Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu a tak určite..a kedy chcete stavat?
@mishita2401 tak projekt uz mame a treba zacat do tvoch rokov staviat, ale zaciname na jar s buranim( lebo je na pozemku stary dom) a potom hned dame zaklady a do zimy by sme chceli zastresit a nechat vymrznut...
@puffu aha...tak to hej... to mate dobru perspektivu a to potom už pojdete na sr?
@mishita2401 no uvidime, chceli by sme prist koncom jari 2013, ale asi sa pokusime uz o babo tu v uk aby som dostavala matersku a tym padom tu musim byt do 7-8 mesiaca tehotenstva aby mi to uznali...takze uvidime...ale dlhsie ako 2 roky by sme ostat nechceli..ale uvidime kolko penazi nam popapa dom a podla toho sa zariadime neskor
@puffu jaj no tak to hej...a to ho date niekomu postavit? ako firme?
@mishita2401 zaklady urobi firma, hrubu stavbu svojpomocne a zastresit dame tiez firme...zatial su taketo plany tak uvidime...no a potom tu vodu, elektriku a kurenie tiez svojpomocne lebo mame v rodine ludi co to robia...no znie to asi jednoducho ale to bude strasne vela nervov a hadok si myslim....
@puffu no to určite... si pametam ked sa staval naš dom -je to len 10rokov dozadu tak to mam živo v pameti-to zobere pol života..ale aka je potom radost ked maš svoje
@mishita2401 ved prave...sa uz teraz tesim na prvy vecer v nasom a za nase...:) aspon mame nejake ciele ze preco sme v uk...a o to krajsie sa bude potom v nom byvat...:)
@puffu presne tak :D... joj a tak ak vam rodina pomože a penazi bude akurat tak nebude problem...ako vždy sa čosi najde- ale to su len banality :D
@mishita2401 no tak urcite...:) preto stale sme v uk aby sme to mali jednoduchsie, a uz dvd ze na ceste k nam...:)
@puffu hej tak to maš super.. :D.. aj ja už chcem :D
@mishita2401 a vy este stale cakate? Nevies este ako dlho? a to ani foto este nemate?
Článok sa načítava...
@puffu nie nemame ani foto -vravim že on ma toho vela aj do časakou foti a tak... ma toho kopu. viem že dorobil foto tým čo mali svadbu týžden pred nami a ich video bude hotove na buduci týžden takže typujem že naše do konca agusta-začiatok septembra-dufame velmi. ale tak to leti ako voda- ved su to len dva týždne takže sa nečudujem že to ešte nemaju- aby to vyzeralo tak sa neponahlaju :D
@mishita2401 tak my sme mali zmluvu na kameramana s dodacou dobou do 30dni, dodal to do 13 dni co sme radi...:) no a svokrovci uz pozerali video a vraveli ze super tak dufam e ho tu budeme mat dalsi tyzden...:)
@puffu no tak vidiš aj vy že mesiac... tak u nas by to tiež malo byt tak :D... ale tak mame aspon video od rodiny :D
@mishita2401 no aspon nieco...:) som zvedava na vase fotky...:) saty si mala velmi pekne...:)
@puffu no ved ja viem že naše foto budu krasne-nam ich par ukazal pri foteni :D že ako sa dari a su krasne :D sa tak tešime :D... len treba čakat a nenahanat aby boli uplne super a naj :D ale tak aj ty aj nikuska mate nadherne fotky !!!!!!!!! aj ja už chcem tie svoje
@mishita2401 dockas sa...:) my sme uplne spokojni s fotkami, sme si ani lepsie nemohli vybrat no a video zhodnotime ked dojde, ale bola super nalada, ludia sa bavili tak si myslim ze aj video bude super...sa tesim na ten 4 hodinovy film...:D a asi ho budem pozerat prvy mesiac kazdy vecer...:D
@puffu to ma 4hodiny?? pre pana :D sice neviem kolko ma to naše :D no ved nadherne foto :D
@mishita2401 neviem ale zvycajne svadby maju 3apol az 4hodiny tak usudzujem ze aj to nase bude mat take trvanie...:D
@puffu no tak ako ktore :D... mi mame aj to predsvadobne video aj popri foteni nas točil :D tak uvidime-ale tešime sa velmi!!!
@mishita2401 a co ste robili na tom predsvadobnom videu? to ste mali ako rande alebo aky namet?
@puffu ako ako rande :D ale sme sa blaznili :D nahanali :D, bezali skakali :D valali sa v sene :D člapkali pri vode :D
@mishita2401 tak musela to byt zabava, to budete mat na zaciatku videa namiesto fotiek alebo ste to nechali na kameramanovi ze kde to zakonponuje?
@puffu no bude to na začiatku videa ale aj fotky budeme ešte mat to je tak že ne že sa bereme len ale že sme spolu aj chodili :D
Baby chodite tu ešte??? :Dčo mate noveho?
@mishita2401 tak ja iba pozriet bazar a tak...a ty tu travis este vela casu? dnes nam doslo dvd ale ide ani nie polovica, to zle napalili... :-( musim teraz cakat dalsi tyzden...:/ ale aspon nieco som videla...:)
Profilova fotka
@puffu nevesaj hlavu .. ja budem mat fotky aj video az zajtra tak sa uz tesiiiim...
Profilova fotka
@mishita2401 - tiež na bazár, lebo som tu dala čosi na predaj...ja skor chodím na Modrého koníka, tam sú tehuľky, snažilky, maminy..možeme si tam založiť tému :-D nejakú súkromnú, aby každý nečítal, čo píšeme :-p
@puffu no ja tiež tak na bazar a či mi kto nenapisal :D.. @martinkatinka pozrem ssa čo je to za stranka :D @oskvarka joj ty to už budeš mat aj ja chcem....joj....:D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?