Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
ahoj, no uz tu pomaly nikto nechodi :-(
Odpovedať
...noo vsimla som si...........ked som mala pred svadbou tak som tu skoro denne...ale teraz ked uz mam po :-N :-N tak to zanedbavam....... .....nevies mi poradit sim?malovali sme obyvacku tak ze celna stena na ktrou pozeram zo zelenej sedacky je taka olivovo zelena a ostatne tri su taky tmavsi oker a mame na zelenej stene dubovy svetly nabytok-vlasne to je len taka policova skrinka a nizka policka pod telku.....aleeeee ja mam cim dalej pocit ze tie steny su tmavé a mavam z toho dost zlu naladu a neviem co s tym......uz som aj manzela prehovorila premalovat to vsetko na zlto,ale neviem....nevies mi poradit?teraz ma napadlo ci by nestacilo premalovat len tie tri na zlto a tu zelenu nechat tak..ja uz fakt neviem :-( :-(
Odpovedať
ahojte babky, po dlhom case som prisla na tuto stranku, pozeram, ze ste nejak prestali pisat. Baby, svadba je 27.oktobra a ja este stale nemam saty. Skoro nic nestiham, prestahovali sme sa do BA a zacali sme v novej praci a riesim nejake to volno na vybavovacky dokladov po svadbe - viem, ze je tu zalozena taka tema, pozerala som si ju, ale nejak som sa z toho nevysomarila, ci je zakonna lehota na zmenu OP a vodicaku, niekto pise tak a niekto tak. Taktiez zmeny do zdravotnej poistovne. Viete mi poradit, ze na aky den po svadbe si mam planovat volno? Ci uz hned v pondelok mam zostat na vychode a zacat lietat po uradoch alebo este vlastne nebudem mat sobasny vystaveny? Vybavim to za jeden den? A este jedna otazocka - nejaka dobra kozmeticka v SNV alebo v Levoci, kde by som sa mohla ist dat nalicit?
Odpovedať
Profilova fotka
cafteeeeeeeeeeee babyyyyyyyyyyyyyy :-D
Odpovedať
ahoj.....supolienka,na vybavenie potrebnych dokladov musis mat najprv sobasny list a ten ti daju najskor v stredu po svadbe........neviem ci su nejake lehoty ale obciansky by si mala mat asi cim skor a ostatne doklady ako vodicak a karticka poistenca to ma cas.......ja som si obcianku vybavila hned ako som mala sobasny list nech mam za sebou.......priprav si pevne nervy a velaaaa casu ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY a kde su tvoje svadobne fotocky ???
Odpovedať
.....som ich zrusila :-S :-S ty si ich nevidela ivi???
Odpovedať
Profilova fotka
nie nevidela :( asi som to nejak prespala :( dokelu :(
Odpovedať
ja ti poslem mailom ked stes niektore ;-) len mi daj mail do IP
Odpovedať
ahojte, megy, aj mne posli :) tiez som ich nevidela :( my sme dnes v praci po "dovolenke" na vychode :-D bolo fajn, hmm super :-D
Odpovedať
sim a das mi mail? :-)
Odpovedať
...sim mas? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte baby, tiez nemam cas sem chodit...
Odpovedať
Profilova fotka
LENI ahoooooooj, co mas nove? ako sa mate?
Odpovedať
ahoj, aaale malo casu ale inac vsetko v pohode a viac-menej po starom :-) a co vy? nieco noveho?
Odpovedať
lienka... hmm v piatok sme boli v "garazi"... no este dlho ma tam neuvidia... dali sme si pizzu a skoncilo to tak, ze som cely vecer a noc stravila v predklone nad WC misou... este ani dnes sa necitim fit :-| najhorsie na tom bolo, ze som tam vzala kamaratov (co sme mali na navsteve z nitry) aj s detmi, tak aj ich dcerke bolo zle, a aby so nestacilo, dala som si jednu zabalit pre maminu... a aj tej bolo vselijako, len nie dobre... takze velke sklamanie... ale aspon som sa zasmiala... bol tam ten sisaty casnik, vies ktory :-D zeby pomsta? :-N ale nie srrandujem... co mas nove? nam uz vo stvrtok montuju kuchynu, straaaasne sa tesim, ale aj obavam, ci sa mi ten vysledok mojich vymyslanic bude pacit :-D
Odpovedať
...ahoj.... :-) ....tak ako po dlhsom case?...svagrina robila v garage,ale odkedy odisla tak to ide asi dole vodou :-D :-D .......ja mam zasa strasny pocit pretvarky u tych ludi co tam robia...mozno je to tym ze tam robila ta moja svagrina a videla som trochu tak povediac "do kuchyne"......tiez uz tam velmi nechodim.....
Odpovedať
vazne? brrr, kedysi som sa rozpravala s casnickou z nostalgie (5 rokov dozadu) a bola som trosku zdesena... odvtedy tam nechodim... tak a teraz uz ani do garaze... je fakt, ze len malo podnikov si zachova svoju kvalitu aj po rokoch... vsetky doteraz moje "oblubene" ci uz v BA, ci SNV sa neposuvaju vyssie ale klesaju... a vzdy je to len o tom istom, o peniazoch...
Odpovedať
.....lenie nevies nahodou ci nefunguje tu v snv aqua aerobik?
Odpovedať
ahojte. ja rada chodím do garage, aj jedlo mi tam chutí, preto ma prekvapuje, čo hovoríš simi.
Odpovedať
....jedlo chuti aj mne,to klobuk dolu aj nostalgia....ja som mala na mysli pristup casnikov....bola som svedkom ako dali malemu decku na pizzu chilli naschval,pretoze rodicia vymyslalia ze to chcu rozkrajat na viac casti ako zvycajne,proste s tym mali viac roboty....a potom ohromna sranda ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
mne sa zdá, že tí čašníci sa tam striedajú ako na bežiacom páse, stále tam vidím niekoho nového
Odpovedať
Profilova fotka
caute babyyyyyyyy , tak ja uz som uspesne po zapise... takze uz som druhacik... jupiiiiiiiiii :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Supolienka, ja som bola v kozmetike Ann na namesti v Levocaku a bola som velmi spokojna. Ani som sa nespoznala a make-up drzal do rana aj ked som pri cardasoch dobre potila. Aj ceny su velmi prijatelne.
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, pekne deko si si vyrobila. Skus sa na tortu opytat v Smizanoch u pani Rusnakovej, ma dost katalogov, v ktorych si mozes vybrat a robi aj tu "Tvoju" tortu (co mas v albume). My sme boli velmi spokojni a torta chutila vsetkym.
Odpovedať
Profilova fotka
Supolienka, neviem, ci je zakonna lehota na vymenu papierov, ja ich este stale nemam vymenene, chystam sa, ked nabuduce pridem na Slovensko, lebo mi bude koncit platnost obcianky.
Odpovedať
Niekde citam ze treba tie doklady vymenit hned, niekde ze nie, tak uz neviem... Ale si myslim, aj zamestnavatel musi mat moju novu identitu, nie? Odvadza za mna davky do poistovni a nestane sa tam nejaky problem potom? Napriklad ze ti to bude chodit na stare meno alebo co.... Neviem, mam z toho nejaku traumu. Nastupila som do novej prace a potrebujem oznamit, ze kolko dovolenky chcem a to este neviem, ci mi ju schvalia, lebo je dost roboty, tak si chcem ziadat len tak skromne 1 den volna - 26.10.piatok pred svadbou a potom stavim na istotu, ze bude uz sobasny list hotovy a dalsie volno si dam 5.11. pondelok a dufam, ze vybavim na policii v Levoci aspon obciansky a vodicsky. Mala by som byt vybavena na pockanie nie? Anula dik za tip, mozno skusim aj tu pani v Levoci. Inak este stale nemam saty a do svadby je to 6 tyzdnov. Som ja ale dobra nevesta vsak?
Odpovedať
Profilova fotka
Supolienka, v piatok su na policii len do 12.00. Na saty by si sa mala ist uz pozriet, aby vela siat nebolo obsadenych. Ale je vela salonov, tak urcite nieco vyberies. Dobry salon je aj v PP - Sissi, maju otvorene aj v sobotu.
Odpovedať
Profilova fotka
halo haloooooooo baby kde ste ??? to sem uz nikto nechodi ??? :-(
Odpovedať
hmm ja sem obcas mrknem... ale je tu furt praaaaazdno... v snv sa uz asi nikto nevydava ;-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?