Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
v praci dnes bolo super..zrejme to bude preto,ze tam nebola sefka..a stale nemame organistu..ani neviem,ci uz mily s tym poslednym volal :-S co tvoj den?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mala tiez super den v praci, mala som dost roboty a tak mi ten den ubehol, ako keby som tam bola pol hodinu. po robote som dosla domov, najedli sme sa a isla som posledny krat do skoly, uz mam aj po skuskach, ale vysledky budu az v septembri. osprachovala som sa a teraz si idem tie nechty spravit a este som neni vobec zbalena! :-x
Odpovedať
Profilova fotka
tak zavolaj milemu a vyzisti to
Odpovedať
ja som si tiez robila nechty..a uz su aj hotove..len mi je akasi kosa..a to tu nemam chladno.. uz nech je piatok poobede..potrebujem si poriadne oddychnut..a to sa mi podari az zajtra..teraz aj ked si obcas lahnem,je to dost o nicom.. tak kamoska by prisla odohrat..len potrebuje noty..a ak si zozeniem na tu svoju piesen noty,tak mi odohra aj tu..takze mozem zhanat halleluyah :-) len uvidime,ze ako kostolnik..lebo ona hrava evanjelicke..a m budeme mat omsu..
Odpovedať
Profilova fotka
nechty mam hotove...tak nech hra katolicke, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
balim, balim, hadam na nic nezabudneme! aspon teda na nic dolezite...
Odpovedať
Profilova fotka
ok lea...lucim sa...prajem dobru nocku a stastny len v pondelok :-) zajtra vecer uz budeme v domovine :-D tesime sa uz proste na vsetko :-D tak papa ;-)
Odpovedať
baby, ja sa uz len 1x vyspim... a budem pani! :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
awooojte shaarka....piatažena.....zajtra Vám držím palčeky a krásne prežitý dník prajem x-) ....nech ste štastné ako blchy a muži nech Vás na rukách nosia :-D ;-) ja práve hladám cez net dovolenky....juhúúúú..... 8-)
Odpovedať
shaarka a pia..silno na vas myslim x-) x-) x-) uzite si tento den ;-) ja lezim v posteli..vcera cely den a preto som sa ani neukazala..hadam zajtra uz budem v pohode,lebo sa mi treba pobalit a v pondelok rano letim..
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) tak podarilo sa mi najst cas sem zavitat, ale len na chvilu Shaarka....prajem Vam krasny svadobny den ;-) nech vsetko dobre dopadne! Lea...prileteli sme v poriadku. mali sme super len, obloha jasne, bol krasny vyhlad :-) odlietali sme na minutu presne a pristali sme o 15 min skor a ani na batozinu sme necakali, uz na nas ona cakala, tomu hovorim sluzby ;-) A co Ti je lea? Si chora nebodaj?? dnes som stihla navstvit babku aj dedka, bola som u kadernicky a za 2 hodky sa mozem ist chystat, dnes vecer ma totiz caka rozlucka so slobodou :-D Lorinko...my mame dilemu s dovolenkou, teda so svadobnou cestou, nakoniec sa nevieme rozhodnut asi z 5 krajin =-)
Odpovedať
ahoj kati..tak to je super..s kym ste to leteli? zaludok nepocuval..ale uz sa to lepsi..dufam teda
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak to je hlavne, ze sa Ti to lepsi. Leteli sme s ryanair, tak ako vzdy ked letime Anglicko - Blava, oni su dost lacni, za to sme ale boli spokojni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
co organista?
Odpovedať
no mna vzdy sklamu zas.. este stale nemame :-S
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna zozeniete urcite, len akurat asi na poslednu chvilu... ok Lea, vypinam pc, este som neni namalovana, ani oblecena a za vyse hodiny vyrazame :-D pekny vecer, papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
helou baby :-) boze to ani nie je pravda a shaarka s piou...uz sa svadbia dnes =-) =-) :-D to uz aj nam sa kráti... lea...ako?? ;-) urcite toho organistu zozeniete ;-) verím tomu, ze ti to musí vyjst.. ja som len mrkla, dnes sa mi vobec nechce sediet za pc...robila som stuhy do kostola na lavice a na autá stuhy...vcera som balila medovníčky a dnes este vytlačíme menovky...no a budúci týžden taktiez po vínko a palenô a bude...ojoooj coskoro...takto o týžden uz budeme lea..manzelky.. :-D
Odpovedať
ahoj caly..no neuveritelne..ze uz len tyzden..a budeme sa zabavat..sranda..sa mi verit nechce..
Odpovedať
Profilova fotka
veru tak...a moj nastávajuci mi dnes povedal, ze sa toho zmeníííííííííí :-D :-D :-D no tak si ma vies predstavit ako som ho zrušila :-D , že nič sa nezmení, len tolko, ze bude manzel a ja manzelka... :-D :-D no sranda s ním...už sa vidím ako budeme všetci plakať..dojatí...no hroza. =-) :-N :-N
Odpovedať
a budete mat coskoro babo x-) to sa zmeni..nic ine urcite nie..
Odpovedať
Profilova fotka
no asi tolko budeme mat nové... :-D :-D a najviac ma teší, že už bude s nami malinké :-D aspon ,,dovod,, na svadbu...vies ako to chodí, keby o tom vedeli ludia, ze som toto tak uz by bolo, ze sa musím a bláááá bláá ale to, ze to skoro rok plánujeme to nikto nevidí...ale to su ludia.. :-S
Odpovedať
caly..no ludia su uz raz taki..ze vsetko len kvoli tomu malemu..ale akosi si nevedia spomenut,kedy ste im o svadbe hovorili..vidia len to tvoje tehotenstvo..ale nevadi..my tu vieme pravdu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekný podvečer x-) babyyyyy...už sa to nezadržatelne blíži :-p :-D ja už mám kyticu zajednanú....ruže a hortenizie x-) ...uvidíme, čo z toho bude....a rozpočet sme museli prekročiť...lebo bude stáť do 2000 :-p robili sme zasadací poriadok....máme 6 verzií :-N zajtra ideme dať spraviť tie etikety na víno....a skočiť do jednej cestovky....juhúúú :-D
Odpovedať
caute baby. Som zvedava ako to dopadlo dievcatam. Joooj o chvilu aj my pojdeme pred oltar. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
awoooj janja x-) ako? všetko nachystané? :-N
Odpovedať
cau lori. No dufam, malo by byt vsetko. Dnes idem na skusku ucesu. Som zvedava x-) Nasla si nejaku dovolenku?
Odpovedať
Profilova fotka
ja idem na skúšku v stredu a zajtra na skúšku šiat x-) máme vybraný Kos...krásny hotel v skale vytesaný..romantika jak hova... :-x do :-D uvidíme, či to nakoniec vyjde...lebo sme to vybrali cez nemeckú cestovku...ale má pobočku aj v BA...takže dnes tam idedme...a dúfam, že sa to bude dať urobiť ceznich a bez navýšenia ceny....pretože slovenksé cestovky sú predražené :-p vy sa kam chystáte?
Odpovedať
my chceme ist do Turecka. Treba nam uz len vybrat termin. Musim vyratat, kedy nebudem mat navstevu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no super x-) ....ja som návštevu nemala už dva mesiace...mám v tom hokej :-| ...tak sa len modlím, aby som to nemala na svadbe :-| .....a na dovolenke by som to už nejak prežila tie 4 dni s pomockami o.b :-D
Odpovedať
no to by nebolo dobre keby ti to vtedy prislo. Ja sa tiez bojim, ale mam to mat uz zajtra, tak uvidime. :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?