Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
ahojte nevesticky..:D ked vam mozem poradit, tak ja budem svadbu uz 2.10.2010 a mam ju v SEZe...:D bola som tam na viacerych svadbach a vzdy boli dvadobnici nadmierou spokojni!!! :D a sez ma aj vlasntnu aranzerku, ktora je v cene a je veeelemi sikovnaaa...:D:D
Odpovedať
baby kde sa daju dat v snv vygravirovat pohare???????????
Odpovedať
hamca, este sa SEZ neopravuje, lebo maju kazdy tyzden svadbu, ale veduca mi povedala, ze hned ako prestanu svadby = co by malo byt v oktobri-novembri, tak chcu dat plastove okna a opravit vsetky skody z povodni (vymalovat a opravit prasknutu stenu). Pozeram, ze mas svadbu v maji, tak dovtedy to uz malo byt vsetko urobene! ;-) slniecko, kolko budete mat hosti? A nemohla by si po svadbe ukazat fotky vyzdoby? ;-)
Odpovedať
beronsche: krasna vyzdoba SEZu. lubi sa mi tato vyzdoba a je super ked to maju v cene.
Odpovedať
Profilova fotka
ivca333: Ja odporucam Spissky hrad :-) ...tiez sme boli tam a sme spokojni...trocha nas pan fotograf poprehanal kade-tade, co nie je celkom najjednoduchsie v lodickach, ale aspon sme sa pri tom aj poriadne nasmiali :-)
Odpovedať
v lodickach ?!?!?!? Baba blazniva :-D To ja som sa velmi prezieravo obula do tenisiek, pod satami ich aj tak nebolo vidno ... ked sme tam dosli, tak pani, co nam davala povolenie pre parking sa ma ako prve spytala, co mam obute ..a ked videla tenisky, tak cela ublazena mi zahlasila, ze som konecne normalna nevesta co ma rozum a nedosla v svadobnych topankach ... aj tak sa mi pekne smykalo na tych kamenoch, nechapem ako si to tam mohla v lodickach vydrzat :-) Zeny - na hrady, behanie po lukach a miestach podobnych -> obuvajte tenisky !!!! ... a lodicky do ruky pre pripadne prezutie kvoli fotkam ... za zlomene podpatky alebo nedajboze vyvrtnute clenky tesne pred svadbou vam to nestoji :-)))
Odpovedať
beronsche : Ahoj...no my budeme asi cca 150 hosti, este presny pocet nevieme....ano, dam tu fotky z mojej svadby...:D a k tej rekonstrukcii tolko : toho roku sa rekonstrukcia pravdepodobne zacne, az niekedy novembri - decembri, lebo po svadbach maju v Seze este stuzkove..a mala by sa zvacsovat sala, vymena okien, a tiez by tam mali byt aj nejake "saloniky" ale to je etse len taka " hruba" predstava...:D takze asi tolko..:D
Odpovedať
Ahoj slniecko, no dufam, ze salu zvacsovat nebudu... aspon nie do maja... potom by bola pre nas privelka... :-p Budeme mat do 90 hosti, tak aby sme sa tam nestratili... :-D
Odpovedať
v SN som našla super salón, aj šaty v ňom, neviem, či sa môže písať aj názov salóna, ale odvtedy som zmenila názor na SN, že je to veľmi dobré mesto, lebo som v ňom našla vysnívané šaty
Odpovedať
Ahoj meduela ,aký salón?je nový ?napíš som zvedava:)
Odpovedať
Súrne ľadám kaderníčku v Kromapchoch, poraďte
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj meduela, skusila si Paulu, co pracuje na sidlisku Juh? ako kadernicka je skvela, no uces som este od nej nevidela, ale viem, ze casto cese nevesty
Odpovedať
Článok sa načítava...
nie, ešte som u nej nebola
Odpovedať
Ahojte baby.Poznáte nietorá z vás kaderničku pani Gilakovu (na letnej ma salon) . nemate na nu nejake recenzie? dakujem
Odpovedať
Ahojte, kto robi pekne svadobne kytice v snv, kde si davate vy robit? Dakujem.
Odpovedať
Nema niekto fotkyy co ste sa boli fotit na -sp.hrade alebo v Markusovciach v kastieli? A kolko ste mali casu na fotenie ako dlho to trvalo? Vdaka.
Odpovedať
ivca 333: nemáš nejaké foto kytíc z ruží?? :-) ja dávam v Spišských Vlachoch robiť kyticu aj pierko. V máji som bola v Krompachoch a ani som nedopovedala že na september kyticu a že oni už majú na október všetko zajednané, že už mi neurobí. :-(
Odpovedať
inak gratulačnú kyticu som raz dávala robiť v SN v hypernove v kvetinárstve, majú tam krásne ruže :-)
Odpovedať
Ahojte kocky. Chcem sa opytat vas ktore ste mali svadbu v hoteli Cingov. Alko a nealko si mozeme zabezpecit sami? Resp. co vsetko musime brat od nich? Iba tie navleky?
Odpovedať
Ahoj h.a.i.n.y , ja som tam svadbu nemala ani nebudem mat, ale bola som sa tam informovat a mne bolo povedane, ze alko a nealko si mozeme zabezpecit samy - ale mi odporucaju ich vino, lebo je dobre, za dobru cenu. :-p A este odporucaju ich aranzerku. =-) Zda sa mi ale, ze som ti to uz spominala... x-) Co mate napisane na zmluve? Predpokladam, ze vam dali zmluvu, ked ste museli zaplatit celu sumu vopred... Z toho by som vychadzala... Alebo jednoducho zavolaj tomu chlapikovi, co to ma na starosti... Pekny den prajem.
Odpovedať
beronsche Ahoj. V zmluve mame napisane iba to ze sme zaplatili pri jej podpise uz zalohu. Nam tiez bolo povedane ze aranzerku odporucaju ich ale ze to je na nas ako sa rozhodneme.
Odpovedať
Baby a kolko by sa mala dopredu objednat kytica? A neviete pribliznu cenu kytic?
Odpovedať
záleží od kvetinárstva, niektoré majú aj pol roka dopredu už zajednané výzdoby a neprijímajú už žiadne objednávky na svadobné kytice a niekde stačí dva týždne pred svadbou
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby.... tak ja este nemam urceny termin svadby, no chcela by som ju 4.6.2011 na moje meninky. Viete mi niekto nieco povedat o reštauracii v SNV Na streche? ma niektora z vas skusenosti, mohli by ste mi podavat niejake info ohladom hudby, kameramamna, fotografa, kytic, obruciek - kolko stoja cca obrucky? Niejaky dobry salon v Snv resp. okoli? som z krompach no momentalne zijeme v senci , ale svadba by bola na vychode... nemam ani sajn cenove relacie vsetkeho co na svadbu treba.... :-N DAKUJEM VAM ZA DOBRE RADY.... PEKNY DEN...
Odpovedať
lienka Tak najskor musis vediet kolko chcete hosti a potom mozes vyberat salu na svadobnu hostinu. O Streche co viem tak to je len to ze tam vojde iba obmedzeny pocet hosti do 100 ale neviem kolko presne. Ty musis vediet aku velku svadbu chcete. Ale inak vraj to je pekna sala na svadbu.
Odpovedať
lienka a prečo svadba na východe?
Odpovedať
Dilema kde sa ist fotit, sp. hrad alebo markusovce?
Odpovedať
podla mna markusovce :) inak, neviete poradit nejaku sikovnu vizazistku? najlepsie v centre snv...dakujem
Odpovedať
Podľa toho aké fotky chceš.Mne sa najviac páčia fotky z prírody.Nájdi si na facebooku mayostudio ,tam som našla ozaj krásne foty.
Odpovedať
lienka9488: vela krasnych chvil s pripravovanim. asi najdolezitejsie je zacat s poctom osob ktore chcete na svadbe. podla toho doladit salu. ked budete mat toto, tak ostatne je pohodicka ;-). z vlastnej skusenosti viem, ze svadba, krasna svadba sa da pripravit aj za 3 dni ;-). dobre je si ujasnit financie, teda ci vam budu prispevat rodiacia, alebo ci si svadbu platite sami a teda aky rozpocet pre svadbu mate. nas cela svadba 45 ludi vysla na 120.000,- (komplet vsetko - od siloniek, cez oblecenie, obrucky, pozvanky, vyzdobu, kolace, jedlo, udarne veci, az po noclah a dopravu svadobcanov. teda vratane aj po svadobnej party u nas v byte ;-), zostala nam hromada veci, ze sme mali druhu party ;-), bolo nas 30 ludi). dopredu je si dobre zajednat hudbu, foto, prip. kameru. tieto veci byvaju dost obsadene. zavisi od toho ako ste s buducim manzelom narocny a tiez to ide ruku v ruke s rozpoctom. vecicky, ako oblecenie, vyzdobu, kyticu, torticku, kolace to zozenies v pohode aj na posledny chvilu.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?