Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
ja idem smejdit v utorok. A dnes ideme do MM kuknut spalnu. Chceme si kupit novu a zariadit izbu na novo a nastahovat sa do nej po svadbe.
Odpovedať
Profilova fotka
a vy budete bývať po svadbe s rodičmi, alebo som to zas nepochopila? =-) :-N
Odpovedať
hej, budeme byvat u svokrovcov kym nepostavime dom
Odpovedať
Profilova fotka
ááá...takže dom staviate? :-D to je super...mať vlastný dom 8-)
Odpovedať
no ano, len budeme mat plne ruky prace ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale potom sa budete vytešovať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
janja..idem sa niečo poučiť... ;-) tak zatím.. :-)
Odpovedať
dobre moja, tak sa uc. ;-) paps
Odpovedať
ahojte..tak sa zas nudime v praci..ale to sa uz ani nikomu nic nechce..este aj to zamracene pocasie k tomu dopomaha.. uz CHCEM byt DOMA =-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea...už sa ti to kráti...neboj...a čo budeš porábať cez sviatky? =-) :-) tu sneží ]-(
Odpovedať
caute caute:-)
Odpovedať
Profilova fotka
awój žena ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ahoj, ako sa mavas? ;-) musela som odbehnut, netere sa hraju na laboratorium, tak som im zhanala skumavky :-N
Odpovedať
Profilova fotka
a čo skúmate? nie, že tam niečo vyklonujú :-D ja som sa trochen učila...a teraz sem zas čumákujem...no a teším sa na sobotu..lebo chceme ísť do viedne..tak dúfam, že budú obchody otvorené ;-)
Odpovedať
no super do Viedne, tak si to uzi :-D planujes nieco konkretne kupit? no ja som sa tiez dnes troska ucila, a nedavno prisli decka, tak uz som sa doucila :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ale má byť otrasne vonku ]-( ...takže nieč moc...nemám konkrétuš...ale chcem si urobiť trošku radosť :-D
Odpovedať
aha, tak u nas je celkom fajn pocasicko momentalne, tak nech Vam to zajtra vyjde :-D jasne urob si radost, isto si zasluzis ;-)
Odpovedať
aha, to dnes je stvrtok, takze v sobotu, nech vam to vyjde :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pia..ja som tiež domýlená...lebo trčím vkuse doma..tak neviem kde je sever... :-D
Odpovedať
:-D fakt to mam nejake pomylene . uz ste dohodli s drahym to fotenie? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no..chlop to konečne zo seba dostal pred kamošom :-D takže akonáhle sa oteplí..tak šup sa producírovať pred foťák 8-) i ked pri tomto trende počka..neviem...neviem...
Odpovedať
ved to, ze to pocasie je nejake vadne :-| ja som tiez chcela oznamka s foto, no nic, ale myslim, ze sme nakoniec vybrali pekne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
a máš ich v albume? =-) idem kuk ;-)
Odpovedať
nie, este nemam...po Velkej noci budu :-D uz sa tesiiim
Odpovedať
Profilova fotka
nemáš :-( vy ste sa spoznali s ciciakom :-D cez net? hovror...mna to srášne zaujíma...
Odpovedať
zacalo to tak, ze sme zacali kecat cez net, ale on mal vtedy este frajerku, takze bolo to na takej kamaratskej urovni... ale uz vtedy pisal, ze to s nou nie je ono, ze je nejaka chladna a tak :-D kecali sme v pohodke aj 5 hodin denne, bola som doslova maniak ;-) no raz som mu pisala, ze planujem v lete niekde vypadnut aj s kamoskou, ze najskor do anglicka , len tak na nejaku brigadku a on, ze tiez by rad niekam siel, ale ze nema s kym, tak sme sa dohodli, ze pojdeme spolu... frajerka ho tesne pred odchodom nechala, ale cele 4 mesiace medzi nami nic nebolo, len sme sa kamaratili, ale uz vtedy sme si fakt rozumeli... ked sme dosli domov po lete, tak myslim v oktobri sme sa stretli, prisiel za mnou do ke, ostal u nas na vikend, a hned v prvy vecer sme sa dali dokopy ;-)
Odpovedať
a myslim, ze takto sme si pisali vyse roka, kym sme sa stretli , resp. na letisku pred odchodom do anglicka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jéj..tak to je super ;-) takže to ide aj cez net :-D ...a cez nejaký pokec...alebo skype?? som zvedavá =-) :-N
Odpovedať
no prv to bol pokec, potom cez icq, a aj sme si volavali cez skype :-D
Odpovedať
Profilova fotka
že jak som ťa vyspovedala :-D a teraz ste už koľko spolu?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?