Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne :-D potom pridam co dnes poskusam zatial papik :-) musim letiet..
Odpovedať
Profilova fotka
janja...no..ja by som sa nevládala potiť na zdravom tele :-N 8-( ...som totále nevyspatá a to hrdlooo 8-( ..a hlas mám jak nejaká vyžitá štet.... :-D :-p caly...no som zvedaváááá...s akým úlovkom prídeš ;-)
Odpovedať
och lori, tak tu nesmejdi po nete, ale utekaj do postele x-)
Odpovedať
Profilova fotka
janja :-D ...ved som doteraz ležala, ale nadalo sa mi zaspať 8-( a už mám nohu odpuchnutú?
Odpovedať
vcelku ano, ale hyri farbami......ako dúha :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to máš pekné fyzikálne zákony na tej nohe :-D :-D ja mám vkuse modriny...som samodeštruktívny typ...vždy sa niekde ovalím..a ani neviem kde a potom sa mi to meisac hojí...takže momentálne mám dve fasa modriny... ]-(
Odpovedať
tak si daj pozor, aby si na svadbe nebola modra ako smoulinka x-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ved našastie mám dlhé šaty... ;-) ... božééé..za mesiac štátnice a ja ešte nič neviem..všetko si len čítam..neučím sa to... :-|
Odpovedať
neboj, nestresuj. Ja som skoro ako vy....tiez som musela sestre vytlacit a dat zviazat diplomku. Asponze sa ucit nemusim za nu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja nemám ešte na dip. žiadnu teroriu...zatial len grafy riešim :-p ...ale posledný termín odovzdanie je 26jún :-| ...tak dúfam, že stíham...
Odpovedať
az tak pozde? to budes statnicovat skor ako odovzdas diplomovku?
Odpovedať
Profilova fotka
my máme prvé štátnice z učitelského základu / pedagogika, didaktika, teoria výchovy, dejiny ped. a organizácia...) a dalšie štátnice z dejáku a z biologie mám koncom augusta...takže pri zápise na ne musím odovzdať dip. x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
aha, to tiez nie je bohvieco. Dvakrat vas budu stresovat. :-S My sme mali vsetko v 1 den, obhajobu prace a aj statnicove predmety.
Odpovedať
Profilova fotka
a to sa vačšinou robí na tri krát :-p ...to len ja nestíham...tak si to musím dať naraz aj biolu aj deják...a to bude silné kafe..lebo z len z dejáku je 134 otázok ]-(
Odpovedať
ahojte..tak uz som tu na chvilu aj cez den..ale len preto,ze mam mokru hlavu a treba mi upratovat.. caly..no konecne nejake saty :-) ja potom niekedy pridam tie,co som si vcera skusila.. lori..no aspon nie som sama,co ma chytene hrdlo..lebo mna uz dva dni pobolieva.. inac..je to neprijemne vyberanie mandli? =-) janja..ako idu pripravy?
Odpovedať
Profilova fotka
awooj lea :-) dá sa to vydržať...a ja ako decko som dokonca vôbed neplakala x-) ..to ti umrtiva...je to nepríjemné..ale dá sa x-) ...asi to bude lepšie, ked ti to dajú von ;-) a čo máš dnes na pláne? ja sa ládujem teplou polievkou...takže mi to oetpluje to bolavé hrdlo... x-)
Odpovedať
no doktorka povedala,ze rozhodne alergolog,kedze mi to moze robit riadne problemy kvoli prieduskam..ale pre mna je najdolezitejsie zdravie..ako ucitelka si nemozem dovolit chybat.. dnes pojdem aspon ku kadernicke za dohodnem sa na melir..a mozno aj vizazistka tam bude,aby som sa s nou porozpravala o kozmetike.. mam mileho v praci,takze taky pohodovy..hadam..ale musim cosi spravit na vyzdobu..a cosi vytlacit.. zajtra ideme zajednat menu :-) v ikei sme kupili taku peknu kremovu sviecu hranatu..sa mi pacila..este sa dohodnem s deko a uvidime,co vymyslime..
Odpovedať
Profilova fotka
a kedy ideš k alergologovi?...lea...booože..aj ja by som mala zájsť k lekárovi...ty si taká zodpovedná v tomto :-D ...ja som minulý rok vysedávala iba v čakárni..a tak prebehla jar..ani som si nestihla všimnúť...tak preto sa teraz neviem odhodlať...i ked už mám milion neduhov....ale bojím sa tam zas začať chodiť 8-( :-| no...sviekčy majú v ikea všetky pekné...tekže určite dobrý výber :-D ideš na melír...blondavý? ti bude super :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sviečky...zas preklep...a namiesto ti bude super...TO bude super... 8-( :-N
Odpovedať
no nemala som take problemy..ale odkedy som v uk,tak sa to na mna hrnie jedna radost..ako pravidelne chodim k alergologovi a na ocne,relativne pravidelne aj na plucne..no na zlcnik som nemyslela,kedze doktorka vzdy povedala,ze je to v poriadku..ako poslala ma na gastro a tak podobne,no nic z toho.. navyse mi povedala na krcnom,ze doktorka nesmie len tak nevsimavo hladiet na kvr =-) melir som mala,no zas mi odrastol..tak treba cosi :-D ty co dnes planujes?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som dnes totál nevyspatá 8-( ...a navyše ma bolí to hrdlo..tak sa motám doma...abočas čosi prečítam do školy...a ešte si chcem prečítať jednu diplomovku na inšpiráciu...aby som vedela ako to mám formulovať x-) ...pretože už mi prihorieva..takže budem musieť začať zhánať literatúru :-p ..takže musím zájsť do knižnice...ale niečo sa bude dať nájsť určite ja na nete x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no idem si ńičo prečítať... tak pá zatím ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
niečo... :-p
Odpovedať
caute zeny, pisem z prace, chytila som na notebooku signal na wifi ;-) he...ideme dat akurat detickam papat...
Odpovedať
no ja si pamatam,kolko casu som stravila v kniznici..a mozno ma to zas bude cakat..kedze chcem tu rigoroznu.. neboj,nejak to sformulujes a veduci ti pomoze..tiez som lala stresy ako to pisat,no veduci mi velmi pomohol..
Odpovedať
Profilova fotka
awoj pia ;-)
Odpovedať
pia..no moc sa neflakaj na nete,aby sa im cosi nestalo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea..ty si ešte tu? ja že už u kaderníčky :-N
Odpovedať
no uz idem do mesta..neviem,ci mi dnes bude robit melir,kedze som si umyvala vlasy..
Odpovedať
Profilova fotka
no..asi ee...mne kadera vždy hovorí nech si neumývam, lebo potom elektrizujú a nevie mi poken oddeliť pramienky ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?