Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
uhmm :-) pekne jemne..tak taky miešung si daj..povedz svojej kvetinarke, ze milujes kvety a chces nieco wow :-D hadam to pochopi ak je kreativna :-p ale myslim, ze urcite nieco vyberies z toho miliona x-) x-) :-D je tu kopec krasnych kytic :-) ja som hladala botky bordovo-ruzove mali nieco skor v bordovom ale to sa mi nepacil tvar...ale nieco som skusala v sobotu ak nenajdem pojdem po tie :-p
Odpovedať
Profilova fotka
leatea... a odkial budes mat tie boticky? ako vyzeraju?
Odpovedať
no sandalky su to..mam ich aj v jednom albume..no je tu akasi neochota predavajuceho..beriem ich cez ebay..
Odpovedať
Profilova fotka
to je internetovy obchod?
Odpovedať
hej..ale prvykrat mam problem ]-( a tak vazny =-) takze netusim,co spravim..
Odpovedať
Profilova fotka
leatea...pozeram, ze si v albume vyfotena v roznych svadobych satickach? mne v salonoch vacsinou nechceli dovolit urobit si fotecky. Len v jednom, az ked som si vybrala na 100 % :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Hm, ja som si este nic neobjednavala cez net obchod. To je na prd, ked ani nemozes ist na nejake miesto, ked je problem a pekne si to s nimi vydiskutovat. drzim ti teda palceky, nech to uspesne vyriesis ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
leatea...ty budes mat cisto biele saty?
Odpovedať
no ja rada nakupujem cez net,takze s tym nemam ziadny problem. hadam sa to vyriesi.Dalsi tyzden poslem druhy sek a tak pridem uz o jednu sumu topanok :-( saty som skusala v ziline a tam s tym nemaju problem,az na jeden salon,no aj odtiam mam fotky.. a kde si si zajednala?
Odpovedať
Profilova fotka
caly8, leatea....ste este tu?
Odpovedať
mam jedny zajednane,no dostali novu kolekciu,tak idem kuknut..zatial su to biele..ale myslim,ze konecne budu totalnym prekvapenim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som si nakoniec vybrala v salone Lady DI v Ba.su fakt pekne, teda na mne . Su bez ramienok, so zavojom, a zozadu v nich vezaram trosku jak morska panna? preto som sa ta pytala, ci aj ty budes ako morska panna, ale ty si si asi vybrala princeznickovsky styl.....usudzujem len z fotiek z tvojho albumu :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
itinka...bola som v sprche a uz aj palim do postielky :-) tak sa maj pekne zatial a vela stastia pri hladani :-D lea...este stale to nemas vyriesene s tym sekom??? =-) booze to je dlhoo ]-( majte sa baby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa moc bala, ze mi nesadnu ziadne na moju postavu, lebo som trosku svalnata....ale len jemne. tie ktore som si vybrala, boli navlecene vo vyklade na figurine, ze vraj su sice krasne, ale nesedia skoro nikomu. Ja som sa do nich navliekla a mne sadli ako serbel na zadok :-) takze bolo rozhodnute
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj caly.....aj tebe dobru noc a nech sa ti tiez dari. sladke snicky :-)
Odpovedať
caly..pekne sny prajem ;-) itinka..no tak si nasla teda..a budes vynimocna ;-) :-) ja mam zatial vybrane take princeznovske trocha..kedze ja nemam takmer ziadny zadok..ale chcem znacku pronovias..tak uvidim..
Odpovedať
Profilova fotka
ak chces, mozem ti poslat kusok z mojho zadku a ty by si mi mohla poslat na oplatku kusok z prs ;-) chi chi srandujem
Odpovedať
to by mohlo byt :-D :-D :-D tie,co som mala na promociach,tak to bola sranda,ked som videla dvd..taka plocha doska zo zadu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D ja mam pristavaciu drahu z predu. po dvadsatpätke to ide nejako dolu :-|
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D ja sa snazim zhodit a naberam svaly ]-( ale nemozem nejake diety drzat,mam problemy so zlcnikom..a to je dieta sama o sebe :-N
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat problem s draheho oblekom. chceli by sme, aby mal tiez nieco blede na sebe, ale neviem kde ho zohnat, aby bol smrncovny a aby sa v nom aj dobre citil
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuha, tak to ti vobec nezavidim :-( ja sa svalov neviem zbavit. sportujem asi od narodenia a aj ked dlhsi cas nic nerobim, tak to zo mna nezlieza. ked sa trosku obalim tukom, tak si pripadam ako velryba. Niesom mohutna, ale mam taky pocit ako velerybie mlada :-)
Odpovedať
no aj my zhaname svetly oblek..taky modro-sedy..zatial mame v polsku dohodnute to,ze usiju namieru..tak uvidime.. radsej by som v ziline obstarala..bolo by toho menej.. ja po prichode do zahranicia som cosi pribrala a nejde to dole..ani ked dietujem ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
a necakas prirastok?
Odpovedať
netusim z coho :-N :-D vzdy,ked som v zahranici,tak priberiem..tato strava mi neprospieva..doma to v poho zhodim..ziadny problem..este som sa nenaucila,ako obabrem telo,aby neukladalo somariny =-)
Odpovedať
Profilova fotka
niekedy ked sa moc sustredis na to, aby si schudla, tak to ako na just nejde. Ak ti mozem poradit, tak skus na to stale nemysliet a najlepsie obdobie na schudnutie je, ked ide mesiac zo splnu do novu. ono sa to nezda, ale sme mesiacom dost ovplyvnovani. mne ide vtedy chudnutie lepsie
Odpovedať
Profilova fotka
treba papat casto a malo. hlavne nedat telu pocitit hlad, lebo vtedy telo e sok a tuk si drzi a nechce ho pustit. boji sa, ze nastanu zle casy, takze drzi zasoby.
Odpovedať
hej..aj mne to pomaha..ten mesiac..ale teraz som akasi moc zaujata svojim zdravym..kopec problemov..a zas mam pred sebou dalsie vysetrenia..takze mi to na pohode nepridava :-S ale hadam dalsi tyzden to bude v poho,to som na svk..a tam je to akesi lahsie..aj ked som cez vianoce pribrala,co som stihla pred nimi zhodit :-N
Odpovedať
Profilova fotka
nie som zastancom jednostrannych diet, lebo tie len telu uskodia a v konecnom dosledku aj tak priberiem vsetko napat a este aj nieco navyse,aby nas nemrzelo. Fakt treba papat pestro a dat si obcas aj nejaku somarinu na zblbnutie chutovych kanalikov a uvidis, ze budes v pohode
Odpovedať
Profilova fotka
ja som cez vianoce schudla. U mna funguje v zime chudnutie a na leto priberanie. mam to nejako pomylene
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?