Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
nic som nerobila..pozerala telku po dlhej dobe..nechala sa pofotit 8-) a akurat som donakupovala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
u vas su otvorene obchody tak dlho?
Odpovedať
nie..samozrejme,ze nie..ja nakupujem online..prave som si kupila cosi na tvar a digi vahu 8-) uz sa na nu tesim..mali ju zlacnenu,tak mi nedalo,kedze tu nemam dobru vahu..
Odpovedať
Profilova fotka
aha...rano kedy vstavas do prace? mne sa nechce po 4 dnoch volna :-S
Odpovedať
o pol osmej az..takze to je pohoda..a tiez sa mi nechce..ako rada by som videla sneh :-D :-D :-D inac..pozeram pribezne tie saty,co tam vkladas..tak po pravde,hrozne by sa mi k tebe hodili nejake elegantne,mas na to super face ;-) aj ked sa na tych fotkach vobec neusmievas =-)
Odpovedať
kati..ale si sikovna,ked uz mas aj topanky.a tie posledne su pekne..som ich az teraz videla..a zavoj ti pasuje ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
elegantne su moc jednoduche na svadobne saty, take princezove si uz nikdy neobleciem, chapes...na niektorych sa usmievam :-D na niektorych som vazna, mas pravdu. Po polnoci budem mat elegantne, za chvilu pridam. Ja vstavam o 7.15 hod.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem :-)
Odpovedať
tak som zvedava teda =-) ale zas aj princeznovske vedia byt velmi elegantne ;-)
Odpovedať
ekne popolnocne..velmi ti pristanu ;-) budes teda riadna kocka x-)
Odpovedať
Profilova fotka
kujeeem! Ty nad akou farbou uvazujes nad popolnocnymi satami?
Odpovedať
bordova :-) ani neviem preco :-D ale zenich uz ma koselu a kravatu kupenu,takze nejdem menit.. mam tu totiz jeden obrazok takych skvelych siat,co posobia ako latino..tak som si povedala,ze si cosi take usijem..v sobotu idem kuknut latky :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
budes si sit sama??
Odpovedať
ano..mam kupeny aj sijaci stroj :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak Ty si ina macherka 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
si sa ucila sama sit? Moja babka vedela super sit.
Odpovedať
Profilova fotka
brééé rááánko x-) caly....no nestačím sa čudovať...nad tými našimi prezývkami :-D ;-) nie sme dvojičky? :-D :-p katka...no huráááá...máš album :-D 8-) ...budeš kráááásna nevesta :-D ;-) ...už som zvedavá ako budete spokojný so sálou...a potom dáš echo :-) ;-) lea...tak príjemný pracovný den a nech ti rýcho ubehne x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
x-) budete spokojní x-) ...ráno som mala ešte zalepené oči...tak píšem nepisovne ]-(
Odpovedať
avojte :-D
Odpovedať
kocky, kde ste? ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
nazdarovie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caly..si tu? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lorinko...teraz som dosla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...ahoj aj ty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caly...aj ja ;-) ...dnes u nás padali nie chumáčiky snehu...ale normálne guličky =-) :-. u vás ako? bože...ja som samodeštruktívna...samé modriny mám všade... ]-( kade chodím..tade sa udieram... 8-( bola si dnes v prácičke? ja sa zajtra chystám na zápis na štátnice...takže už sa z toho nevyvlečiem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...takze polystyren???? :-D :-p u nas je to aprilove..raz pada sneh raz svieti slnko a v noci mrzne :-( do rana -5°C ja som bola dnes v nemocke, vyberali mi znamienko na lavej ruke na predlakti..dost to sklbe teraz, lebo mi to odtrplo a tak..do prace pojdem asi len strazit :-D :-D aby nepokradli, ked to nesmiem nejako namahat..ja som sa traz rozhodla dat sa do poriadku :-| tak len chodim ako debo po lekaroch ]-( jeej takze uz to mas iste :-) si sikula velka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
takže ti to normálne rezali hej? lebo mne chceli laserom..ale nejdem na tom..je to drahé...a nece sa mi zas po lekároch 8-( .. to je super, že sa dáš komplet do poriadku...aj ja by som mala..lebo ma stále bolia tie uzliny...ale nejdem, lebo sa bojím...čo mi zas zistia :-( 8-( no..zajtra mám ísť aj kvôli diplomovke...ale nece sa mi :-| ...a od 1. apríla mám závazok...učiť sa poctivo každý den...a nie vysedávanie pri MS :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no takto si si vstupila do seba?? :-D ale tak treba :-) nech nemas stresy aj ked to sa asi neda bez toho =-) no rezali ale som citila len ked mi to umrtvila tu injekciu a potom uz nic :-) ale teraz to sklbe :-| ja som nic neplatila, bolo to take znamienko, ktore muselo radsej von cize zo zdravot.dovodov nie estetickych :-S hmm ale som rada.. radsej by si mala ist aby z toho nebol nejaky problem..tie uzliny myslim :-| moj kamarat teraz lezi v BA v nemocnici, ze zapal modzgovych blan...a to z nejakeho bacila...co prechodil nejake chripky a podobne choroby...nie od kliesta :-( sme sa nalakali, chuda nase :-| ale uz je dobre... akurat vcera som pozerala, moja teta pisala zaverecnu pracu o ,,laske,,no paradne cosi :-D o manzelskej o laske k detom a tak...celkom zaujimave citanie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je dobre, že zadara ;-) ó...chudák...to je nepríjemné :-| ...tak super, že už mu je lepšie :-) ...ja viem mala by som... :-| ešte počká...či to neprejde ;-) písanie o láske =-) :-N jéj...to by ma bavilo...a čo študuje?
Odpovedať
Profilova fotka
uz skoncila..to bola asi len nejaka socialna praca...bakalar...potrebovala to do roboty myslim...inac robi prepisy aut :-) takze tak....statna sprava... no chod radsej aby si sa liecila ak nieco je.. :-) inac stale mi neprisiel katalog tych obrucok co cakam, takze kaselm na nich...pojdem a dam si urobit nejake co vymyslime so zlatnickou 8-) ma uz nebavi stale len cakat a nic... ]-( aj ostatne uz musim dotiahnut..hlavne saty :-| inac tie mansion nemaju moje cislo takze tam nabehnem a co mi sadne bude..a basta 8-( sa mi nechce uz ani hladat ked nic co chcem nie je :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?