Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
Svadobne saty budes teda este menit? Ahoj Caly...ako pokracujes so svadobnymi satami?
Odpovedať
no este planujem skusit zopar novych modelov..tak preco nie..hrozne chcem vlecku..tak preto :-D ty si uz pevne rozhodnuta ohladom siat?
Odpovedať
Profilova fotka
Ano, na milion percent ;-) preto som si ich hned rezervovala. Ja budem mat tiez vlecku ;-)
Odpovedať
no super..asponniekto si je 100% isty :-D :-D :-D co mas este na plane v blizkej dobe spravit ohladom svadby?
Odpovedať
Profilova fotka
v sobotu ideme na cely den do Manchestra tak si chcem kupit, teda ak budu mat, topanky po polnoci, oblek pre mojho a postavicky na tortu. Ten obchod, co si mi poradila, kde si Ty kupovala postavicky, tu v okoli vobec nemame. Najblizsii hodina a pol autom :-S a to len kvoli postavickam sa mi zda dost daleko. tie tvoje su velmi pekne :-) Ty co mas v plane najblizsie?
Odpovedať
aha..no skus kuknut aj v inych obchodoch..debenhams,bhs a pod.. ja som vcera objednala saty pre male druzicky,teraz cakam,kedy pridu..v aprili ideme volat na svadbu,dohodnut menu,mame stretnutie s kapelou,treba skocit na matriku a pre velke druzicky musim dat usit saty..dohodnut torty a zistit rozpis surovin na zakusky..ak sa podari,tak kupime vody a este oblek planujem.. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
je toho dost co? v bhs som kupovala svadobne botky, zbehnem tam este raz, lebo postavicky som tam vtedy vobec nekukala. My uz mame menu, povodne sme planovali 2 chody, ale budeme mat az 3. Ja som bola najviac nervozna z matriky :-S ked to tam bolo vybavene uz som bola kludna :-) druzicky budem mat aj ja, ale saty pre nich vobec neriesim, to je na nich, ake si oblecu. Aky chcete oblek? My urcite nejaky svetly ;-) jaj a dnes som este riesila fotografa. Zajtra im poslem objednavku.
Odpovedať
to ano..lebo neviem,ci pridem v maji.. my tiez budeme mat tri chody..mame obrad o styroch..a vy? no ja musim kuknut ten formular..a hlavne neviem,ako ho vypisem.. pre druzicky chcem rovnake saty a som sa rozhodla,ze im dam usit saty a aj im ich zaplatim.. no my len kapelu musim stetnut..su rezervovani,no este sme sa nestretli..ostatne je v poho.. a co budete mat na hostinu?nech s inspirujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky baby, Leatea tak ty mas fakt dobre naplanovanu svadbu. V ktorej casti Uk sa nachadzas? Ani neviem ci som sa ta to uz pytala. Nevies co je zo Slavkou, uz tu dlho nebola. Katka postavicky na tortu kupis aj v obchodoch s pohladnicami, ja som ich tak videla, a tusim, ze aj v Boothsi som zazrela, aspon u nas. Baby ako vam zavidim v dobrom vase pripravi.
Odpovedať
ahoj kelemka..som v zapadnom londyne..greenford ;-) no snazim sa mat vsetko na jednicku..ked znamky take neboli,tak aspon svadba nech je super.. lebo mi bolo povedane,ze promocie som nemala velmi zorganizovane..ale dopadli dobre :-D inac..ty si zo sniny? s tymi postavickami mas pravdu..ale vacsinou som tam videla tych macikov me to you..no mozno niekde maju aj dalsie..a maju zvacsa super ponuku aj dalsich veci na svadbu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my budeme mat obrad o 16.00 hod. Idem sa kuknut na tu objednavku s jedlom, pockaj. Povodne sme nechceli davat predjedlo a nakoniec budu az 2 druhy predledla - syrova rolada so sunkovou penou a potom kuracinka v broskyni a pecivo k tomu, to je jasne. Polievku sme nechali klasiku - Slepacia s masom a rezancami. Hlavne jedlo- misa klingerka, tam su 2 druhy masa, opekane zemiaky, ryza a bohata obloha z cerstvej zeleniny. Toto je 1 chod. 2 chod - bravcovy rezen vyprazany, pecene kura, ryza s hraskom, slovensky zemiakovy salat. 3 chod - generalska kapustnica, chlieb :-D :-D :-D Ahoj Kelemka ;-) ako si spokojna ako vydata zena? Ty zijes tiez v Anglicku? Tu co som kukala obchody s pohladnicami, tak nikde ich nemali :-S
Odpovedať
kati..no my ako druhe dame svedske stoly..bez majonezy vsak.. no to predjedlo je zaujimave :-) posledne tiez chcem cosi z kapusty ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
2 chod sa bude davat na misy - uz nie osobitne ako pri prvom chode. Takze 2 chod mame svedske stoly. Dala som si poradit od pana, ktory sa venuje svadbam uz roky. Takze presne vie, ako to na svadbach chodi. Treba dat sem tam aj na odbornikov, si myslim. Maju dobre napady. Na tej kapustnici sa mi paci to, ze to nebude kapustova polievka, jak povacsine davaju, ale prava kapustnica ;-) Pokial budete mat restiku na vysokej urovni, majonezy sa nemusis bat, aj ked bude leto. My majonezu nepouzijeme, ale tam kde to budeme mat, tam by som im urcite verila ;-)
Odpovedať
no je jedno aka vysoka uroven restiky je..ja osobne nemozem nic majonezove..a navyse v lete ani vela ludi z mojej rodiny sa toho nedotkne..takze nejdem pokusat stastie..clovek nikdy nevie.. tie misy su dobry napad..som to uz niekde videla..lebo co na nich zostane,si mozes vziat domov,kedze je to nedotknute..
Odpovedať
Profilova fotka
mas alergiu? tazsie bude odhadnut alkohol a aj zakusky :-(
Odpovedať
nie..zlcnik dobabrany :-S takze sa musim vyhybat tazkym jedlam.. no my sme uz tvrdy alkohol kupili a zakusky su tiez objednane..len zistit rozpis surovin..kedze tie kupujeme my..
Odpovedať
Profilova fotka
aha tak zlcnik...aspon nepriberies :-) treba to brat vzdy z tej lepsej stranky ;-) kolko zakuskov ste objednali na hlavu?
Odpovedať
no to ano..aj ked som teraz cosi pribrala..uz to ide pomaly dole,kedze si musim zvyknut na normalne stravovanie z uk ponuky :-N :-D objednavali sme plechy..suchych mame 1,5davky..a tie kolace,ktore su dobre a chutne,tak z tych mame po dva plechy..ostatne jeden..v ziline sa robia male kolaciky..tak mi to vychadza takmer 3,5t..ale pri normalnej velkosti je to asi 1,5t..co staci na 80ludi..tak som to rozpocitala..davala som takmer 20 na hlavu s tym,ze tri do saly a 10-15do vysluzky..zavisi,co davas aj tortu..
Odpovedať
Profilova fotka
my chceme len objednat pocet ks zakuskov, niekto to pride potom uz len vyzdvihnut a bude. Ale asi 3 na hlavu plus torta a plus vysluzka. A mozno aj 3 bude vela...no uvidime este. Oki Lea, idem si umyt zuby a spat. Prajem dobru nocku :-)
Odpovedať
no zavisi aj od velkosti krabice na vysluzky..co viem maju niekolko velkosti.. ;-) pekne sny prajem..ja pojdem za hodku az.. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
awojte...awojte.. :-D lea...normálne ma zaujíma, ako prebiehajú tieto sviatky v UK...prezradíš mi?...čo tam napr. robia na veľkonočný pondelok? =-) =-) :-D katka...ja uschnem...ten prevádzkar asi každému ponúka ten istý ponukový list..lebo jedlo budeme mať skoro to isté....teda to predjedlo..polievka a hlavné...je totožné :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
katka...a ešte si si pýtala na tú výzdobu...tak nozaj nám ponúkal v decembri iba dve farby servítok...a oni vlaste robia len tú servítkovú výzdobu, nie? tak preto som dokúpila tie serepatička..nech vyzerá krajšie :-D no a ešte nám ponúkal návleky na stoličky...ale zbytočne vyhodené peniaze a my tam predsa nebudeme celú noc len do 22...tak načo? ;-)
Odpovedať
wahoj lori: len do 22? a co potom?
Odpovedať
Profilova fotka
janja...my sme tak trochen netradiční...neceme to mať s tradíciami...rozbíjanie tanierov...unos nevesty...a pod....takže to bude taká slávnostná včera...a myslím, že od 16. do 22. to bude úplne stačiť...u nás sa tančiť nebude ;-)
Odpovedať
aha, tak to potom ok. To by bolo aj pre hosti vela sediet ked sa netancuje. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janja..presne...ja si myslím, že všetci budú nakoniec spokojní ;-) čo ty ako sviatky?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, ja len tak na skok odchadhzam do prace. :-) ..takze vas zdravim a pekny dnik prajem paa potom hadam vecerom pridem ;-)
Odpovedať
no ja dnes odchadzam na sviatky ku svokrovcom. Pridem az v stredu, takze mam taky predlzeny vikend. Popozeram obchody v BJ a mozno aj nieco kupim. Ty budes doma cez sviatky?
Odpovedať
Profilova fotka
awoj caly....už aj hned ideš? :-( som zvedavá, ako si dopadla u lekára... =-) tak pekný den :-D
Odpovedať
Profilova fotka
takže buvete mať rodinnú atmošku :-D ... my budeme doma..len v sobotu ideme do viedne...prešmejdiť obchody... 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?