Svadba 13. septembra 2008. Je tu ešte nejaká?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zdravim vsetky nevesty,je tu prosim nejaka s mojim datumom,popripade septembrova,este najlepsie trencanka??? :-N
Odpovedať
ja som tiez zuzka :-D
Odpovedať
Sranda....človek by neveril, koľko Zuziek sa dokáže "stretnúť" na jednom mieste.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teda Zuzky....ja navrhujem tuto temu premenovat n a Zuzky - 13.09.08 :-) a mimochodom, prajem nám všetkým k zajtrajším meninám, aby nám to s tými svadbami vyšlo a aby nám manželstvá vydržali po celý život :-)
Odpovedať
aj ja prajem vsetkym zuzkam k zajtrajsim meninkam len to dobre a nech nam / samozrejme aj nezuzkam/ svadba vide podla predstav...
Odpovedať
Profilova fotka
tiez vsetkym zuzkam zelam k zajtrajsiemu sviatku vsetko naj...a dufam ze ma nevyzeniete z temy kedze som -ako pise pici - "nezuzka" :-D ale na svoju obhajobu uvadzam, ze na svadbe budeme mat minimalne 4 zuzky :-)
Odpovedať
Všetkým Zuzkám želám k dnešným meninám všetko len to naj, veľa zdravia, šťastia, úspechov, peniažkov ale hlavne veľa, veľa lásky a pevné nervy v nasledujúcich týždňoch a nech im všetko vyjde podľa predstáv. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jodovnica: ...ale coby sme Ta vyhanali....to je len zhoda nahod, ze sa tu tolko Zuzan stretlo...tema je predsa 13.09..... ..inak dievcata...vcera bola u nas moja maminka a bracho s frajerkou a mi vraveli, ako citali, ze nas datum svadby je uplne perfektna kombinacia cisiel a nase manzelstva by mali byt stastne a pozahenane :-) tak sa z toho celkom tesim...ja od zaciatku tvrdim, ze "13" nie je nestastne cislo...ved aj s mojim priatelom sme sa zoznamili v piatok 13teho :-)
Odpovedať
ahojte kočky....ja tiež verím tomu, že to bude šťastný dátum.....len mám teraz problém so starejším....alebo lepšie povedané, žiadneho nemám....neviete náhodou o niekom, kto by mal na náš dátum voľný termín???? Som z toho už zúfalá, lebo mi to nemá kto spraviť.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte zuzky a ostatne 13tky. zuzkam vsetko naj, naj, naj k dnesku. Ja som mala vcelku plodny vikend, stihla som kadernicku, kozmeticku, kvetinarku, zaplatit zalohu v hoteli a rozdat este zopar oznamok. Brinn, nam tiez padol starejsi, na ktoreho sme sa tesili, lebo je v tom dobry a celkovo strasne mily clovek... No, zatial mame ako nahradu jedneho rodinneho prislusnika, ale mozno sa nam podari este s niekym dohodnut. Neviem ci chces mat starejsieho, takeho klasickeho v kroji, alebo skor nie, ak hej, tak skus oslovit nejake folklorne subory u vas doma... urcite sa tam niekto najde. Ja sa mam akurat tento tyzden dohodnut s babami ako bude vyzerat cepcenie. Tak som zvedava, co vymyslime..
Odpovedať
Ja som práveže mala dohodnutého starejšieho zo súboru, ale ten mi odriekol, lebo majú mať vystúpenie.....a z rodiny mi to nemá kto spraviť...
Odpovedať
ja starejsieho mat nebudem. tieto tradicie sa mi skutocne nepacia. staci rozbitie taniera odcepcenie a prvy tanec.. ostatne veci nechcem... takze to zvladne aj dj
Odpovedať
lenže aj to začepčenie by ti mal viesť starejší s hlavnou družičkou....ja tiež nechcem na svadbe tie cirkusy ako mávajú niektorý iný...odobierka, rozbitie natiera, prvý tanec a začepčenie....a to je všetko, čo chcem mať na svadbe
Odpovedať
Článok sa načítava...
u nas take zvyky nie su. spravi to dj. a basta.. to snad zvladne mi dat niekto satku na hlavu . zavoj aj tak nemam , muzovi kalap dvihnut nas nech si vypijeme a budeme muzom a zenou nie mladomanzelmmi..
Odpovedať
Profilova fotka
No mne sa paci take to klasicke cepcenie, ale to je mozno tym, ze tancujem v subore a k tym tradiciam mam asi blizsie.. takze mi ho spravia suboristi, v krojoch, so sviackami, spevom, vytancuju ma a samozrejme sa potom pridava cela rodina..
Odpovedať
tak s touto ceremoniou by si ma moj nastavajuci ani nevzal... aj mne sa to paci, aj hociake ine tradicie... ale v meste kde sa to udrziava...co u nas nie je...nehovorim ze sa mi to nepaci ale u nas by to bolo odveci
Odpovedať
Profilova fotka
kocky.....my tiez nemame ziadne tradicie...ja som sice odspievala nie jedno cepcenie (chodila som tiez do suboru :-))...ale moj drahy je absolutny tanecny antitalent...takze sme to ani neriesili.....a nasi su rozvedeni uz 13 rokov, vztahy o nicom...tak na co sa mam hrat, no nie?...ale pacit sa mi to paci - ale na inych svadbach :-)
Odpovedať
ahojte kocky ako sa vam tu dari? od zajtra to mame za mesiac:-)))) este furt nestresujem :-D :-D
Odpovedať
Ahojte dievčence....no...tak ja sa snažím pomaly finišovať....ale akosi sa vždy vyskytne nejaký problém, o ktorom som si myslela, že ho nebudem musieť riešiť....mám na Vás veľkú prosbu....potrebovala by som text, ktorý sa hovorí, keď si príde ženích pre nevestu...nie odobierka ale tie debaty pri nevestiných dverách...
Odpovedať
brinn rada by som ti pomohla ale vobec sa nevyznam.. ale myslim ze na nejakych svadobnych strankach som to videla.. tak skus pohladat tam...
Odpovedať
ahojte baby, na moja svadba som nová a konečne som našla ten svoj dátum, brinn myslím si, že ak máš niekoho výrečného tak v podstate je to jedno čo tam nakecá, bola som už na viacerých svadbách a vždy to bolo podobné a predsa iné.... niečo také, že počul, že v tomto dome je najaká nevesta a či nejakú naozaj majú pre mladého ženícha, lebo si jednu hľadá, ale tú správnu a chodí od domu k domu a žiadnu nemôže nájsť, tak hádam už tu bude tá jeho vyvolená a tak podobne, my máme zvykom najprv dať pod plachu nejaké dve falošné a on musí uhádnuť, či to je tá jeho a potom sa ukáže pravá nevesta a on by mal povedať, že to je tá, jeho srdcu najmilšia, jej rodičia sa potom pýtajú čo za ňu dá a tak, ale hovorím na každej svadbe to bolo trošku inak... ja tiež finišujem s prípravami, ale ešte nemám pierka a šaty po polnoci, inak pohodička, ale musím povedať, že stresy už mám, v noci mám nočné mory, že je svadobný deň a na niečo veľmi dôležité sme zabudli a čo teraz... :-D
Odpovedať
ahoj cakajovcanka...ďakujem za radu.....neboj, nestresuj, všetko dobre dopadne a všetko bude super. ;-)
Odpovedať
ja zatial stresy nemam ale viem ze urcite pridu :-D
Odpovedať
Mne to akosi stále nedochádza, že za necelý mesiac budem stáť pred oltárom.... :-N
Odpovedať
asi este ani mne nie... aj ked... uz to neni ze baby o pol roka to pride.. ale o par dni... hehe som zvedava ake zazitky si budeme pisat potom po svadbe... ci to bolo aspon z casti podla nasich predstav.. ozaj... v kostole si davate verziu beriem. slubujem... alebo to budete vsetko hovorit?
Odpovedať
Nám bude stačiť tá skrátená verzia, lebo ako sa poznám, tak aj pri tom sa zakokcem....a určite sa mi budú strašne triasť ruky, takže mám obavu, že keď budem mať drahého "okrúžkovať" tak mi vypadne prsteň z rúk...a samozrejme že od rána budem revať ako krokodíl.... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj dievcence,vratila som sa domov a dalo mi riadne zabrat kym som nasla nasu temu.Tak som to vsetko precitala,vidim ze Zuzanky su v plnom obsadeni,treba to tu spestrit.Rozdala som 100 oznamiek a je malo,tak pre seba musim dorobit na pamiatku.Teraz robim pierka,docela mi to trva,ale chcem to mat tip-top. Tak mne asi tiez nakoniec bude chybat starejsi,maju doma nejake problemy a jeho zena nechce aby sa pohadali este aj na nasej svadbe.No uvidim ako to dopadne,mozno ma drahy vypyta sam,co by sa mi velmi lubilo. Moj maly uz ma hotovy oblek a kosielku presne ako zenich,nemozem sa dockat az si ich oboch vezmem :-N len je v poslednych dnoch stale na mne nalepeny,dufam ze aspon tych 20minut vydrzi bez toho svojho "mami hopa"- v preklade-- mamina daj ma uz konecne na ruky.. Plakania sa bojim aj ja,revala som uz na chate,ked nam podaktori priali.Ozaj,uz sme si vyzbierali 4000sk.
Odpovedať
Veru, nejako to tie naše spolubojovníčky zanedbávajú.... ;-) Ja už som problém so starejším vyriešila...nebude žiadny a všetko vybaví hlavá družička, pretože my nebudeme mať odobierku doma ale v sále, takže nám odpadnú tie naťahovačky pri dverách a falošné nevesty....ale zasa sa mi vyskytol problém s DJ-om, ktorý mi oznámil, že mi nemôže hrať na svadbe, lebo už dávne sľúbil hrať na diskotéke ale nemal to poznačené....ale bol natoľko charakterný, že zohnal za seba náhradu, takže to zatiaľ dobre dopadlo...dnes ideme s drahým potvrdiť počet hostí a dohodnúť menu a potom nás čaká už len stretnutie s farárom.... A ako to asi býva v každej rodine, tak starý rodičia sa už zberajú na onen svet, takže tí nám dali svadobné dary už dopredu, keby sa náhodou nedožili našej svadby....ja viem, že nešťastie sa stane hneď ale strašne zle sa to od nich počúva...neviem kam sa tak ponáhľajú, tak sa to vždy snažím odľahčiť tým, že nech nevymýšľajú, lebo vence sú drahé.... :-S
Odpovedať
:-D no to je fakt, treba ich takto povzbudzovať, starí ľudia sú vždy takí, aj my už od našich starých rodičov máme svadobný dar, dobré tri mesiace a od rodičov máme dokopy 55tisíc, čo ma veľmi prekvapilo, lebo momentálne nie sú na tom veľmi finančne dobre ani jedny... nás dnes tiež čaká stretnutie s farárom, ale mám to rada, tak krásne rozpráva o manželstve a čo by sme si mali chrániť a tak, že tá polhodinka sa mi zdá ako 10minút a sedela by som tam aj 2hodiny, je strašne zlatý, máme s ním len tri stretnutia. Baby mne už chýbajú len tie pierka, neviem či si mám kúpiť alebo robiť sama, ale ak si ich aj budem robiť sama, tak z čoho sa to má presne robiť? Mám popozerať v kvetinárstvach všelijaké kvety a rostrihať to alebo ako? Nemám sa koho spýtať, kamarátka čo mala naposledy svadbu mala teraz pohreb, zomrel jej dedko, tak je mi to blbé ísť k nej a vypytovať sa...
Odpovedať
Ja som si dala spraviť pierka v kvetinárstve...a nemusím sa s tým trápiť sama alebo obťažovať tým niekoho iného...dohodli sme sa ako to chcem spraviť a oni mi to spravia...lebo keby som mala kupovať material na to a zháňať grušpán a potom sa s tým piplať deň pred svadbou, aby to nebolo zvädnuté, tak ma to víjde tak isto a mám to bez starostí...
Odpovedať
ja pierka mat nebudem. nikto to nechcel.. tak som sa len potesila. stretnutia u farara uz mame s drahym za sebou. uz nas caka len posledne.. a to je viacmenej orientacne. ako pojdeme do kostola a co budeme hovorit.. tak to pojdem zajtra dohodnut v nedelu mame svokrovcov aj nasich na obede.. ze nech si potykaju a tak.. jemine. a ja mam v piatok sobotu oslavy.. kamoska a kamos maju narodky.. tak to budem obed chystat radsej v sobotu rano, myslim polievku a tak odobierku tiez mat nebudem. neviem. mne sa taketo traposiny moc nepacia.. ako niekde kde je to zauzivane nepoviem ale my sme to proste nechceli. svagrina mi dokoncuje vyzdobu na auto, dneska idem vyplatit vyzdobu saly, zalohu za miestnost som uz vybavila,potrebujem uz iba rozpocet na kvety . hlavne na tie, ktore budu pouzite na vyzdobu.. a doobjednat jednu krabicu kolacov pre zbor a jednui pre farara.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?