Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
ak ti to funguje ako hodinky....tak to mám super x-) ja sa v mojich absoplutne nevyznmám :-|
Odpovedať
Profilova fotka
absolutne :-p
Odpovedať
Profilova fotka
idem sa odporúčať.....idem si konečne v klude prečítať svoju 154. stranovú diplomovku :-N papa
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyy.....všetky v predsvadobnom strese, čo? =-) :-N lebo to tu mrzne :-|
Odpovedať
zdravi vas pani:-)
Odpovedať
ahoj pani, tak ako? rychlo napis ako bolo x-)
Odpovedať
uplne super bolo, velmi emotivne, drahy tak plakal v kostole :-N a ja z neho...ale inak, fakt pekne to bolo
Odpovedať
Profilova fotka
pia...awooooj panička :-D ...gratulujéééém...jéééj..to máš takého citlivého mangela x-) ...to je milé :-) babky...pekný večer x-)
Odpovedať
lori...ahojky :-) hej bol zlatunky , ma to dojalo :-N ako pokracuju pripravy? 8-)
Odpovedať
AHoj pia, super, tak to mas za sebou, srdecne blahozelam! Idem pozriet Tvoje fotky, ci mas Inac ako ste boli spokojni s restikou?
Odpovedať
Aha, este tam nic nie je, nevadi, pockam si ;-) 8-)
Odpovedať
ahojte baby..tak som uz na svk..ale utekam do postele..rano treba skoro vstavat..a aj tak vonku prsi..takze ani do tesca sme nesli.. pia..gratulujem x-) ..a tesim sa na foto..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
pia...srdecne blahozelam :-)
Odpovedať
leatea drzime palce ;-)
Odpovedať
caute kocky, uz mam nejake amaterske fotky, mozte kuk :-) emily...a boli sme spokojny celkom... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...supiš foto...krásavica bola z teba :-D lea...katka..držíme palčeky....všetko super dovybavujte x-) caly...mamička...ta de si? =-)
Odpovedať
pia....pekne foto....blahozelam a prajem vsetko dobre do zivota ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
awoj janja x-)
Odpovedať
cau lori, aj ty si tu? co porabas?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som hore už od 6 tej :-p ....takže periem, varila som polievku a práve sa chystám na skúšku učesu a na melir... a ty?
Odpovedať
ja som na nete, dnes idem svagrinke na promociu, tak sa idem chystat. Vecer aj ja idem na farbenie vlasov. Tak nech ti to dobre dopadne.
Odpovedať
Profilova fotka
aj tebe...pekný dník x-)
Odpovedať
caute kocky, ako sa mavate? lori...super vlasky natocene:-)
Odpovedať
ahojte baby..nemala som adapter..ale uz mam..tak som tu..len na skok,kedze robim skatulky a uz je aj tak hooodne hodin..a rano zas treba vstavat..
Odpovedať
Profilova fotka
bré ránko nevesty x-) pia...kujéém x-) ..ako sa darí novopečenej pani? :-N lea...držím palčeky, nech sa všetko vydarí x-)
Odpovedať
ahojte..tak my uz sme hore a poctivo makame..ale musim povedat,ze som unavena..
Odpovedať
caute baby. Joj, ja uz nemam ani co citat, ved vy sem vobec nechodite :-| Ja viem, teraz mate kopec prace. Ja mam este 3 tyzdne tak mne sa to povie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
brý večer x-) lea..tak máš teraz makačky, čo? :-p janja...nemboj....o chvílu budeš aj ty v strese :-N :-p .... ja som dnes dala vytlačiť etikety na víno....menovky na stol...dokupila som tyl na balíčky a kupila som stuhu na auto 8-) ...dobrá, čo? :-D ...volajú ma skromnosť :-D :-p papík.... caly...katka...lea...júj...už iba zajtra a v sobotu to vypukne...den D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojcek nevesticky...tak ja som tu uz nebola hodne ale hodne dlho, no neda mi napisat vam a popriat aby nam ten nas dnik superkovo vysiel, drzim vam palce,dzte sa...a tym co to uz maju za sebou 5.7 blahozelam... lea, drz sa, myslim na vas...papa cmuk
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevestičky a manželky :-D poviem vám, že sa mi do rána snívalo, že som prespala svoju svadbu...šla som si ľahnúť o desiatej večer a ráno som sa o osmej zobudila :-D :-D :-D no tak len dúfam, že to nebude tak... ufffff dnes zase záber a poviem vám som unavená ako lea... ja neviem ako to zvládnem :-( ale hádam dákosi bude....držte palce.. séééégra a hlavne tý :-D mám sa ináč celkom fajn, už mi ustúpili nevolnosti a teraz si už len priberám...ale tak akurát...len trochen...oblečiem aj svadobné šaty ;-) oukej letím do kvetinárstva idem si porobiť kvietky....pááááááááááá
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?