Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem beronsche, uz som si aj na nete nasla na nu kontakt a podctivo zapisala do mobilu, aby som to nezapotrosila :-D Este nie som na 100% rozhodnuta, odkial beriem kolace, totiz o chvilu budeme mat v rodine oslavu 50- tky a chceme na skusku objednat kolace z Kluknavy a potom sa rozhodneme, ze odkial budeme brat na svadbu. Taktiez viem o pani z Granc-Petroviec, ktora pecie pekne kolace, priatel od nich vzdy kupuju, ked je prilezitost a isto od nich budu brat aj na svadbu. h.a.i.n.y, obavam sa, ze asi nemaju ziadnu web stranku, kedze to nie su nejake velke cukrarne, ale len take podomove pekarnicky.
Odpovedať
Baby akurat som volala tej pani Magdovej a povedala ze prve 2 augustove tyzdne maju dovolenku :-( :-( :-( Takze kolace od nich brat nebudeme. A termin svadby nechcem menit. Takze mozete mi odporucit nieco v SNV? Co hovorite na Mnamku v Smizanoch?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, my sme mali kolaciky z Vitaza a kazdy povedal, ze este lepsie kolae nejedol.... x-) A co sa tyka vyzdoby, uzasnu robi svadobka pri Zbrojnosovi- svadobka JUVI, mne robili oni a naozaj to bolo krasne a mohla som si vybrat co a ako, ci vysoke kytice ci nizke....aj cena bola super a maju aj navleky.....proste 100% spokojnost.... x-)
Odpovedať
Volala som este raz tej pani a dala mi kontakt na nejaku z obce Siroke ze pecie podobne kolaciky ako oni. Neviete nieco o tejto druhej pani zo Sirokeho resp. o tych kolacoch?
Odpovedať
Ahojte, my objednávaem dosť často koláče z cukrárne vo Spišskom Štvrtku. Sme veľmi spokojný, koláče majú super.
Odpovedať
co sa tyka kolacikov a toriet ja objednavam vsetko z cukrarne Fantazia v Smizanoch, maju aj web stranky, tak sa mozte kunut na ich ponuku a ceny.
Odpovedať
súhlasim s tinka 102,páčia sa mi koláče zo SP.Štvrtku:)))a aj dobré ceny majú.
Odpovedať
nemate prosim niekto skusenost s kameramanom z Levoce DZURMANVIDEO ? dakujem pekne
Odpovedať
ahojte baby no tak ja už to mam za sebou ubehlo to veľmi rýchlo ale zároveň bolo to ja veľmi pekne. v sobotu ráno sme zahodili starosti a užili si náš deň "D". čo s a týka dodávateľov z hotel Metropol sme boli nadmieru spokojný jedlo chutné porcie pre každého dosť(mohlo by byť viac čašnikov ale dalo sa) Hudba skupina TINO z Domaňoviec- neviem či si aj chlapci vobec odychli zdalo sa že hrali v kuse, o dobrej hudbe svečil aj vždy plný parket od prvej až po poslednu pesničku. Keby netrebalo opustit hotel do 4 sme tam asi aj do 6 rana. jednoducho bol to náš deň.ak niečo kludne sa pýtajte
Odpovedať
Ahojte baby, mam taku malu dilemku, rozmyslam nad lietajucimi lampionmi. Hostina bude na čingove v h.Čingov a neviem či je to vhodne miesto, aby nedošlo k požiaru. :-N videla som nejake foto z Flory ze tam pustali lampiony, ale predsalen neviem... poradte prosim :-.
Odpovedať
chcem vam dievcence vrelo odporucit HOTEL SLOVENSKY RAJ v Slovenskom raji,znami aj ako modry hotel,mala som tam v sobotu svadbu je to cca do 60 ludi ale bolo to tam vynikajuce,kazdy si pochvaloval,personal,ubytovanie...prekrasne nam to tam aj vyzdobili,boli ustretovi aj na druhy den rano,lebo my sme tam aj spali,dostali sme apartman gratis,velku 3 postelovu izbu na kolace alkohol a tak ba dokonca kludne sa tam dalo spat ak by bol niekto viac spolocensky unaveny.. my sme ju vyuzili..))a cenovo velmi velmi dobre,krasna priroda navokol,netrebalo hladat ani specialne miesta na fotky,mali sme super fotografa a kameramana...jednoducho bolo to na jednicku..!!
Odpovedať
Kinkinga koho ste mali fotografa a kameramana?
Odpovedať
Článok sa načítava...
boli dvaja jozef Gurtler s priatelkou,boli uplne super jeden kameroval dalsia fotografovala..maju riadne bujnu fantaziu,len na fotecky si musim cakat..)dokonca sme si aj konika stopli aby sme spestrili fotenie?)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, neviete poradit dobreho kameramana? Hladam niekoho, kto vie zostrihat jednoduche vkusne video, bez specialnych efektov a za rozumnu cenu. Vopred dakujem :-)
Odpovedať
hamca - prečítaj si príspevky písané vyššie
Odpovedať
kcem sa spitat babi neaka skupina na svadbu neviete poradit
Odpovedať
Neviete mi poradit kde by mi upiekli zdobene medovnicky? Chceme ich dat po redovom tanci.
Odpovedať
Ahojte kocky,ktory svadobny salon ve SNV je dobry?Vcera som so sestrou nejake pochodila,ale akoze nic moc... Dakujem za rady ..................
Odpovedať
michaaella Ahoj. Kedy mas svadbu? Ja by som tiez chcela vediet ktory salon je dobry. Uz si aj skusala satky? V ktorych salonoch si bola?
Odpovedať
baby vy mate celkom blizko Dolny Kubin a tam mate salon Jadei...ten je podla mna super , alebo potom v presove
Odpovedať
Ahoj h.a.i.n.y,ja mam svadbu v maji 2011.A ty, kedy?Bola som v Jasmine,Karin aj v Miriam,ale akoze nic moc,ani som nezkusala.Chcem aj spolocenske satky asi zavitam do Presova.Ty uz si skusala nejake satky?
Odpovedať
michaaella Ja mam svadbu v auguste :-) Uz mate salu? A co vsetko uz mate vybavene? Ja som tiez bola v Jasmine, Karin a Miriam :-D A skusala som v kazdom salone okrem Jasmine. A nevies este o nejakych salonoch v SNV? Lebo ja som tiez presla len namestie a videla som len tieto tri salony =-) 8-( :-N Ale najviac sa mi asi pacili v salone Miriam. A popolnocky zatial neriesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj babenky, salon na spolocenske aj svadobne satky...skusili ste Amadeus, ja som si tam vybrala stale ked som vosla, fajn pristup aj vyber, najlepsie zajst osobne, kazdy ma iny vkus, na namesti zelena budova vedla Halierika v brane na poschodi, vonku na budove maju obrovsky cierny baner Svadby na kluc, vela stastia... ;-)
Odpovedať
Dik maryen. Urcite aj tam zajdem. Nevies ake su tam ceny? A nevies este o nejakych inych salonoch?
Odpovedať
Profilova fotka
ceny v Amadeuse myslim su dobre, zalezi ake saty si vyberies, ja som mala pozicanu robu za 65, ale aj saty za 30 eur, tazko povedat, teraz minuly tyzden sme boli so segrou znova tam, lebo bude stuzkova a prave pani vybalovala nove krasne satky, ale ako som spominala, nepoznam tvoj vkus takze musis vidiet sama....a iny salon, no hned vedla v brane otvorili novy salon, neviem ale ako sa vola, je to tam ako sa ide k bageterii, ale nic tam niet, pozerali sme stranku na saty, ktore ma pani v ponuke... mozes si ich objednat normalne na internete, siju ich Cine, ponuka ich strasne vela dievcat na webe, pocula si iste ebay.com, a na nete su lacnejsie ako v tom novom salone....ved skuste pozriet...
Odpovedať
No budem musiet ist popozerat niekedy. Dakujem za tip ;-)
Odpovedať
bola som dnes v amaduese a ani tam som si nevybrala nic,takze idem do Presova...................
Odpovedať
maju tam kopu, kopu siat,ale o nicom...................
Odpovedať
michaaella Nejaka si narocna :-D Ja pojdem tiez tam pozriet a potom poviem svoj nazor :-)
Odpovedať
ja som mala šaty tiež z Amadeusu a bola som spokojna až až aj prístupom vybrala som si šaty z katalogu až dvoje a po dodani som si vybrala da sa tam aj kombinovať že vrch z jednych šiat spodok z druhých odporučam amadeus
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?