Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
to je v pohode lea :-) dnes vecer sem pridem aspon na chvilu, lebo idem dnes este posledny krat do skoly, musim si nechty spravit a hlavne sa zbalit! tak zatim :-)
Odpovedať
ahoj..ja sedim v praci..pojedam zmrzku a chatujem vo velkom..to je nahrada za vcerajsok..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nevesty :-D kuknite si moj albumík v modromkonikovy mam tam uz moje malinké babuliatko odfotené x-) x-) x-) x-) :-D ináč prípravy sú vo finiši...aj u vás? este po víno musíme ísť =-) :-N a pálenka príde v sobotu....a tak...
Odpovedať
caly..no super..som zvedava,co to bude teda :-) my nemame organistu a vino kupujeme az pridem..
Odpovedať
Profilova fotka
a prečo nemáte organistu?? =-) nam budú v kostole hrat take dievcata na gitarach a spievat..je to super, oni spievaju v nedelu a nic krajsie som ani nemohla chciet :-)
Odpovedať
no lebo tam si treba zajednat osobitne a vacsina je na dovolenke..a niektorym je problem sa dovolat :-S tak ale hadam najdeme niekoho..
Odpovedať
Profilova fotka
awooojte zeny :-D ja som dnes na totalku :-p od rýna som gruntovala byt, pretože posledné dva týždne som na to kvoli dip. nemala čas, potom som pobehala obchody a zadovážila si nové krásne topky, podprdu a plavky x-) odtial som futačila do školy prohlásiť sa na štátnice, tak mi povedali, že nemám zapísaný jeden predmet, ktorý som mimochodom spravila, len ho nemajú v pc...a ani ja som si ho ako na potvoru nedala do indexu....tak som vytelefonovala majlant....a behala z jedného konca BA na druhý 8-( ....a zajtra to idem poriešiť zas :-p ...no katastrofa....ani sa to nedá popísať :-S jéééj...caly...idem mrknúť...a aj ja pofotím topky a podrpdu a pridám konečne niečo nové do albumu
Odpovedať
Profilova fotka
caly...to vaše bábo má akých krásnych rodičov :-o :-D :-D
Odpovedať
ahoj lori..no hadam zajtra vybavis..ked je piatok..a uz aj vlastne aj leto.. a das aj foto do albumu?
Odpovedať
Profilova fotka
lea...awoj...jasné..pridám o chvíločku ;-) chlop dnes išiel na vínečko s kolegami....ževraj taká predsvadobná žúrka...tak len dúfam, že tam nevysolí majland za to.... :-S
Odpovedať
ten moj zrejme uz nic nestiha..kedze robi cez vikend..a v pondelok pridem ja a uz ho nikomu nedam a ani len nepoziciam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea... :-D ....tak to máš pech :-D moj dnes dokonca príde domov busom :-D ...auto nechal v práci....málokedy sa stane, že si ide vipiť.....ale teraz je na to príležitosť a išli do vinárne... :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ja budem majetnicka cely dalsi tyzden :-p :-D :-D :-D ale zas viem preco 8-) moj mil tak minule siel k bratrankovi..auto nechal doma a siel s fernetom..ale neviem akym velkym :-D dosiel domov asi o tretej rano..no super..a samo,ze mi aj zavolal..to on vzdy tak,ked takto pije bezo mna :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no..aj mne volal pred chlilkou....že čí už som doma a čo robím :-N ....akí sú len tí naši muži starostliví :-D
Odpovedať
no hej..ale skoda,ze si to niektori potom nepamataju..teda ten moj sa snazi :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mna tak bolí chrbát...dnes som nabehala maraton :-p foto pridané x-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak, vedeli ste, že svadba je 7 najvačší stresor na stupnici stresorov, ktoré vytvoril jeden psychiater so svojim žiakom... :-o :-N :-p
Odpovedať
no mna troska zlcnik pobolieva..ale som rozvalena na posteli..aj ked pc som nechala na stole..len obcas odbehnem tu..
Odpovedať
Profilova fotka
práve som bola presťahovať kvety z balkona do takého kutika, kde moc nefuka....ževraj dnes tu majú byť poriadne fujačáky a burka jak hrom :-S
Odpovedať
a uz bolo cosi..ci este nie? tu je stale inac..bud leje alebo pripeka..
Odpovedať
pekne topanocky si kupila..hadam,nebudu robit problemy ;-) a sa mi paci,ze to pradlo je ako suprava..co mam ja korzetonu podpiru,rak je hladka..ale idem kupovat novu dalsi tyzden..
Odpovedať
Profilova fotka
už tu bolo zopár burok toto leto, že mi pozhadzovalo kvety na balkone...aj moj rajčiak...ktorý mimochodom plodí :-N ....takže som to teraz radšej dala na bezpečné miesto... som písala aj chlopovi....ale má neprístupný mob...lebo je v pivnici a tam nie je signál ]-(
Odpovedať
a co si ho kontrolovala? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ee...som mu chcela povedať, že si má dávať porzor na tu burku a lejaky :-p
Odpovedať
nevie o tom,co hlasia..alebo sa bojis,ze by sa mu stalo cosi tesne pred svadbou? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no to nevie...vek sú vo vinárni...ja sa o neho bojím všeobecne :-N auuu...ma začal bolieť zub ]-( ...no už len to mi chýbalo...teraz pred svadbou ]-( idem het..musím si natiahnuť telo :-p pekný večer x-)
Odpovedať
utekaj teda..ja som vytiahla stroj,lebo este cosi potrebujem zasit..teda prisit..
Odpovedať
Profilova fotka
avoj lea :-)
Odpovedať
ahoj kati..
Odpovedať
Profilova fotka
aky si mala dnik?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?