Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
no..ja som bola vždy taká kludnejšia...so mnou tá puberta moc nehádzala...i ked boli situácie :-p
Odpovedať
tak so mnou si mamca uzila :-D a u nas to bolo take, ze mam sestry o dost starsie odo mna, tak som si asi vynucovala pozornost ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
jéj...ja som vždy chcel mať staršie šegry :-D
Odpovedať
nooo, kolko som sa ich nauzierala :-D som za nimi vsade doliezala... ]-( a ty mas nejakeho surodenca?
Odpovedať
Profilova fotka
mám mladšieho brata ;-) ..ale s ním sme sa stále bili :-D ako deti
Odpovedať
no klasika bitky medzi surodencami ;-) si pamätam ako sa sestry opluvali :-N blee
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je dobré :-D na pluvance...tak až tak daleko sme nedošli..ale raz sme sa bili...a ja som sa utekala schovať do detskej a zavrela som dvere...a on ich od zúrivosti rozbil a skoro si pretal tepnu na ruke :-D :-p ale všetko to dobre dopadlo ;-)
Odpovedať
no hlavne, ze to fakt dopadlo v pohodke :-) musim ist dnes este do kvetinarstva odniest obrazok kvetov co chcem, tak som zvedava co povie, lebo vcera vravela, ze nevie ako s tymi pivoniami, ci budu =-)
Odpovedať
Profilova fotka
a kedy ideš? mne sa tiež páči kytica ruže s pivonkami ;-) ..tak ako to má caly v albume :-D
Odpovedať
rozmyslala som, ze tak o pol hodku, je to blizko pri nas :-) neviem aku ma caly v albume, som si nevsimla...ale ja ju mam, ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sa kukni jej do albumu...ja sa idem tebe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tá je veľmi pekná a romantikuš.. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
noo presne je taka romanticka ;-) sa mi straaasne zapacilaa , idem pozriet ten album
Odpovedať
Profilova fotka
idem žehliť :-S ...a za chvílu sem zas kuknem...ale to už ty budeš asi na ceste do kvetinárstva... ;-)
Odpovedať
jeeeej, tak je krasna kyticka :-N hm...uz nemozem nic pozerat, lebo furt budem vymyslat =-)
Odpovedať
tak prijemne zehlenie prajeeem ;-) hej , idem aj ja pomaly sa obliect :-) tak zatiaaal paps
Odpovedať
ahojte..vidim,ze ste popisali neurekom :-D este jeden den a mame volno na chvilu 8-) vidim,ze ste rozoberali kozmetiku..tak ja mam najradsej laky..aj ked pri mojej praci ma uz ani tie moc nebavia..no musim sa starat o seba viac,kedze uz som v dalsej kategorii kozmetickych vyrobkov :-N =-)
Odpovedať
caute ;-)
Odpovedať
ahoj pia..ako?
Odpovedať
baby..co sa ucite na statnice..ja som sa ucila asi tri tyzdne max..na jednu..takze sa ani neoplati viac ucit..inac,polovicu veci som si absolutn nepamatala..o stvrtine som mala ason nejake ponatie a zvysok to bolo to najlahsie.. :-N
Odpovedať
fajn fajn, ty co ako sa mavas? ;-)
Odpovedať
lea...dufam, ze si budem pamätat,toho sa najviac bojim, ze tam budem traposit :-o
Odpovedať
Profilova fotka
awojte..ták sme sa vrátili z nákupu...sme sa zásobili na celý týžden :-D bola tam šóra jak pred vianocami ]-( lea...dám na tvoje rady...ved ja sa to skôr ani nedokážem naučiť..iba ked mi horí za ritou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babky...kde st všetky??? =-) tak aj ja idem...som desne unavená 8-( tak zítra...tak zítra... :-D
Odpovedať
lori..no ono ti bude potom trocha prepinat,ak sa budes ucit privela.. ja som sao dokonca aj tie najhorsie predmety pre na ucila 3tyzdne..a to som mala dost..
Odpovedať
Profilova fotka
Aho Lea :-) si tu? Moja nocna spolocnicka :-) Ano, 1 skladba bude pri prichode, potom pocas a pri odchode. Tak nejak by to malo byt. Zohnali ste stuzky na oznamka? My sme uz skoro kazdemu dali oznamka, lebo o nas to nikto nevedel. Nejakych 70 sme uz rozdali, ale este sa najde 20-30 dalsich ludi....
Odpovedať
ahoj kti..jasne,ze som tu :-D o stuzkach zatial nic neviem..mozno dalsi tyzden. no ja mam zatial naplanovanych 80 spravit..no budem rada,ak sa podari 50 :-N ale chcem spravit aj mailove a to mi uspori papierove.. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Avoooj Lori ;-) , tak ste si dobre vybrali, oranzova bude pekna, taka tepla letna farba ;-) zelenu moc nemusim. Aj tak sa cudujem, ze Vam dali na vyber len 2 farby, nejak mi to nejde do hlavy =-) A co v tej vyzdobe budete mat zahrnute? Ked vies, co este k tomu dokupit? My sme blazni do modrej farby tak sme si vybrali svetlo-modru :-D aj saty po polnoci budem mat modre :-D ale samozrejme ze nie tmavo modre, to by si myslim ani nebolo moc vhodne. Zevraj saty po polnoci by nemali byt tmave, s cim sa uplne stotoznujem. Ako pokracujete s oznamkami?
Odpovedať
Profilova fotka
a robis aj pozvanky k svadobnemu stolu a menovky? Aj Ty budes mat teraz predlzeny vikend? Ja sa tesim na 4 dni volna :-D
Odpovedať
no menovky mam navrhnute..ale objavia sa tu az po svadbe..aby ich nikto nepouzil skor ako ja :-p a pozvanky mam uz spravene..na tie mi stuzky netreba..nastastie :-D no aj my mame 4dni volna a potom takmer 2tyzdne do prace a znova prazdniny..2tyzdne 8-) :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?