Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
potom..a nie poken :-D
Odpovedať
caute..deticka uz hajaju, a ja mam konecne chvilku volnaa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pia...už sa asi aj zobudili, čo? ja som si bola niečo prečítať...ale mi to nejde do gebule...lebo sú to didaktické žvásty :-p 8-(
Odpovedať
lori...pomalicky vstavaju, dvaja uz su hore ;-) ti verim, ja som sa chcela troska poucit, ale nedalo sa mi :-| tak chatujem vo velkom he :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a kedy končíš? =-) ...teraz sa idú obliekať, nie? =-) :-N tak budeš mať čo robiť :-D
Odpovedať
koncim o piatej...vstanu pomalicky, oblecieme ich a dame olovrant, po tej tretej uz chodia rodicia po nich ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja dnes len čumím doblba 8-( ...chlop je v madarsku na služobke..ale večer sa vráti..ešte by sme mali ísť nakupovať zásoby...ale asi sa mu nebude chcieť ísť...už máme vybrakovanú chladničku :-p
Odpovedať
no tak mojmu by sa isto nechcelo, ako ho poznam :-| tak skoc kupit nieco narychlo do zajtra :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my tu máme len taký miniobchod..to sa mi ani neoplatí...a som v pyžame :-D :-p ....lebo som nakapatá..tak sa mi nikam nece íííísť :-p
Odpovedať
jaaaj...aj ja by som bola teraz najradsej v pyzamku |-| u nas bolo tak krasne dnes, a teraz uz to vyzeta na dazd :-| som sa chcela ist bikovat predvecerom ]-(
Odpovedať
musim koncit, deticky su uz skoro vsetky hore, ideme sa obliekaaaaaaaaat ]-( tak zatiiiim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zatíím.. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Lori, podla mna Ti alergologicka urcite zamietne vybrat mandle. mne to tiez zamietla. pre nas alergikov je to nebezpecne.
Odpovedať
Profilova fotka
kati...asi si chcela napíať Lea :-D ..ja už mám mandle dáávno vonku x-) ako prípravy?
Odpovedať
Profilova fotka
jaj, pisem aj maily tak mam mix =-) prepac Lori, ano to bolo pre Leu. Ano citala som o Tebe, ze mas mandle vonku, som informovana ;-) Momentalne hladame tu vhodnu svadobnu tortu. Vy ste sa uz pre nejaku rozhodli? A co vase oznamka? Kedy budu ready? Nam zo 100 ostalo nejakych 12, mozno budeme doobjednavat, uvidime este, ako to vide
Odpovedať
Profilova fotka
kati...no na oznamká máme akurát fotky, čo sme porobili v sobotu :-D ale ešte sa niečo chystáme nové nafotiť..ale nebudeme to my :-D ak sa to podarí uskutočniť, tak to budú geniálne oznamka 8-) :-D takže vy už máte aj porozdávané? =-) ...no ja dúfam, že to stihneme tento mesiac porobiť...aby sme to mohli budúci rozdávať...a chceme objednať tak 100-150...nemáme to presne spočítané x-) a kde chcete tortu objdednávať a akú? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ufff |-| |-| som skoňovana a nevlááádzem... som poskusala toho...a teraz neviem :-| mam dvojo favoritiek poznacim v albume ked pridam...dnes to nevidim na dlho tu lebo zaspím nad notesom :-p
Odpovedať
ahojte..tak som tu z mesta..aj s dvoma bluzkami :-) bielymi..chcela som koselu,kedze tu staru sa mi podarilo znicit ]-( a prisla som s dvoma..no obe su super..hned jednu pouzijem do cerveneho kostymu..na pozyvanie to bude super :-) kati..no uvidime,co povie alergolog..zatial mi ziadne lieky nepomohli na tu alergiu..
Odpovedať
Profilova fotka
caly...no aaa? si bola uchvátená z niektorých? =-) lea..takže aj ty si mala úspešný den..super :-D ja na prd...a drahý tiež..niečo nám nevyšlo, čo sme velmi chceli :-( ]-(
Odpovedať
caly..no som zvedava..uz sa neviem dockat :-D lori..no ja som chcela dnes vybavit sosovky,no nepodarilo sa,kedze ma stipu cely den oci..a prave ma napadlo,ze budem musiet ist zajtra,aby stihli pripadne objednat..
Odpovedať
Profilova fotka
uz ich upravujem.... :-) inac ani nam dnes nevydalo...odpisali nam zo zlatnictva, ze tie ktore chceme obrucky musime nakreslit ten gravir, lebo ze to nie je ostre na tej foto ]-( takze kreslit mi treba 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
lea a čo melír?lea..no vidíš..ešte sa z teba stane aj výtvarníčka...okrem kvetinárky :-D ja budem dnes tiež končiť..len si počkám na tie tvoje šatky a idem off...lebo musíme nahodiť debatu s chlopom x-)
Odpovedať
zajtra idem na melir a z neho utekame do restiky kvoli menu..a potom asi tie sosovky..netusim..ale mam sa stretnut aj s kamoskou,tak zas cosi..a mozno vezmeme draheho mamu pozriet do mesta oblecenie na svadbu.. caly..a neda sa zohnat vacsi obrazok? lori..o com idete debatit?
Odpovedať
Profilova fotka
inak..to s tou výtvarníčkou patrilo caly...mi dnes hrabe ]-( :-D caly..prvé..prvé...prvéé....a druhéé..druhéé...druhééé...súúú úúúúúžasnééééé :-D
Odpovedať
Profilova fotka
takze uz...
Odpovedať
Profilova fotka
caly...ktoré si si rezervla a kolko stoja? asi mastnejšie, čo?...ale budeš úžasná 8-) , či už v prvých, alebo druhých...teda...neviem, ktoré sa páčia tebe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea...ale len tak...čo dalej bude so mnou po škole...a tak...lebo dnes bol celý den preč na služobke v madarsku...
Odpovedať
Profilova fotka
tie laud sa mi pacia...asi 13900 alebo 500 neviem....ale aj tie co je,ze pekny korzet....tam neboli nazvy ale len cisla :-p ale tie boli jednoduche a pekne skutocne...boli nove nikto ich nemal este...a pekne by sa hodili doplnky mojej farby...takze z tychto dvoch..stali 9 tis.
Odpovedať
Profilova fotka
kočky..tak ja končím..bo mám oči jak 8-( pekný večer ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pa lorinko..ja uz tiez nebudem dlho... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?