Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
ahoj lori..a co si robila? :-N no pozrem na letisku,co tam maju..uz som si to poznacila do diara :-D
Odpovedať
Profilova fotka
áále..išla som schovať topky do botníka...a my máme taký zhora vysúvací...a zabudla som si tam prst..a poriadne cepla do tých dvierok ]-( ]-( teraz cítim jak mi tam pumuje krv :-p :-N no..to máš super...na letisku je to ovlela lacnejšie, čo? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak boli sme na tom filme o tom Saudkovi..a bolo to fakt zaujímavé ;-) ...som si myslela, že je to blázon...a tie jeho fotky som tiež moc nemusela...ale je to osobnosť :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) tak ako citkam ste sviatkovali pri nete :-D aj vas okupali a vysibali vasi chlopi??? mi sme boli pri nasich a tam nam nejde net zatial..takze som mala bez :-| ale zato som sa potesila s rodinkou prisli aj z vychodu dlho som ich nevidela, takze sme mali o com dlho do noci :-) ..vela som nepojedla, ale som si dala salat zemiakovy a ee nesadol dobre aj ked mamina robi light :-D :-p no co uz :-( lorinko...tak ti aj opuchol?? drahy pofuka :-D moj isiel do BA ale v noci sa vrati, siel len po auto, tak som sama a mozem sa venovat MS :-D lea...urcite si vyberies z tychto voni...ja som mala escadu-2 podobne vone od nich a velmi sa mi na leto pacili :-)
Odpovedať
Profilova fotka
awóóój caly :-D ...už mi bolo smutno za tebou :-( takže ste mali rodinnú sešlosť, čo? :-D ...my sme boli doma...v sobotu vo Viedni...a dnes bola u nás mamka a potom sme boli v kine... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko..uz som ti chvalila foto?? ;-) ak niee tak chvaaalimmm :-D :-D tak tiez celkom pestry program na tieto svaaaatky :-D citam, ze si bola na Saudkovi, hmm tak fajn, ze ta to zaujalo..mna naposledy dokument o Titanicu...ze preco sa potopil a kto bol na vine...no zaujimave..mna taketo bavi aj cestopisne a tak.. no bolo to fajn, moja kedysi najmladsia sesternica je uz veeelka a vieme sa o kadecom podebatit..je na intraku uziva si vysokoskolacky zivot takze zazitky a tak :-D rada som ich videla... inac nasi byvaju na dedinke a dnes rano ked sme sa zobudili vonku boloooo napadnute 15 cm snehu..od pol noci v jednom kuse snezilo...no strasne..sme mohli vianocny stromcek stavat :-D :-D citam, ze vo Viedni si si nic nekupila?? ja som chcela ist na topanky svadobne tam..no ale kedze chcem bud bordo alebo stroruz.myslim, ze problem nebude...duuuufam..ale tak kupim aj tu na Svk ak alebo v PL..
Odpovedať
Profilova fotka
caly...dakovala :-D tak zas mám niečo dalšie spoločné ;-) ja milujem takéto zaujímavosti a zvieratách, rastlinách, lusoch, vede a vojnách :-D ...a milujem orangutánov a opičky Lori ( preto som si dala mano lorinko :-D 8-) )..mám takú fikciu, že raz sa pojdem starať o orangutány na Borneo :-p :-D ...ved ja som tu spomínala..tuším piatejžene...že nech radšej spraví vianočnú výzdobu :-D veľkonočná sa ani neoplatila..taká kosa ;-) ....no to ťa chlopi aspon vyválali v snehu? =-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
zas píšem jak hotentot ]-( ..to preto, že mám mám ten duplovaný prostredník :-D ..myslela som o ludoch....nie lusoch :-N
Odpovedať
Profilova fotka
caly...ja dnes musím končiť...strášne sa mi chce spať 8-( 8-( ..takže idem dať sprchu...ale dúfam, že cez týžden konečne pokecáme :-) ;-) idem si vopchať ten prostredník do marazáku :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko..ja som si myslela, ze o lesoch :-D :-D som si to tak vysvetlila :-p no ja milujem zvieratka presne ako ty a preto caly..ze moja uz teraz neboha kokerspanielka sa volala Lyca takze ja to mam tak uz velmi davno aj v maile..a 8 preto, ze mala vtedy osem rokov :-p milovala som ju a stale ju milujem..bol to clen nasej familie a vedela toho strasne vela..nosila si misku a tak :-( sme ju spominali cely vikend.. :-( no takze mame naaaozaj veeela spolocneho ;-) co ides zajtra porabat?? ja idem vyberat materske zmanienko :-( mam ho na ruke na predlakti a ma svrbí tak radsej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok lorinko uz sa tesim :-) oddychni si a nech ta uz prstek neboli :-( paaa :-)
Odpovedať
lori..no nic prijemne..mne sa minule tiez zadarilo.. no na letisku predavaju fakt kvalitny vyrobok..tam si nedovolia nejake riedene..preto chcem kuknut tam..a mavaju casto zlacnene.. caly..ty si bolo poliata aspon?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
]-( mala som napisane tooolko toho a spadol mi neet
Odpovedať
Profilova fotka
lea...ja toho roku nie ale moja mamina si to zlizla aj za mna :-D chudaa ;-) k tym vonam..ja si tiez kupujem vone za par korun, robi mi v parfumerke kamoska a ked si napr.od Escada kupim vonu ktora sa predavala v roku 2005 je skoro taka ista ako v roku 2008...maju velmi podobne vone kazdy rok....takze..no problem :-) ako sa oslavuje v UK Velka noc?? oblieva sa?? aj tebe sa uslo??
Odpovedať
tu sa neoblieva..tu sa davaju coko vajka..takze som si nejake kupila a pojedala :-D :-D :-D to mas super..ja som minule objednavala z fann parfumerie..a naposledy to bolo letisko..a som moc spokojna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si dala šuhajdu a idem skapnut... :-( a tak mam rada cokoladuuu ]-( ]-( mojmu milemu som kupila zajaca coko a aj minuly rok som si ho zjedla sama...on ma rad karamelove vseeetko,takze coko vaja a zaja si mozem... :-D :-D zajtra uz pracujes?
Odpovedať
no my mame coko vajka s karamelom :-p :-D ano..zajtra uz poctivo do prace :-(
Odpovedať
Profilova fotka
akurat som pozerala tie salony v PL v Krakowe..hmm.. :-) paradicka
Odpovedať
Profilova fotka
ty si uz upustila od siat z Polska??
Odpovedať
no ja este uvidim..ale asi nepojdeme do polska..je tam super vyber,no nebude moc casu :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Lea, si tu?
Odpovedať
ahoj..no jasne 8-) :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D co si dnes porabala? ja si akurat vytvaram album, ale fotky v svadobnych satach, co som skusala, su prilis velke (velka kapacita) a nedaju sa mi tam pridat :-( nevies, daju sa nejak zmensit?
Odpovedať
hej..celkom lahko..len neviem,co za programy mas u seba.. malovanie napr?
Odpovedať
Profilova fotka
neviem, ako je to najlachsie alebo najrychlejsie?? =-)
Odpovedať
no aj cez to malovanie..ak to otvoris a das potom,ze ulozit ako..to ti ulozi v zmensenom formate uz.. prave som to otestovala.kedze to nepouzivam..ale ide ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
malovanie nveim, ci mam...ja som si teraz jednu z tych fotiek presunula na desktop a ked klikam pravym tlacitkom mysi tak tam nemam taku moznost, ze ulozit ako :-x
Odpovedať
otvor ponuku start,tam vsetky programy a accesories..tam najdes bud malovanie alebo paint cez desktop ti to nepojde =-)
Odpovedať
alebo este jednoduchsie..cez program,ktorym prezeras fotky,tam by si mala mat tiez tu moznost ulozit ako ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lea, Ty si sikulka 8-) dakujem :-) tak co si dnees porabala?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?