Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
caly..a kedy konečne ideš do salonu...už ma štveš ]-( :-D :-D tie obrúčky si vyberte aj sami...mna nebaví na nič čakať... som total nedočkavá :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko..uz pojdem pojdem :-p :-D dufam, ze coskoro ;-) inac ja si stale myslim, ze mam cas a potom budem veeeelmi prekvapena :-D zavolam zlatnicke aj dnes a pojdem ale moj mily ma nejake povinnosti este vecer pracovne :-| teraz ma siestu :-D sme sli po dlhej dobe dnes autobusom no sranda..inac sa vozime len autickom ale sme boli s ocinom mojim a on siel do Trnavy a mi opacnym smerom..
Odpovedať
Profilova fotka
caly..tak zober nohy na plecia a utekaj o zlomkrky :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no veru ze :-p idem uvarit nejaku polievocku lahku, zeby brokolicovu... :-D po tychto prejedackach :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja práve špajzujem zapekajdy s paprikou...a ešte chcem večer piect zamiaky :-D som nejaká nenežraná :-D :-p tak chod variť...mnam...a potom dones ochutnať :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja odpadneeem....ja chcem tiez piect vecer zemiaky! :-D :-D :-D tak toto je telepatia.. x-) poslem ti cez IP polievku ??? :-D :-D este keby sa mi chcelo ako sa mi nechce.... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
to vážne?...tak my sa musíme raz stretnúť...to už nie je normálne :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caly...ale pošli plný tanier :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vaazne :-D tak to sa stretneme urcite ;-) toto nemoze byt nahoda =-) idem priebezne pridem...lebo chlap mi nebude mat co vecer hamat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasnačka...chod...ja som sa zakukala do prípravných... :-D ;-) ja tu bedem...tak do osmej ;-)
Odpovedať
ahojte baby..tak uz som doma z prace..za chvilku este utekam ku doktorovi =-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea...awoj...ku doktorovi? tak neskoro? a kvôli čomu? =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no tu robia vseobecny do siestej vecer az..takze to sa da :-p :-D potrebujem predpisat cosi..a zistit,ci tu maju moje lieky..kedze som dostala nove..
Odpovedať
Profilova fotka
já...ja som sa zas zlakla, že ti niečo je :-. ;-)
Odpovedať
no v aprili ma cakaju este nejake vysetrenia..uvidim..musim aj tu povedat,co mi bolo..a asi sa vypytam na krv :-N inac..dosli mi mandle a srdiecka..vyzera to uchvatne :-) srdiecka su asi polovicka z mandle,ale super na pohlad x-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz som opat tu..polievocka sa vari :-) lea....tak vela stastia..a ked ich nebudu mat tak ako??
Odpovedať
Profilova fotka
caly...to ako si stihla? =-) :-D lea...ja že hovoríš o krčných mandliach :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
lea...daj foto ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...dala som varit brokoli a ocistila zemiacik a nakrajala :-D :-p ochutila koreninami a cakam 8-)
Odpovedať
caly..tak budem musiet vypytat teraz v aprili na svk ja budem varit,ale az neskor =-) lori..to by som si teda dala :-D potom pridam..len ich urcite neotvorim..len este musim vymysliet,kedy ich vezmem na svk,kedze su to kilove balenia :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lea...aj ja potrebujem vymysliet nejake darceky :-( asi nahovorim svokru na tie srdiecka medovnickove nech upecie :-D jej pomozem 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak zatial postup...ako robím aj ja x-) ...ja práve trávim..tú zapekajdu...a už sa teším na zemiaky :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...to si robila cestovinu so zelenou paprikou?? alebo ako?? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
lea...aha..ja som to pochopila tak, ze si ich budes aj tam davat pisat, ked si pisala, ze sa na ne opytas :-N sorry ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly...ee...to je chlebí natretý maslom...a na nom tvrdý syr a heŕmelínek..a to šupsnem do trúby...nech sa to roztečie...a k tomu kilo kečupu...ja som kečupičková královná :-D lea..to by si si teda dala. :-N ..mna už všetko len ohladne zdravia napadá :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...mnammm...ja robim nieco take ale ze: natriem chlebik syrom, na to poukladam co chladnicka da zeleny salat, redkovky, papriku, salamku a tak..tu stranu omocim vo vajicku a oprazim a druhu len tak na hrianku..a tiez kilaaa kecupu :-D :-D a je to mnammky :-p
Odpovedať
Profilova fotka
caly...tak to môže byť ešte lepšie ;-) kočky...všetkých vás pozdravuje Jedna x-) ...ale zrušili svadbu...to ma vééélmi mrzí :-(
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...pozdravujem ju..a preco zrusili :-( ?? nieco v rodine?
Odpovedať
Profilova fotka
ee....vzťah...asi ešte neprišiel ich čas :-S ...odovzdám ;-) no...čo...polievka rozvnoniava, hm? :-D
Odpovedať
ej ale robite chute s tym papanim :-D avojteee
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?