Menu Forum

Svadba 18.09.2010

30. nov 2011  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
tanickaskorokubikova (27 r.)
Registrovala sa 8. apríla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov a 1 album. Má 100 priateľov. Staré mesto, okres Košice.
  • Svadba bola 18. septembra 2010
    Kočice, okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
tanickaskorokubikova (27 r.)
Registrovala sa 8. apríla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov a 1 album. Má 100 priateľov. Staré mesto, okres Košice.
    Kočice, okres Košice
 megba: Ďakujem za povzbudenie a tiež sme sa do toho dnes tak viac obuli a v podstate sme tiež vybavili všetko emoticon
Keďže hostina bude nakoniec u kamaráta v reštike, ďalší kamarát je fotograf, no proste obvolali sme známych a svadba je vybavená emoticon Už len čakáme kedy sa nám ozve jeden pán od ktorého si chceme prenajať chatu, lebo budeme mať osobitne oslavu ešte aj s priateľmi emoticon Ale mam troška strach že ak všetko vybavíme skoro tak budem mať potom veľa času na stres emoticon
13. apr 2010 o 18:36  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
Registrovala sa 23. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 247 príspevkov. Má 14 priateľov. Bratislava , okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
Registrovala sa 23. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 247 príspevkov. Má 14 priateľov. Bratislava , okres Bratislava.
 Baby normálne mám chuť sa vydávať už najbližšiu sobotu emoticon
13. apr 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
Registrovala sa 10. decembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 258 príspevkov a 2 albumy.
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
Registrovala sa 10. decembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 258 príspevkov a 2 albumy.
 miriamapeter- a ja uz chcem mat tak okolo polnoci 18.9 emoticon emoticon emoticon
14. apr 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nelinqua (30 r.)
3
Registrovala sa 29. júla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 56 príspevkov a 2 albumy. Má 35 priateľov. Chorvatsky Grob - Cierna Voda / Sabinov , okres Senec.
    Sabinov, okres Sabinov
fotoportrét
fotoportrét
nelinqua (30 r.)
3
Registrovala sa 29. júla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 56 príspevkov a 2 albumy. Má 35 priateľov. Chorvatsky Grob - Cierna Voda / Sabinov , okres Senec.
    Sabinov, okres Sabinov
 baby inak kto vas bude fotit?
14. apr 2010 o 22:18  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
 Nás Zuzka Šebová a veľmi sa tešíme na spoluprácu s ňou emoticon Teraz cez víkend ideme fotiť rande fotky emoticon
15. apr 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nelinqua (30 r.)
3
    Sabinov, okres Sabinov
fotoportrét
fotoportrét
nelinqua (30 r.)
3
    Sabinov, okres Sabinov
 o nej som uz cosi pocula vraj je velmi dobraemoticon jej tak nech vam vyjde pocasieemoticon
15. apr 2010 o 11:53  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lulupaja
50
Registrovala sa 9. júla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 107 príspevkov a 2 albumy. Má 35 priateľov. Okres Nitra.
    V Nitre, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
lulupaja
50
Registrovala sa 9. júla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 107 príspevkov a 2 albumy. Má 35 priateľov. Okres Nitra.
    V Nitre, okres Nitra
 ahojte nas bude fotit katka žitňanská a už sa neviem dočkať...
15. apr 2010 o 12:42  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzanaapeter (33 r.)
Registrovala sa 16. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 46 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Hlohovec.
    Hlohovec, okres Hlohovec
fotoportrét
fotoportrét
zuzanaapeter (33 r.)
Registrovala sa 16. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 46 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Hlohovec.
    Hlohovec, okres Hlohovec
 nas bude fotit Martin Tichov z Piešťan, tiež sa veľmi tešíme emoticon emoticon emoticon
Baby prosím Vás neviete mi poradit kto v okolí Západného Slovenska robí svadobnú výzdobu pre 50 ľudí za prijateľnú cenu. Viem že termín prijateľná cena je veľmi relatívny, ale mám na mysli tak cca 150€. emoticon emoticon emoticon
15. apr 2010 o 13:28  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nelinqua (30 r.)
3
    Sabinov, okres Sabinov
fotoportrét
fotoportrét
nelinqua (30 r.)
3
    Sabinov, okres Sabinov
 hmm sme zname mena tesim sa na vase svadobne fotky babizneemoticon))
15. apr 2010 o 14:26  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
Registrovala sa 11. júla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2586 príspevkov. Má 33 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
Registrovala sa 11. júla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2586 príspevkov. Má 33 priateľov.
 my mame zajednanu Ditku Fiebigovu a ked si prezeram jej fotky, bude mi cest stat pred jej objektivom emoticon emoticon emoticon

lulu, to PKO bolo uzasne.. len im robila vyzdobu Dara.. my to nebudeme mat az take "honosne" a budeme to mat v hornej sale.. kedze nas nebude 150,ako bolo ich emoticon emoticon emoticon
15. apr 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 lulu, a ako to budete riesit, ak bude prsat?s fotenim myslim? emoticon emoticon emoticon emoticon
15. apr 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzanaapeter (33 r.)
    Hlohovec, okres Hlohovec
fotoportrét
fotoportrét
zuzanaapeter (33 r.)
    Hlohovec, okres Hlohovec
 Normalne som rozmyslala nad Smolenickym zamkom ale ten je pre nas velmi daleko. tak musim zavolat fotografovi aku ma alternativu keby nahodou prsalo. Teraz ma napadol este kastiel v Jaslovskych Bohuniciach, ze je to tam celkom pekne. Ale baby nemozeme byt skepticke a dufat ze bude krasne teplucko emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
15. apr 2010 o 18:35  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lulupaja
50
    V Nitre, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
lulupaja
50
    V Nitre, okres Nitra
 mari-no dufam,že aj mne-nam dara spravi daku peknučku vyzdobu emoticon
no ked bude pršať,tak hadam niečo fotografka vymysli,ale ja som sa pytala,ze keby chcem tak mozme fotit po svadbe aj iny den...ale ešte sme sa o tom nerozpravali,ale určite to nejako poriešime..
15. apr 2010 o 20:31  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienocka23 (32 r.)
2
Registrovala sa 7. novembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 62 príspevkov a 2 albumy. Má 28 priateľov. Okres Bratislava.
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
lienocka23 (32 r.)
2
Registrovala sa 7. novembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 62 príspevkov a 2 albumy. Má 28 priateľov. Okres Bratislava.
    Žilina, okres Žilina
 Ahojte babulky,

nas bude fotit Tomas Zahumensky, takze tiez sa velmo tesim, este budeme mat aj predsvadobne fotenie, aspon si vyskusame ake to bude.

Chcela som sa spytat, ake budete mat vacsinou obrucky? Z bieleho alebo zo zlteho zlata. Dnes sme s kolegynkou riesili totiz jeden problem, ma zasnubny prsten v kombinacii biele a zlte zlato a to biele sa jej zacalo zosuchavat na zltu farbu. V zlatnictv jej povedali, ze to biele zlato je rodiovane a ze to sa moze zosuchavat a ja sa bojim, ze sa to bude robit aj na obruckach z bieleho zlata. Co si o tom myslite? Mate skusenost s tym? Z akych zlatnictiev ste si kupovali obrucky?
15. apr 2010 o 21:31  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nelinqua (30 r.)
3
    Sabinov, okres Sabinov
fotoportrét
fotoportrét
nelinqua (30 r.)
3
    Sabinov, okres Sabinov
 nas bude fotit Frantisek Petko...ale az tak sa netesim...on je super, vyborny fotograf...skor vidim problem v sebe..ja sa neznasam fotiit:(

my sme nad obruckami rozmyslali kombinovanymi...ale asi bude biele zlato..ja mam snubak z bieleho...a podla mna ked je to kvalitne nema sa to preco osuchavat...ale az tak sa do toho nevyznam emoticon
16. apr 2010 o 00:16  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
megba
Registrovala sa 26. marca 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
    okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
megba
Registrovala sa 26. marca 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
    okres Prievidza
 Lienocka23: Tak Vas bude fotit Tomas Zahumensky!!! Uprimne v dobrom zavidim. Tomas je skvely, poznam ho z ineho projektu - to si uzijeteemoticon My sme sa na neho obratili ako na celkom prveho, ale uz bol zajednanyemoticon) (teraz viem pre kohoemoticon) No a termin uz nejdeme menit koli fotografovi... Mozes mi len tak pre zaujimavost do IP alebo aj sem napisat, kedy ste ho bookli?? M.
16. apr 2010 o 08:50  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienocka23 (32 r.)
2
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
lienocka23 (32 r.)
2
    Žilina, okres Žilina
 Ahoj megba,

uz si presne nepamatam ale mam pocit ze v novembri minuleho roka emoticon
16. apr 2010 o 10:24  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzanaapeter (33 r.)
    Hlohovec, okres Hlohovec
fotoportrét
fotoportrét
zuzanaapeter (33 r.)
    Hlohovec, okres Hlohovec
 caute baby. My budeme mat kombinovane obrucky z Kamea Trencin. Tak uvidim, nikto nepisal by sa to zlte zlate osuchalo. Baby volala som do kastiela v Jaslovskych Bohuniciach a plati sa tam 23€, tak sa asi budeme fotit tam. Pozerala som fotky na internete je to tam pekne vonku aj vo vnutri.
16. apr 2010 o 11:11  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 lulu,urcite hej emoticon ja som to nechala na PKO, a verim, ze aj nam sa bude pacit emoticon na kamosovej svadbe sa nam tam pacilo.. emoticon emoticon
16. apr 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 neli, ja sa na fotenie tesim, ale tiez sa nerada fotim emoticon emoticon emoticon a bojim sa jednej veci z celeho svadobneho dna.. ze mi nespravia uces podla predstav a ze budem nespokojna a nebudem sa citit sama sebou emoticon emoticon emoticon
16. apr 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 volali mi z diamondu emoticon emoticon emoticon uz tam mam doplnky, v pondelok si skocim po ne emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon tesiiiim emoticon emoticon
16. apr 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nelinqua (30 r.)
3
    Sabinov, okres Sabinov
fotoportrét
fotoportrét
nelinqua (30 r.)
3
    Sabinov, okres Sabinov
 mariynka - presne s tym ucesom takisto...rozmyslam ze sa dam ostrihat na bob ako som to mala minule leto...a vyfuka mi to hadam kazda kadernicka..to by mohla zvladnut...
lebo ja mam kadernicku v blave-kde byvame ale svadbu budeme mat na vychode-odkial pochadzame...tak tam nikomu neverim co sa ucesu tyka emoticon emoticon
16. apr 2010 o 19:35  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 dievcata...uces? ja mam kadernicku v PP a svadba bude 380 km od PP emoticon
no ako to vyriesit???
objednala som si klip in pricesky a to dokaze hadam kazdy debil emoticon
no a spolieham sa na skusku....a potom sa len modlit emoticon
kupila som si 2 kusy tie servitky s nevestou a zenichom....ak budem smrkat...co urcite budem emoticon emoticon emoticon
tesim sa, v utorok idem domov a zase budem behat emoticon
pekny vikend Vam prajem...aj slniecko nam vyslo emoticon
17. apr 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 neli, ja mam dlhsie vlasy emoticon ale mam ofinu-moj problem emoticon emoticon a ked prsi,tak sa mi vlasky vlnia ako same chcu emoticon emoticon emoticon tak verim a modlim sa,aby na nas den d bolo napr. tak ako dnes emoticon emoticon
ja mam vlastnu kadernicku, ale aj tak mam strach emoticon emoticon musime tam nakombinovat aj ten zavoj.. emoticon emoticon
my sme cely den stravili na dvore emoticon drahy daco porobil a ja s jeho segrou a mami sme sedkali a kecali emoticon emoticon emoticon
riesili sme mensi problem emoticon cierna ovca rodiny emoticon emoticon nepoznate to? chce byt stredobodom pozornosti vzdy a vsade a na nasej svadbe sa urcite zase "predvdie".. ako ju krotit????? emoticon emoticon emoticon mame ju radi,len to spravanie.. hlucna, vsade prva, najuzasnejsia.. akurat ze ten den bude moj a nie jej emoticon emoticon emoticon

ikleinova, a budes mat vyces? a co obrucky????????? emoticon emoticon emoticon emoticon

mne buduci tyzden pridu pierka a podbradnicky, tesim sa na neeeeeee emoticon emoticon emoticon
17. apr 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 chem vyces ale len tak trosku tok volne....nie cele...len boky vo vycese...asi este neviem emoticon
obrucky prisli, drahy ich prevzal...ja som bohuzial v praci tak som ich este nevidela a mamz toho nervy...ale na webkamere vyzerali perfektne emoticon
take ako sme chceli emoticon

cierna ovca emoticon ja takuto osobu volam trosku inka...ale to sa sem nehodi....konkretne, neviem kto to bude na nasej svadbe ale urcite sa niekto taky zlaty najde, ze ma vytoci do nepricetna emoticon emoticon emoticon
ak to bude z mojej strany...poriesim raz-dva.... emoticon
ak zo zenichovej....poriesi on lebo ak sa do toho pustim ja...to by zle dopadlo emoticon
no prajme si len to naj.
netreba mysliet na negativne veci... emoticon emoticon emoticon
17. apr 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hope44
Registrovala sa 26. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 60 príspevkov a 1 album.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
hope44
Registrovala sa 26. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 60 príspevkov a 1 album.
  • Nevie kedy bude svadba
 Čaute baby, zase som si dopriala dlhší oddych. cez týždeň som už doriešila matriku, kostol, DJ, obrúčky, takže za tie behačky a vybavovačky si doprajem niekoľko dňový oddych. emoticon
Čítala som tu o zákuskoch.......možete mi povedať, akú cenu Vám spravili na zákusky? Mne jedna cukrárka povedala, že vezme 0,15 centov, ale musím priniesť všetky suroviny - cukor, máslo, mak, orechy, olej.....atď. Všetko, čo bude potrebovať. To sa mi vidí moc drahé, lebo požaduje nejaké veľké množstvá. Tak chcem vedieť, či to nebude výhodnejšie priplatiť za kus koláča, ale nič ďalej nenakupovať.

Písali ste aj o fotení.....fotiť sa budeme pred obradom. obrad máme o 16:00, fotenie bude od 13:00 do 14:00. Potom bude odobierka a potom ideme všetci spolu do kostola.

Inak, ak máte cirkevný sobáš.....už ste absolvovali tie prednášky? (mravov, manželstva, plánovaného rodičovstva). Neviem si predstaviť, koľko trvá ta prednáška a tým pádom sa neviem k tomu ani dokopať. emoticon
17. apr 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
 Ahojky, my sa dnes ideme fotiť a krááásne svieti slniečko, tak sa tešííííme emoticon

Áno, aj my budeme absolvovať predmanželskú prípravu, je to 4x po hodine, takže myslím, že úplne v pohodičke a ešte nejaké sedenie s našich kňazom kde sa dohodneme konkrétne ako bude obrad vyzerať emoticon

Zákusky sme zatiaľ ešte neriešili. Ale aj na to príde čas emoticon O mesiac nás čakajú štátnice, takže to je teraz momentálne naša priorita....

A potom už budeme riešiť úplne detaily ale predtým si ešte doprajeme vytúženú dovolenku. Včera som si akurát kúpila plavky také bezramienkové, aby sa mi neopálili, lebo by to asi dobre nevyzeralo v korzetových šatách emoticon
18. apr 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 hope, tak si toho vela vybavila.. oddychuj.. emoticon emoticon emoticon my budeme chodit na pripravky tiez, ale asi az v lete.. kedze ich je len par-asi.. emoticon emoticon

mirka, tak pekne fotenie emoticon emoticon to idete fotit na oznamko?ci?aj my sa dakedy pojdeme,ale nam je jedno kedy, lebo nas bude fotit svagrinka emoticon a planujeme skocit do Bojnic emoticon emoticon emoticon
18. apr 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 kocky, a ozaaaj, o 5mesiacov sa vydavame emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
18. apr 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 no ja mam o 2 mesiace civilny sobas...tam nepotrebujeme ziadnu nauku emoticon
a potom o 5 mame cirkevny...to pojdeme mesiac pred sobasom len na take poucenie emoticon

ja mam kolace domace a vyjdu ma na 250 eur pre 70 osob...uz objednane emoticon aha a nekupujem nic... vsetko je v cene emoticon

no niekomu je tu fajn ked si ide na dovolenku... zavidim...ja tak maximalne uskutocnim nejaky tem wellness pobyt ....max. 4 dni emoticon ale aj na to sa tesim

ale uz zajtra posledny den v praci a ide sa domov...na to sa najviac tesim emoticon emoticon emoticon
18. apr 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš