Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
no super..ja musim cosi zaujimave vymysliet na predjedlo :-N a neviem,co vsetko chcem na svedske stoly
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko..dnes som mala skutocne uspesny den :-D x-) x-) jooj ci ich najdem tie topky... idem na to..
Odpovedať
Profilova fotka
lea..a čo máš v pláne? ešte nemáš vymyslené...či sa rozhduješ medzi niečím? =-) x-) baby...tak ja som sa dnes rozhodla, že na krku nebudem mať nič...ale cem nejaké krásne štrasové dlhé náušky...a to mi bude vykukovať spod mojich krátkych vlasov...čo myslíte? =-) =-) ...a ešte...vlasy mám ostriahné...krátšie ako na fotke...vlastne na stretku s nevestami...( kuk album príprav cajovka ) ;-) ...myslíáte, že taký účes môže byť...že by som sa s tým moc necrcala...pretože tento účes je pre mna už dlhé roky prirozdený...a tei náušky by tomu požičali taký luxusnejší vzhlad....poradte...pls =-) :-)
Odpovedať
no este presne neviem..hadam budu mat na vyber niekolko moznosti.. ty mas co? inac kludne mozu byt dlhe nausnicky ked nechces nahrdelnik..bude to vyzera dobre ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea..my máme pol na pol...tuším..nejaké kuracie maso s borkynou a k tomu sunkové rolky s chrenovou plnkou ;-) hladám nejaké náušky...zajtra pojdem kuknúť do mesta :-D
Odpovedať
urcite najdes..aspon teda v ziline maju pekny vyber.. no ja rolky moc nechcem..nieco take nevsedne radsej..aj ked mi to polovica hosti odmietne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea...nám to všetko ten divný prevádzkar ponúkol...ako to robia...a my sme našou vlastnou iniciatívou do toho moc nebrblali..lebo sa nám to jeho ponúktuté menu pozdávalo x-) v podstate to máme podobné ako katka.... :-) ...ale ževraj tam velmi dobre varia :-) tak som zvedavá...
Odpovedať
no super..ja som v tej nasej uz bola niekolkokrat..stale kontrolujem,ci dobre varia..a mala som tam aj promocie..a boli sme vsetci spokojni..tak dufam,ze aj teraz budeme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
boze som toho popisala a spadol mi net ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
caly....takže nervičky, čo?...napíš ete raz :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...ja neviem myslim, ze by sa mi spacilo skor nieco na krk ako nausnicky ak chces mat ten kvet vo vlasoch..aby to nebolo gycove :-| ja nevim..a to aj podla toho aky ten kvietok bude coi to bude lalia nevinna alebo orchidea vznesena..no podla toho asi :-p :-N
Odpovedať
avojteeeeeeee...prisla som troska kuk, a pojdem do vane... lori...aj ja rozmyslam, nad dlhymi strasovymi nausnicami ;-) videla som to na jednej kocke, a velmi pekne to vyzeralo, a vlasky si nechaj takto ako mas.. vyzera to pekne a mas pokoj s vlasmi ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a svedske sotly to je podla mna uplne suprový vymysel...ja si predstavujem: kuracie aj bravcove rezniky, nozky pecene, slamky a suncicky, salatik zeleninovy aj majonezovy, kopec ovocia od melonov zlteho a cerveneho cez hrozno, broskyne jahody a vsetko mozne, aj teply bufet nejaky gulasik divinovy a nieco na prirodno s ryzou a u nas robia napr.aj zemiakove placky..no co si zmylslis to mas :-p x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...ale ten uces ti sekneeee :-p :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caly...dákovala :-D ...ale ja práve zas premýšlam...že si ten kvet do vlasov dávať nebudem :-x som ja ale.... 8-( :-p :-N a mnám...to budete mať parádnu obžieraciu svadbu...ja by som si vedela vybrať :-D pia...kujém 8-) ...ja stále na niečo iné prídem....ách jo....
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko..más kedy premýslat :-D :-D tak do toho...neboooj ja tiez este kopec vecí zmením :-p pia...tak to ti zavidim, ja sa nemozem teraz kupat ]-( lebo mi vyberali znamienko na ruke...ja len sprcha 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja pojdem o chvlíu zas robiť dipl....už ma to nebaví..a to je ken začiatok 8-( :-p
Odpovedať
Profilova fotka
:-S teraz ked sa mas tesit z priprav na svadbu ... vsak...takto, ze diplomovka :-p 8-( :-D ja umyjem riad a spim..dnes sme od piatej hore a po tych trhoch v PL no unavena som neskutocne :-p
Odpovedať
Profilova fotka
caly...presne.... :-N ...a to je len zlomok...ešte sa aj učiť tie nudné veci na štátnice :-p ...ale aspon mám v mysli kam odbočovť :-D ...sa vždy prichytím...že si čítam poznámky...a zrazu rozmýšlam...aké samodržky..náušky...a pod :-D chod sa aj ty vyvaliť..také nákupy dajú zabrať :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dam si pohar pivka :-p mam neskutocnu chut na take cosi :-D a to ma polozí :-N
Odpovedať
Profilova fotka
caly...ja som si dala pivec pred minutkou :-D :-D ja to mám povinné :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko....to bol glg 8-) mnaam fajny keltik :-D :-D :-D preco povinne?? =-)
Odpovedať
caly...vyberali ti znamienko? no mne pred mesiacom vyberali 3..z toho jedno na tvari, a predstav bolo vraj vybrate akurat :-|
Odpovedať
Profilova fotka
caly...ja plzen 8-) :-D pia...to vážne? =-)
Odpovedať
lori...no mala som pri pere, take malicke nenapadne znamienko, a neviem preco, len tak znenazdajky som vravela mamci, lebo pracuje v nemocnici, ze si dam vybrat znamienka, mam aj dost velke na dekolte, tam som si dala zobrat dvoje, a jedno z tvare.ostatne boli v pohodke a to na tvari uz bolo nacase vybrat..mala som tam take bunky, ktore by sa mohli zvrhnut na rakovinu :-| mam teraz sice jazvicky, ale radsej ako nieco dostat...
Odpovedať
Profilova fotka
pia...ty brdo =-) tak to si mal stistko.. ja som mala na ruke a svrbelo ma a rastlo takze slo von..mam tam tri stehy a nesmiem si to ani namocit..uz dva krat sa mi to podarilo :-p ale je to v pohode zrastene...no ale co vysledky to sa dozviem v stredu..ale asi v poriadku lebo tam robi znama a ty by mi uz dala vediet...
Odpovedať
inak, ma dnes kazdy pajedi...cukrarka povedala, ze tortu aku chcem, nevie urobit, pretoze je to nejaky americky styl ci co..a ze jej vyroba, aj keby sa to pokusala urobit, tak by stala cez 4000 sk...no to mozem kaslat... kvetinarka zase, ze ci musim mat silou mocou tie pivonky, pretoze je s nimi problem...ze si mam dat nieco ine.. :-| ale ja ich ceeeeeeem =-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia..tak to si mala stasite moja :-. x-) x-) ...ja mám tiež kopec znamienok...ale ja sa bojím dobrovolne niečo také podstupovať...ako ti to robili? =-)
Odpovedať
caly...bude to dobre uvidis ;-) mne s tym zase robi sestra a bola zhrozena...fakt , netreba take veci podcenovat, zda sa to take nenapadne a pozri, co z toho moze vzniknut :-|
Odpovedať
lori...ked mas nejake velke, tak si daj vybrat...ale ked ich mas vypukle, rovne znamienka väcsinou su v poriadku...a vobec to neboli, pichne ti injekciu do toho a nic necitis ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?