Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
lori..pekny vecer.. caly..no tie prve dvoje su peknucke..sedia ti ako uliate x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no do tych laud musim zhodit kilo dva ... =-) aby som sa mohla hybat v pohodke...no uvidim co a ako...milemu sa pacia take...samozrejme ma nevidel ani nechce vidiet :-D len v den D..... ale pacili sa mi jedny aj v tom Ellen salone take kremove s tym celym vysitym korzetom...ale tie by som chcela upravit suknu bez kvetov aby bola a spustit tie volany, nech je jednoducha sukna..ja si tam dam svoje staroruzove kvietky ;-)
Odpovedať
aj tie su pekne..a zaijali ma tie saty pre nimi..s tymi pierkami..vyzera to uplne super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lori, tak som zvedava na tie vase oznamka... ;-) my sme zacali rozdavat oznamka v polke marca, lebo sme chceli, aby sa to ludia dozvedeli az z oznamenia :-) no s posielanim sme este neskoncili, postupne zbieram adresy, zajtra mam nachystane daslie dve. Ale na takych 85% uz mame poslane. Tortu neviem kde budeme objednavat, pravdepodobne v Bratislave, ale podmienka je, ze nam ju musia aj doviest. Stale patram na nete po tej naj. Ja som chcela 5 poschodovu, ale moj chcel 3 poschodovu tak som nakoniec suhlasila. To vies, ja obcas vymyslam :-D Vy chcete mat aku tortu?
Odpovedať
baby..som nastvana..to je slabe slovo..som sa prave dozvedela,ze moj mily druhykrat zplatil za spodne pradlo.. som im napisala mail..a narobim tam taky bordel,ze to este nevideli ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Dobre ranko prajem Vam krasny dnik ;-) Ja prave odchadzam do prace 8-) majte saaaa
Odpovedať
ahojte, vidim caly, ze si si konecne bola poskusat satky. Ktore si si vybrala?
Odpovedať
Profilova fotka
bréé rááno :-) lea...tak to je sila..im poriadne vynadaj ]-( ]-( pia...hor sa na detúrence :-D caly..stoja dosť...ale fakt si v nich krásna :-D ...tie prvé dvoje by som brala..ale nie sú zlé, ani tie s tým pekným korzetom....len tá sukna :-| awoj janja...ja som tu dnes ráno len na skok....lebo zas škola volá...včera mi bolo total zle...tak som tomu moc nedala...a dnes mi nieje o nič lepšie :-D :-p ...ale treba....
Odpovedať
Profilova fotka
haloooo...kočky...čo sa s vami staloooo??? =-)
Odpovedať
caute kocky..chcem sa s Vami podelit o problem, ktory ma stve... asi niekedy v decembri som si objednala u jednej kocky z popradu, ktora ma aj svadobnu agenturu navleky na stolicky, ale vtedy sme mali este inu salu. Poslala som jej 3000 sk, pretoze trvala na tom, stretli sme sa, podpisala som zmluvu..ale asi vo februari sme si zmenili salu, pretoze sa nam naskytla dobra ponuka, a tam navleky maju v cene saly.tak som tej kocke volala, ze to rusim , nech mi posle peniaze..odvtedy sa s nou "stretavam" asi 5 krat, a nie a nie sa stretnut...teraz v sobotu mi po dlhych preripatiach volala, ze jej mam poslat cislo uctu, s tym, ze to ide vyplatit, ze vrati celu sumu, ale je stvrtok a peniaze stale nedosli, a taky prevod cez internet baking trva max. 3 dni, a nie tyzden..som z toho zufala, na druhej strane uz toho mam ozaj dost a nechat to tak, ale 3OOO sk nenajdem len tak na ulici..ja by som to uz najradsej fakt neriesila, ale moj drahy je strasny moralista, ten to nevie rozdychat, ze jej mam volat a nedat jej pokoj...ale mne je to uz take trapne...co mam robit? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
pia...uplne ta chápem, že ti je to už trápne....tak to je totál neseriozne...tak jej posielaj smsky :-D ...až jej to začne liezž krkom....ale na tri litre by som sa teda len tak lahko nevybodla....ved za to máš krásny kabátik :-D ( teraz zlahčujem..to si nevšímaj :-x )....máš predsa zmuvu...a tam ste sa na niečom dohodli...takže aj je tam, že v prípade zrušenia ti vyplatí celú sumu..tak nech navalí...a nemože to vybaviť chlop? predsa len mužský hlas jej asi viac naženie strach....u nás takéto veci vybavuje vždy chlop...
Odpovedať
lori..dakujem za napad, akurat som volala muzovi, ci by jej nebrnkol....ale fakt sa mi to zda od nej dost neseriozne, lebo ona to chcela vyplatit cim skor, a vratit peniaze nedokaze...za tie 3 litre by som si este pokupila dost veci na svadbu... :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
pia...a čo na to chlop? zavolá jej? mal by to poriešiť on...ved ty si už riešila... :-S
Odpovedať
hej akurat som mu dala cislo, ide to vybavit...tak som zvedavaaaaa ]-( teraz ma napadlo, ze v sobotu ako mi volala, este mi vravela, aby som tu zmluvu znicila, aby som uz od nej nic nechcela, ale ja ju mam pekne u seba 8-) kdyby neco ... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je sila... ]-( ]-( prečo by si mala ničiť zmluvu? ved to je tvoj jediný dokaz ]-( ]-( tej asi poriadne zahrabáva.... :-N
Odpovedať
no takze tak to vyriesil, ze mu povedala, ze ked ona urobila chybu, tak jej banka tie peniaze vrati...ze bude o hodinku na nete, ze sa na to pozrie, a zajtra sa s nou mame obidvaja stretnut, a da nam peniaze, zajtra bude v kosiciach, takze super, len ci sa stretneme zase :-D uz mi z toho drbe...
Odpovedať
Profilova fotka
pia...tak daj vedieť ako ste dopadli.... ;-)
Odpovedať
ok dam , som strasne zvedava :-S zajtra som posledny den v jasliach, aj sa tesim :-D ale bude mi smutno...inak, aky si mala den? =-)
Odpovedať
caly...inak tie prve satky c si skusala su super ,si v nich kocka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...ja som maród :-S ..z toho krku mi to prešlo na dutiny...a aj hltan ma bolí...no dovi..dopo ]-( ]-( ...a mám pocit, že som v nejakom vákuu...totál zacpaté dutiny... ]-( to verí...na deti sa rýchlo zvyká :-D
Odpovedať
uuu tak sa rychlo udzrav :-) nech naberies vela sil na ucenie :-D ]-( ;-) inak, ked ma zapchaty nos tak ma ide rozhodit :-D :-|
Odpovedať
Profilova fotka
pia...ja som si dnes čosi počítala...ale stále som na urovni...čítam...a nie posunúť sa o další level...učiť sa...a nakoniec ciel...zapamatať si :-S :-D
Odpovedať
no ja som na tom podobne :-| dnes som ulozila spat deti, a citala som si asi pol hodku, potom sa zadriemala na gauci :-D chcela som uz naplno cez vikend, ale zajtra pride drahy, asi mu vymyslim dajaku robotu :-D alebo bude na mna pozerat, ako sa ucim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a nedávajú hokej v telke? :-D že by si mala zaručený klud :-D
Odpovedať
zajtra ide mas pravdu :-D ale to celkom aj mna zaujima :-N ale nie, budem sa ucit, fakt ;-)
Odpovedať
lori, lucim sa s tebou, idem hajat, ;-) papapa.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pia...tak brú noc..ja už idem tiež het...ale pať ešte ee...čumákovať na tv :-D
Odpovedať
ahojte..tak konecne sme dosli domov.. ale mam novy melir 8-) kadernicku takmer zajednanu,zajtra dohodnem presny uces a vizazistku.. menu dohodnute..aj detaily v sale a o ubytku.. podarilo sa kupit svetlosedy oblek.. kvety su tiez zajednane 8-) a dali sme dalsie dve(tri) pozvanky.. a stretla som sa s babami z MS :-) plus druzicka bola so mnou obzerat latku na saty,zajtra dokocime..a pomohla nam vybrat oblek :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bré ránko :-) lea..fúúha...ty si toho postíhala :-D :-p ...no mám čo robiť, aby som ťa aspon v niečom dohonila :-D ...ja akurát dnes objednávam vlásenky od catyky....a dalej sme sa nepohli :-S
Odpovedať
ahojte... ;-) lea..si sikovna, kopu ste toho vybavili ;-) lori..nebojaj, vsetko postihame :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?