Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
aj ja si to myslim...predsa by to malo byt trosku dostojne nie?..ved take tycinky das do pohara a mas nie? a opna ze no a este aj za tie pohare budeme musiet platit....som sa jej snazila vysvetlit, ze doma snad najdeme 10 poharov aby sme nemuseli poziciavat...mame doma take co stale pouzivame na tycky...tak tam dame tie a bude...ale ona zo vsetkeho robi problem ]-( ]-(
Odpovedať
ja by som mohla byt stalou prispivatelkou do temy "Maminka to prehani" ;-)
Odpovedať
domca..... urob si album...my sme tu zvedave ;-) :-)
Odpovedať
ahojte, to akoze tato tema dnes zaspala uz 14:33???? :-D idu na vas stresy, alebo co? :-D robim si srandu :-D dani, tak to by sme v tej teme boli dve. alebo by sme sa mohli striedat a urcite by sma sa vhodne doplnali. :-D presne viem, o com pises. k tomu slanemu mixu - ja mylsim, ze to nie je az taky zly napad. vezmite si, ze: 1. co ja viem, tak taketo darecky sa volakedy nedavali, 2. ak sa zacalo nieco davat, tak to obola jedna mandla - najskor cista, potom v coko, 3. na svadbe bude vela sladkeho a mozno sa potesia malemu slanemu ... myslim, ze takyto darcek dnes hostia neocakavaju, len my sa tesime,ze im mozeme nieco dat 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Halo, co nove ;-) dani ako sa mas, veru tamitimo tema zaspala, ]-( inak som makala do noci a teraz uz som hore a tez namaham sede bunky, :-( , ale vo strtok ked bude po tom dni uz ok dufam :-N :-N mate uz menu dohodnute?? dani ty si pisala ze ano, a ake bude popoiís mi please, mi este nemame zatim :-( ja nechcem davat darceky, ale s...a vyrobila take ako zvonceky z pedingu, to jest ako su prutia co sa robia kosiky, tak asi budem musiet davat... |-| |-| |-| a ako to myslis cisus to slane? ci tvoja mama to tak ste dont understanad, x-)
Odpovedať
no tak pekne poporiadku.... to menu sme boli dohodnut, ked som tam volala ze kedy mozme prist tak vraj hocikedy a ked sme prisli tak tam mila pani veduca nebola...takze nic nie je dohodnute, Michal ma volat ze ako sa dohodneme s fakturaciou a co tam bude na jedenie nmi je uz uuuplne jedno...dnes by som velmi chcela stihnut matriku a potom zatiahnut Michala dole do mesta pozriet teple pulty a podla toho potom urobime menu no a to slane ja urcite budem davat na stoly...len je rozdiel v tom, ze mojej mame by nevadilo davat to rovno v tych kelimkoch...co ja odmietam lebo mi to pride gadzovske 8-( moja mama je strasna palica, tvrdohlava ja som tu vcera nakukala ale nikto tu nebol...v noci som sa kus venovala menovkam, ale ich potrebujem este strihat.... vcera som bola uz kupovat dzusy, kavicky, smotanku, cukor... nasla som Michalovi oblek a vsetko k tomu...ale neviem ci sa mu to bude pacit....no a tak
Odpovedať
čaute, ja sa zase stresujem...od štvrtej ráno som nemohla spať
Odpovedať
a ja mma nieco na tvari...divne...cervene...
Odpovedať
a dnes by mi mali dojst popolnocky...drzte prsty nech su mi dobre
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babky...no u nas situacia sa velmi vyostrila...svokra povedala, ze ziarlim na jej rodinu a ze som moc precitlivela ]-( tak som jej napisala list, ktory jej ten moj dal...no ako precitala si ho, ale nic velmi konkretne nepovedala a dalsia vec je, ze potom sa Simona pytala, ze akeho mame fotografa a tak...takze zase len bezomna, ale ked bola u nas tak necekla ani pol slova...dalej, Simon jej povedal, ze preco ju to zaujima teraz a nie vtedy a ona ze, bolela ju hlava....Tak ja hovorim tak naco vlastne liezla k nam ]-( joj mam jej dost...a ako na mna povedala, ze ziarlim tak som jej nechala nasraty odkaz na odkazovaci a som jej povedala, ze ju uz po svadbe nechcem v zivote vidiet, ak to nezrusim este teraz ]-( Tak zatial v kontakte nebola...striga jedna...a aby toho nebolo malo, tak uz 3x zmenili niektori lety a uz v penzione vyzeram ako idiot, ze to stale menim...tak som jej tiez vyhubovala ked tu bola, ze ako si to vlastne oni predstavuju...a som jej povedala, ze uz mi lezu na nervy a bola ticho striga jedna...som jej povedala, ze nikto sa nezaujima o to co bude, proste vy sa idete iba zabavit a zas bola ticho vazne som chytala maximalne nervy ]-( ... no a este aby toho nebolo malo, tak mi zacali robit aj farari na SR nervy...predstavte si, ze mi stratili papier o tom kde Simon podpisoval, ze suhlasi s tym, ze deti sa budu vychovavat v katolickej viere, potrebovali sme to na dispenz....a farar, ktory nas mal sobasit je prec...mama ked mi to vcera povedala do telefonu ja som skoro skolabovala v obchode....vraj tam bol iny dekan, ktory nic nemohol najst a vraj nas svadba nie je ani v kalendari ]-( skoro ma porazilo fakt...tak som jej vsetko po telefone vysvetlila tak tam volala este raz no a potom sme volali spolu este raz a vraj uz daco nasiel, ale nie je to kompletne, ze ten papier tam nie je a ze ten farar co nas mal sobasit bol iba na praxi tam .... ako super akoze to mi nevedel povedat v Marci ked som tam bola????? v pondelok letim na SR a v utorok sa tam chystam urobit maximalny neporiadok a mam taky dojem, ze to dam aj do telky...vraj vsetko sa vybavi, ale musime to vsetko podpisat znovu pred svadbou...akoze ja som uz totalne znechutena ludia a vobec nemam pocit, ze o dva tyzdne sa idem vydavat :-| vobec nemam chut....
Odpovedať
Profilova fotka
UK napisem ti do IP aj na tvoju posticku co si poslala vecer ;-) , mam toho tak vela, ze neviem co skor... :-N , ale pokecame ok ;-) DAni uz sa ti vratia poponlocky teda posle ti nove... uuu, to je rychla ...som zvedavaaaa ;-) ;-) ;-) , dnes si dajma zavazok ze tu budeme oki, a pokecame tez :-D , teda pokusme sa si taky dat x-) . Andzi, si pisala ze mas novu bizu ci objednanu? ak si dopre pamata ;-) , nemas foto????? Inak baby moja bizu este nedorazila, a neviem neviem, mam divno pocit, uz som tam aj pisala a ziadna odpoved mi nedosla :-( :-(
Odpovedať
uk...no to je hrozne co prezivas...citim s tebou...fakt si neviem predstavit, ze by sa mi take nieco stalo...najprv svokra, potom farar...no hroza....ja som si kupila medovkovy cajik na nervy a pomaha to...skus ho ...ukludnis sa a budes racionalnejsie uvazovat, nebudes sa tak vytacat...hned ako dojde na SK tak daj vediet co ti ako dopadlo, my ti tu budeme vsetky drzat palceky OK?...len sa nedaj odbit, ak nieco stratili nech to najdu a ak nieco zabudli nech si spomenu...teba to nema preco zaujimat ze niekto nieco stratil alebo niekto bol niekde na praxi...urob tam skandal...a ked bude treba, povedz ze to das pravnikovi ;-) fakt nedaj sa a ja ti zelam pevne nervy...silno na teba budem mysliet
Odpovedať
Článok sa načítava...
heppy...no dnes cakam zasielku vcera som co to pokupila...uz len nejake pancuchy mi treba ale to chcem take speci do sandalov...v noci som strihala motyle ale je ich tolko, ze to este tri noci tym stravim...vcera som si kupila gelove pera farebne ;-) ;-) a vies co som videla??? take oktuhle tenke vazicky...vies kolko stala jedna??? nieco cez 1 euro...ale taaak som sa nevedela rozhodnut ci ich potrebujem...aj ked to je malinko penazi ale co s tym potom,,,tiez uz som si povedala, ze nebudem uz vela minat...najlepsie nic...ale este nemam helium....a nechcem zanho dat 4000...jooj kedy caka tu bizku? uz by bolo nacase aby dosla nie?
Odpovedať
Profilova fotka
ja cakam v kazdym dnom bizu ale neviem :-( ... bolo tam ze 7-12 working days, tak este su v limite... na uvidime,ale som trosku nervozna z toho :-( inak aj ja chcem samodrzky take so speci predkom lebo mam vykrojene vpredu topky to este nemam, a nemame ani drahemu kosele, a ideme do metra tento alebo bud. tyzden kupit alkohol, museli sme zohnat zlatu kartu, lebo ma drahy len na firmu a tam nemozem ist s nim ]-( , ale karta je zohnana, aspon nieco, pozvanky a oznamenia rozdane... uz nech je zajtra a konci sa totok co mam v robote a potom idem na vec... a pofotim aj decoration ;-) dufam |-|
Odpovedať
joj...dnes uz asi nepride posta...takze satky az zajtra :-( ...som chcela dneees :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no skoda som sa tesila s tebou ze ich ofotis :-) ja idem zajtra na svad.saty co sa zuzovali, ak stiham teda ... dufam ze to bude ok, lebo pak nevim.... :-(
Odpovedať
no to mi ani nevrav...mne mala teta volat po Velkej noci...a nic!...co ak to nestihla? zabudla? stratila ich? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
sak mozes callnut ty ju nie?? ved to je salon co ichmas rezervovane, inak na foto co mas si uplne cool, hlavne ten vyraz tvare sa mi rata :-D , nam zas nevovali kvoli obruckam... ]-(
Odpovedať
hej mozem zavolat ale o chvilku ideme na matricu...nebudem mat cas...ale neskor zavolam
Odpovedať
aspon dufam ze to bude o chvilku lebo musim cakat pokila dojde kolegyna sem a medzitym dosiel zakaznik a Michal siel s nim...tak sa snad do vecera vrati ]-(
Odpovedať
ako dlho vam robia obruce?
Odpovedať
baby, aké sú to to špeciálne pančuchy, čo si dávate? ja ešte nemám žiadne, ale samodržky nechcem, bojím sa, že mi budú padať. heppy: bižu budem mať budúci týždeň, potom dám do albumu. Ak si objednávala z ebay, nemusíš sa báť. Určite ti príde.
Odpovedať
Profilova fotka
no uz je to viac ako mesiac tie obrucky :-( adnzi neviem ci su spcialne, ;-) , ale daju sa kupit take ze predok co mas na chodidle tak tam nemas taky zhrubnutejsie ani patu nema ak mi rozumies, proste to je akoby si mala len nieco na sebe bez toho, a daju sa take aj samodrzky kupit v roznych farbach, teda aspon cierna biela aj telova/ja chem telovu na svadbu, a tiez aj riadne pancuskove sa daju take /su sice drahsie ale co uz. napr. bepon to ma, v nr je urcite, a hadam aj u vas v topolcanoch. preco sa cez ebay nemusim bat? je to zaruka ze dojdu...? hm... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak adzi akurat citam to o tych samodrzkach, ja som uz mala viackrat pod satami na prilezitosti, napr. aj na promociach a nepadali mi, to su rozne velkosti inak ak kupujes v obchode s obsluhou napr. ja som v tom bepone, tak ti musia vediet poradit tvoju velkost ;-) , inak ti povim ze boli fajnove aj super drzali vsjo ok.
Odpovedať
no som tu konecne som rozchodila net ale nemozem sa vam baby velmi venovat lebo striham menovky a popritom pocuvam housa vytocena som sla z roboty ako kliest...niekdy preklinam ze spim so sefom...ci robim s frajerom...ci ako to je vlastne.... a mam uz aj gulate sviecky len su kusik velke...ale dam potom foto tak pokritizujete... matriku sme dnes vybavili ;-) vy co nove?
Odpovedať
Profilova fotka
len robkaj robkaj :-D , a na co ti vlastne boli gulate sviecky na ozivenie ci preco si sa pre ne rozhodla? ;-)
Odpovedať
no na nas stol som nekupila take poharikove svietniky ale tanierikove a ziadalo si to gulku...sestra mi kupila ale su kusik velke...ale kraaasne zelene...pridavam foto :-D ako sa mas heppynka?...je streda vecer...je to lepsie?
Odpovedať
ahojte, tak ste toho zasa prebrali .... 8-) uk: pridavam sa, tiez citim s tebou a velmi drzim palce, aby si sa vedela od tychto stresov, co ti henta robi aspon trocha oddialit. pripravy si mas uzivat a nie aby ta hento, co si mysli, ze je nadclovek, stresovalo. velmi ti prajem, aby si nasla klud nato, aby si sa mohla tesit na svadbu a na vas spolocny zivot so Simonom.
Odpovedať
Profilova fotka
heppy je uz kusok k blizsie k stavu MRs. Happy xixix boze jak to leti fuuu inak nemozem odolat este dokupovat veci ak idem okolo niecoho, kde sa kupit da :-N nieco, ako napr. mala som priesvitne kamienky ale nasla som ovela krajsie jemnejsie t.hj. preisvitnejsie xixix tak som si kupila, ale som bola aj viac spokojna ako s tymi pred tym ;-) a take kravinkz na stol este take kamienkove kvetinky som kupila na rozhodenie na stol a tak ... este zajtra kusok a konci sa stres na chvilku tak hadam better... a co ty a sef... xixix to je inak zaujimava situacia :-o
Odpovedať
andzi, tie samodrzky su super. neboj, oni maju take silikonove pasiky, tie sa ti nalepia na nozku a uz nepustia :-D :-p ale dolezite je, ako pisala heppy, ak mas otvorene botky, tak aby nemali spicu ani patu spavnenu. ale baby, pozor, ak mate obtiahnute gate, alebo suknu, tak minule som si vsimla, ze tie sunky na stehnach su take drze, ze potom cez tie samodrzky vytekaju a vykukaju ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?