Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu videla som vyzdobu auta zaujimave este som nevidela taku aku chces ty srdce, kde su iba do polovice ruze.ale pekne take jemne
:) ste rychle...smiem vediet, co vsetko uz mate zabezpecene?
@nikuska1987 no mozno to este aranzerka trosku zmeni ale asi zbytocne tak davat toho viacej lebo aj tak sa to potom iba vyhodi...ale mne to padlo hned do oka...:)
ved ano aj ja to necham na aranzerku ta sa v tom vyzna a kvety rychlo zvadnu a vyhodia sa ako si napisala.kolko budete mat ludi??
@dievca_z_rozpravky ahoj, takze ja mam LEN salu, kostol pojdem vybavit teraz niekedy cez vikend, lebo knaz nam kazal prist na konci januara, aby nas zapisal do kalendara a povie nam kedy mame zacat chodit na nauky.a este mam aranzerku - ta komplet zabezpeci vyzdobu saly, auta, domu,kostola,kyticu a asi od nej budeme brat aj pierka, balony stastia, mozno aj podbradnicky a pohare.a co ty ako si na tom??
@nikuska1987 No ja mam len salu, kameramana, fotografa, uz mam aj kolace od vcera:) a kostol mam uz tiez. Vyzdobu saly a saty si chcem dohodnut v priebehu nasledujucich 2ch tyzdnov, dufam, ze zozeniem vsetko podla svojich predstav.
aj ja akurat idem riesit saty, kameramana, fotografa a zatial starejsieho a hadam zozenies neboj sa :-))) akoze kolace to myslis ze mas zajednanu cukrarku??
... ja idem skusat saty vo stvrtok...:) dufam ze budu moje vysnene saticky stale volne a ze budu na mne pekne stat...
@puffu hej???,,,ja zase v pondelok
@nikuska1987 ja az v stredu dojdem domov takze sa neviem dockat...uz ked budu saty tak budem pokojnejsia...:) a ty ides niekam do salonu alebo saty ides kupit?
@puffu idem do salonu si jedny saty vyskusat a ak mi budu sediet tak si ich objednam presne tie iste z tej cinskej stranky.aspon tak som sa rozhodla, takze uvidim ako mi budu sediet potom ti napisem ako som dopadla......ozaj kolko budete mat ludi?
@nikuska1987 ja tu tiez potom hodom foto ako som vyzerala...:) no potom rozhodne napis ako si dopadla...my budeme mat okolo 120ludi...mame vela kamaratov takze tam sa to nazbieralo...sme museli aj pre tolko vela ludi zhanat vhodnu salu lebo teraz je vsetko s kapacitou do 80-100 miest...no ale nakoniec sme nasli hotel v meste odkial je priatel...a vy ste ako na tom s poctom hosti?
Článok sa načítava...
@puffu jasne napisem ved aj ja sama som zvedava na seba,,,este v zivote som sa nevidela v svadobnych satach,fuuha 120 ludi je velmi veela aj Vas to vyjde dost financne, ale sa Vam to vrati co si vyzbierate ,,,,,,my budeme mat okolo 50-60,,,my kamaratov nebudeme pozyvat iba tych najblizsich mozno :-)))))
nevesticky mam este jednu otazku len tak pre zvedavost kedy si budete davat robit svadobne oznamenia.uz ste to aj riesili ci este mame cas........hmmm?? napiste ci ste si uz aspon pozerali namety oznameni a texty k tomu.
@nikuska1987 ahoj...no ja mam vybrane 2 druhy oznameni...a dam si ich robit asi tak o 3mesiace...a asi nase motto bude:..a motto nam napise sam zivot alebo nieco v tom zmysle by sme chceli.....a prva varianta je ze budeme mat foto a na pauzaku budu napisane nase mena a kedy a kde..atd...a ten pauzak bude cez fotku...a druhy druh... je to taky priesvitny papier previazany maslou a dnu je oznamenie ..je to take pekne elegantne...no ale mame vela hosti takze bude rozhodovat cena alebo moje psie oci na partnera...ale najprv zvolim tu druhu moznost...:D
aha bo ja som oznamenia este vobec neriesila tak preto sa pytam,,,,,pozerala som versiky maju pekne len si treba vybrat,,,,,,ja sa budem musiet opytat polovicky ci chce oznamenia aj s fotkou, alebo bez ale asi bez budeme volit uvidime este.tiez by sme oznamenia chceli riesit v aprili a v juny ich osobne poroznasat :-))))
ahojte nevesty, my sme sa rozhodli oznamenia riesit cez fotografa, navrhol nam, ze nam urobim oznamenia z predsvadobnych fotiek. celkom sa mi to pozdava, oznamenie nas bude stat cca 8sk takze ani nie na 0.30eur co je podla mna super cena. pacia sa mi ozdobene oznamenia, aj vacsie, ale podla mna je investicia do oznameni zbytocna, ale samozrejme to je len moj nazor. drzim palce pri vybere.
Profilova fotka
zaujimave riesenie... ibaze ja nie som fotogenicka :-)
@jasminka002 waw...super cena...my sme zatial nasli oznamka ktore sa nam pacili okolo 1,20e aj s obalkou a pozvankou k stolu...ale tiez nechceme investovat vela tak pozerame ze ci nam nepadne do oka nieco ine a lacnejsie...
@jasminka002 ahoj, vazne bude vystave v kosiciach? a kde a kedy vies?
@puffu ahoj, ja som povodne tiez chcela nieco take drahsie ale ked mi fotograf povedal cenu, tak som nevahala a moj frajer uz ani tolko nie :-D oznamko bude normalna fotka, aj papier bude fotkovy, vzadu s tym popisom co fotky maju, ale nevadi mi to, lebo ked si to tak vezmes, tak oznamko si kazdy precita, pozrie datum, fotku a odlozi ho do suflika, preto som sa rozhodla neinvestovat vela ale dat usetrene peniaze niekam inam.
@anicka077 ahoj, zda sa mi ze 6.marec, je to na stranke salonu ceremoni. bola som tam pred dvoma rokmi a pacilo sami, ale premna to bolo vtedy es eneaktualne, teraz sa tam chystame spolovickou kupit obrucky a pohare.
@jasminka002 super, tak dufam,ze sa mi tam podari ist tiez. takze si z kosic? ja ano :-)
@anicka077 som z kosice-okolie :) podla mna sa tam oplati ist, uz ked si nic nekupis, apson uvidis kopec peknych veci a inspiracii, na skodu to urcite nebude :)
@jasminka002 no mas uplnu pravdu, kazdy pozrie a zalozi...ja som minule citala rozpocty a jedna tam napisala ze oznamenia ju vysli 800e...Podla mne neni normalna...:D...ze ich mala na nejakych bronzovych platnickach ci co...
@jasminka002 dufam,ze ano. :-) inac ja by som chcela svadobne oznamenia s fotkou nasho synceka a s textom, ze moji rodicia.... atd. nevideli ste niekde nieco podobne? a asi si ich budeme robit samy. fakt skoda penazi na to
@puffu odpadneeeeeeeeeeeem :-D :-D :-D to by som radsej investovala do svadobnej cesty ako do oznamka, kazdy ho zalozi do suflika a uz ho viac nenajde, cosi, zbytocne peniaze. mne toto za 0.30eur uuuuplne staci :-)
@jasminka002 koho mate fotografa? fakt sikovny napad ;-)
@anicka077 budeme mat Mareka Lukacka.
tak my uz sme sa rozhodli pre konkretne oznamenie...nakoniec to nebude ani jedno z toho co sme planovali...:D ta pani nam do niekolkych dni urobi navrh tak som strasne zvedava...

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?