Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
andrea1158...tuším...ak si to prečítaš od strany 71... až po koniec.. :-p ...ale asi ťa pritom tá hlava robolí ešte viac :-p iank presne si to vystihla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
oprava...od strany 69 x-)
Odpovedať
no precitala som si to..to je fakt divna :-N ako vbec nerozmysla,ze nebyt ucitelov,tak jej IQ je niekde naspodu..ale vies,niektorych ludi nepresvedcis..ona vidi len to,ze si oduci 45minutove hodiny a poobede padla..ale tie pripravy na dalsi den,na pisomky,poznamky,to asi najdu len tak volne na ulici :-N
Odpovedať
Profilova fotka
presne....chcela som sa pridať...ale nakoniec som sa zdržala komentára..necem sa tu predsa hádať :-D :-p
Odpovedať
no ja sa musim zastat svojho povolania..a myslim,ze kazde povolanie je dolezite..len pravnikov je zbytocne vela :-D co planujes vecer? ja sa chystam este do sprchy a musim pridat cosi do albumu,kvoli vyzdobe..kedze mi to bude robit jedna baba
Odpovedať
Profilova fotka
ja ešte tu chviločki pobudnem...a o osmej sme sa s chlopom dohodli, že mi ide pomocť robiť tie grafy na dip. x-) ...takže to budem robiť takú hodku...a potom veget pri telke.... takž dnes ešte niečo nové v tvojom albume? :-N
Odpovedať
no super..takze kazdy den nejaky pokrok v praci :-) no kytice potrebujem pozriet..a uvidim,ci ma zaujme este cosi.. dnes som poslala druhy sek za tie topanky..tak hadam sa ich dockam dals tyzden..teba dufam,tu budu,ked sa vratim z svk =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ešte stále ich nemáš..uff...tak držím palce..nech ti koooonečno prídu ;-)
Odpovedať
este nie..nedosiel mi sek totiz..ale vcera sa podarilo uspesne stopnut,takze hocikto ho nasiel,neda sa pouzit..
Odpovedať
no baby..kde sa flakate..takmer som vas nasla na druhej strane =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky ;- ) tak ja mam toho noveho.... :-p bola som dnes v PL s drahým a kupili sme dva obleky x-) x-) jeden cierny s pasikom a jeden hnedy s pasikom na svadbicku :-D ani si neviete predstavit ako sa tesím..pretoze mali aj na 2m chlopa :-D :-p vymakla som v BB kraaaaasne topanky k svadobnym aj popolnocnym zaroven...len ta cena :-p 2600sk asi dost ale suuu nadhernééé...ak nieco nenajdem v stredu v ZV pojdem ich zobrat...potom pridam.. :-) no bola som aj v jednom salone Shalia Sposa v BB a skusala som satky...hmmm :-| take co sa mi pacili som v pohode obliekla aaalee na prsiach nezapla :-( no nevzdavam sa a idem dalej... inac v PL som si kupila aj kos na pradlo, lebo uz mame iste, ze koncom mesiaca a hadam aj skor sa stahujemeee x-) :-D tak uz si pomalicky aj taketo vecicky zhanam... lorinkoo...vies kolko tam mali cibulovín :-. som si kupila previsle begonie na balkon,ktorý budem mat :-D musim ich hned a zaraz posadit...ale tu je este kosaaaa...takze budu dnu zatial...ale musia sa uz aby vypucali :-) lea...drzim palce nech uz to doriesis s tymi sandalkami k spokojnosti :-( :-.
Odpovedať
Profilova fotka
aaa by som zabudla...obrucky si dame vyrobit v Zlatokove...slovenska firma..mali najlepsiu cenu za vykup zlata 450sk/g to nam odrataju z ceny obrucky....takze sa tesim a navrhnem si aku chcem...oni sa vyjadria ci je to mozne zrealizovat a bude...no a ja chcem jednoduche cosi...
Odpovedať
Článok sa načítava...
caute kocky, uz nemam cas tu ani pomaly zajst, robim od siestej do piatej, dnes som skoncila o tretej aspon raz, ide mi hlava puknut, deticky su zlate, ale je toho vela, sme tam dve, a mame co robit... :-| ale uz len tyzden, a budem doma ucit sa uz poctivo na statnice... caly..no super nakupy ste spravili ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...jejjjej tak to musi byt parada x-) ale verim tomu, ze sa namakate obidve ked to musite mat oci na stopkach co a kde su prave deturence ;-) tak svoje tak coskoro nie??? :-D :-D :-p tak pozicat pohrat a vratit?? :-p :-D tak oddychuj teraz..kavicka nozky na stol a pohoda pred telkou :-N
Odpovedať
caly..tak to je super,ze oblek je kupeny..a dokonca dva :-) saty sa stale daju upustit ;-) kolko mas cez prsia,ze si nezapla? ja vacsinou 88-91 a vsetko som vzdy v poho zapla.. pia..neboj,uz len kusok a bude to..najhorsie je,ked je na jedneho cloveka vela zodpovednosti.. mna caka vylet v maji s rocnikom osem..tak som zvedava..ale budem to brat ako skusenost,kedze by som chcela ucit.. inac..mam novinku..sek dorazil a posielaju mi tie sandalky x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea...tak to je paradicka, konecne uz budu sandalky :-D :-D no nastastie sa to vyriesilo x-) no ja mam cez prsia 96 a viac pred kramami 98....ale som tesne po takze cislo 40 som obliekla noraml ale nazapla hore... :-| hmm takze tak... boli to saty na zips nie na snurovacku takze by sa mi to ani neupravili...kocka, mi povedal, ze bud sadnu albo nie...satky boli pekne naozaj ale myslim, ze kym nevyskusam la sposu sa neuspokojim alebo pronovias.. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
prave som ich pridala...mali velmi pekne bolerko...boli pekne jednoduche..
Odpovedať
a kde su tvoje fotky zo skusania??? =-) =-) =-) som cakala,ze tam teba uvidim..a ty tam das modelky :-| nove modely la sposa a pronovias ako aj san patrick maju vacsinou zips..ale vzdy sa daju cosi vypustit..aspon co som videla..
Odpovedať
Profilova fotka
no nefotila som sa pretoze sme fotak nechali doma a bola som s milym, no a on ma samozrejme nechcel ani vidiet :-D to bola len nahoda, ze som tam vbehla, bolo to po ceste.. :-. ale v ZV sa pofotim...duuufam, ze nebude problem a tym ci obleciem ]-(
Odpovedať
dobre teda..som velmi zvedava.. ja idem dalsi tyzden skusat kolekciu san patrick 8-) mi pisali zo salonu,ze je uz u nich..tak treba pozriet :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-) no aj ja som zvedava a poriadnee.. kde to pojdes skusat? aj do ZV ma prist v juni nova kolekcia la sposa..no ale mne sa pacia konkretne ulma.la sposa a to je rok 2007...takze uvidime..
Odpovedať
no v ziline..v salone,kde mam zajednane saty..a potom som pocula o novom salone,tak sa tam urcite kuknem :-D a ako vyzera ten model? mas v albume?
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... takto vyzeraju..tato nevesticka ich ma oblecene a som s nou pisala, ze boli velmi pohodlne a skutocne krasne...nieco taketo cem x-) jednoduche
Odpovedať
Profilova fotka
awoooojte :-) caly...a náhodou tie botky nie sú od baťu? takú do strieborna s strasovými kamienkami? lebo tie som povodne chcela ja...a stoja 2600 =-) :-N ...kedže toho máme vela spoločného...ja len že či náhodou aj na botky nemáme rovnaký meter :-D le...supiš...že budú topky ;-) pia...no to ti verím...musíš byť riadne vyflusnutá...ja som dnes bola s mojim bratrancom x-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly...a tie šatky..čo mala leischmania...sú krááásne...ja som si ich albmu pozerala už asi 10krát :-D ...šééécko sa mi páči...aj mangel :-D :-D
Odpovedať
no pekne jednoduche su :-) a velmi elegantne :-) lori..no som rada konecne.. baby dalsi tyzden idem zajednavat menu..ako ste na tom vy?
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko..nie nie su..ale suuu uzasne x-) su takze zlato-hnedo.neviem ake no proste sa hodia neskutocne aj k mojej farbe svadby a sadli mi ako rit na serbel 8-) oni sa v pohode vynosia aj k inym spolocen.satam.. nieco podobne ako su tie cervene v mojom katalogu...
Odpovedať
Profilova fotka
tak neváhaj...a bež si ich kúpiť :-D ...a kedy ideš do toho salónu, kde ceš skúšať tie la sposa =-)
Odpovedať
lori..rozmyslat nad toou najdolezitejsou vymenou :-D :-D :-D caly..skus kuknut na nete a pridaj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea...my máme menu už predbežne rezervnuté ;-) ...a ešte sa to doladí tesne pred svadbou...a ako to teda budete mať? =-) :-N caly..ááá....ešte som sa dočítala, že máte vohoz pre chlopa...a rovno dva...no super...dve muchy jednou ranou :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?