prvú hodinku tancovačky potom sa určite prezujem
Odpovedať
kocky, nerozmyslali ste nad kupou tanecnych topanok? =-) tancovat v obycajnych celu noc.... auauau
Odpovedať
my tancovat nebudeme - mozna pozdeji nejakou divocinu... takze bych to s nizkymi podpadkami asi zvladla cele... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ale áno budem musieť lebo neviem zohnať k popolnočným. Potrebujem hnedé nízke sandále a nič. Mám hnedé šaty tak neviem či dám čierne ale to by asi nevyzeralo dobre.
Odpovedať
Profilova fotka
zajo čo s tým motýlikom?? V bazáre som teraz videla tuším krémový aj šerpa Výzdobu auta budete ladiť so svadobnou kytičkou alebo nie?
Odpovedať
telovej farby su pekne.. ci tmavsie, ci svetlejsie..ja rozmyslam, ci objednam cez net, alebo pojdeme na vylet do blavy, nech si ich vyskusam. Ale stale som zatial v tom...ze casu dost. este take dva tyzdne mi to asi vydrzi, potom nastane stres :-D
Odpovedať
na motylika som sa zabudla spytat... zajtra mi maju volat zo salonu ci prisli detom obleky, tak sa dufam nezabudnem spytat. kocky, idem off, som znicena..posvadbovali sme poriadne, mam zodrate nohy a svalovicu...
Odpovedať
a skusala mi jedna kocka svadobne licenie, spokojnaaa som velmi, aj umele mihalnice, aj tiene..tak som si to predstavovala. plus spravi nehty ked budem chciet..co zatial neplanujem. fotky pridam o par dni, kartu z fotaku nemam doma |-|
Odpovedať
Profilova fotka
super teším
Odpovedať
kadan auto i vyzdobu kostela bych rada ke sve kytici - bude zdobit teta - je trochu sverazna - ale umi! tak doufam, ze to bude v poho ;-)
Odpovedať
zajo tez tesim na foto :-) ja tu mam jeste praci, toz spat jeste nejdem :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zajo - dufam, ze s tymi tanecnymi budes spokojna... ja som kedysi trochu tancovala a vzdy ma nove topanky otlacili... a casto aj tie stare (i ked som mala nie velmi vychytene znacky). malo by to byt lepsie ako v netanecnych, ale daj si cas na rozchodenie.... a som tiez zvedava na licenie
Odpovedať
Ahojky dala som tam par fotiek s priprav chcem sa opytta ako sa da zmencit obrazok lebo mi tu niektore nechce dat.dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
mamina, tie topánky sú krásne, čo máš v albume...šatočky moc nieje vidieť. Nemáš aj lepšiu fotku? Som rada, že si si vytvorila album ;-) Fotky si vieš zmenšiť jednoducho...neviem síce ako je to na tvojom pc, ale ja to mám tak, že keď si otvorím fotku (nie ako prezentáciu) tak v hornej lište si klikneš na "Upraviť obrázky" vybehne ti okno , kde si nájdi "Zmeniť velkosť", keď na to klikneš, tak ti to okno dá možnosti, vâčšinou sú tam už prednastavené veľkosti, stačí keď si vyberieš. Ja dávam web malý (448x336px). Ak v lište nemáš ponuku "Upraviť obrázky", tak ju isto nájdeš, keď na fotku klikneš pravým tlačítkom na myši. bosačka, mne sa tiež viac páčia tie hnedé ako popolnočné. Si chudučká, možeš oboje :-) čo sa týka topánok, tak si beriem na prezutie tenisky. Mám ich dokonca vo farbe šampáň, takže ešte aj ladiť budem. Na oficiálnu časť budem mať topánky, čo mám aj v albume. Sú síce veľmi pohodlné, ale ako sa poznám, určite v nich nebudem vládať tancovať celý večer. Keď už budem cítiť, že nevládzem, tak si natiahnem na nohu tenisky, aj tak ich nebude vidno 8-) Zvažovala som balerínky, lenže viem, že by som si ich už viac na nohu nedala a predávať sa mi ich po svadbe, tiež nebude chcieť. kadan, kde je to líčenie?
Odpovedať
Dakujem vrabciak vlozila som tam poar fotiek este ale nemam ine fotky zo siat.a dakujem za poradenie
Odpovedať
mamina - takze ty budes mit celou dobu balerinky? porad se ptam, protoze mi to na jednu stranu prijde prakticke, na druhou takove neobvykle - kdyz jsem mela balerinky na nohach - jakoze dohromady se satama. skoda, ze saty nejsou videt...
Odpovedať
vrabciak dokonce tenisky... :-o delas dobre - hlavne at je ti pohodlne a prijemne!!! :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
njn, bola som na svadbách, kde nevesty si na nohy nechali priniesť šlapky, pretože keď noha opuchne, tak potom je ťažko hladať vhodnú obuv (platí to aj o topánkach k popolnočným šatom) Ja som sa rozhodla pre tenisky veľmi jednoducho: v šlapkách by sa mi zle tancovalo a balerínky si kupovať nebudem. Tenisky mám doma, už som ich aj vyprala :-) možno ich použijem aj na fotenie (niečo ako nevesta na úteku, len s tým rozdielom, že ja budem utekať k ženíchovi a nie od neho 8-) )
Odpovedať
tak mam nabidku koupit pres net - ale bojim, abych botky neposilala tam a zpet, kdyby mi nepadly... =-) navic nevidim presne barvu - a sampan mych satu je tezko chytit... jinak mame konecne fotografa... 8-) je to takovy mlady kluk, na svych webovkach je v oblecku supermana, tak to bude asi peknej divoch :-D
Odpovedať
vrabciak, vies ze som o teniskach premyslala aj ja? :-D :-D :-D mala ich na nohach nevesta v mojej oblubenej komedii - otec nevesty. boli pekne biele a streborne snurky do nich :-D neviem, ci ste to videli. tak asi zacnem uvazovat aj ja :-D este pojdem mrknut balerinky, no ja mam strasne velku nohu - 41, cize cokolvek bez opatku vyzera na mne smiesne :-p a tenisky by som aj vynosila na rozdiel od balerinok :-D
Odpovedať
vrabciak, daj foto tych tenisiek. ja uvazujem, normalne si ma namotala :-D ked som nad tym premyslala, tak som to potom zavrhla, ze aby som nebola na smiech. no v tych, co mam nachystane, budem rada, ak vydrzim obrad a fotenie :-p ona ich mala tusim cele biele a take na sposob "cinaniek" - spodok guma, vrch platno :-D
Odpovedať
ahojte. co noveho? nam to odsypa pomalicky... zacinam predychavat veci ako... poziadavky svokry, aby som v piatok s nou chystala neake veci... cely piatok jej pomahala rozvazat zakusky, torty, a umyvala u nej riady cely vecer... ved budem mat spravene nehty... =-) ]-( a mam dve deti doma... sme im hovorili, ze chceme svadbu len v sobotu...ze im nemame cas pomahat s tym..a uz je to tu!!!! tak jej musim povedat,ze nech si zavola susedu... a svokor nam tento tyzden povedal ze: mali ste sa zobrat, ist na dovolenku, zeby nam dali prachy a bolo by...NO,SOM TO HOVORILA!!! PUSTILI SA DO MNA AKO SUPI, ZE AKO BY TO BOLO...ZE SPRAVILI SVADBU DVOM, SPRAVIA AJ TRETIEMU SYNOVI.... ]-( ]-( ]-( este raz mi to povedia,tak za seba nerucim....
Odpovedať
Profilova fotka
fuha zajo - to je drsny pristup... ja som akurat cez vikend rozmyslala co vsetko budem musiet v piatok urobit a vyzera to tak, ze by som potrebovala riadne dlhy den...
Odpovedať
sme nechceli aby robili posedenie v piatok, v sobotu pred svadbou a v nedelu. sme chceli len v sobotu, kvoli nim sa to robi, lebo to MUSIA...KVOLI ICH RODINE...tak sa tym nemienim zaoberat. v piatok pojdem si pre satky.. urobit nehtiky, zavezieme veci do miesta cinu, kde chceme mat posedenie.. a konciim. a este skocim mozno do prace, zaniest zakusky. alebo radsej v pondelok??? ako to riesite vy?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja musim ist v piatok, lebo v pondelok by uz ohrnali nos niektore kolegyne, ze su stare... hlavne neviem ako stihnem zobrat zakusky o 11 a doniest ich k obedu 30km od nitry (s nabalenim), cestou spat este skocit pre tortu... a kedze fotograf nie je z NR, chcel aby sme s nim v piatok presli miesta, kde sa chceme fotit... a myslela som, ze budem aj zakusky balit, ale rodicia povedali, ze to hadam ja nemusim :-D tiez ma cakaju nechty ( a ako sa poznam, stihnem ich donicit) pre saty sa dohodnem vo stvrtok, kedze je to v galante, aby som sa v piatok uz netrepala aj tam
Odpovedať
na balenie zakuskov uz svokra niekho zohnala...ale ze treba rozvazat... ved uz ked niekto pride v piatok, tak sa im da, ostatnym v sobotu, pripadne blizkym co byvaju v piatok.. ale to ked tak nech ide zenich... alebo kto to ma vlastne?
Odpovedať
Profilova fotka
ja neviem kto to ma... neviem vlastne nic, iba co sa od niekoho dozviem
Odpovedať
ahojky! holky co myslite - botky pres net jo nebo ne? bojim bojim aby sedly na nozku a aby sedly barevne... jakou mate zkusenost? :-( :-( :-( zakusky budeme mit ve ctvrtek odpolko - ctvrtek a patek budeme rozvazet - neco ja s milackem, neco mamka - ale nemame toho moc. A vse je to v podstate v miste bydliste... jeste nemam domluvenou kosmetiku ani nehty - to jsem zvedava, jak to dopadne...
Odpovedať
Profilova fotka
ja si beriem dovolenku asi už od utorka, mám ešte 19,5 dňa starej. Zákusky rozdávame už v stredu, stretko s najbližšími? Veď keď dáme zákusky takže žiadne ponocovanie alebo čelý piatkový deň zabitý návštevami nehrozí. Nehty si dám asi vo štvrtok aby som si na ne zvykla. Šaty neviem ale asi až v piatok, tento piatok idem do GA so synovcom tak som sa dohodla na skúšku. Konečne som zohnala prádielko tak chcem vedieť či bude v pohode alebo mám rýchlo vymeniť za iné. zajo máš to ťažké
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?