Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, dobre ranko, mne je to jedno... ci piatok , ci sobotu... tak ako sa teda dohodneme ???
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.... tak ja by som mohla tiež v piatok, ale až okolo 18 hod.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
noooooo tak super, tak mozme v piatok.... dohodnite kedy a kde a ja sa prisposobim...
Odpovedať
ja môžem tiež v piatok okolo 18.00
Odpovedať
Profilova fotka
no ja asi az tak okolo 19.00
Odpovedať
ahojte, ja som uz tiez v snv... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... tak simasi pridaj sa ;-) a ty kedy by si mohla? noo nemôžem sa dovolať Lenke...takže neviem ako ona.... ale Livi ty asi končíš o 18.00 v práci, však? tak po prípade by sme sa mohli stretnuť a potom by ivinka došla za nami ;-) aby si dlho nečakala.. alebo ak chceš pobehať ešte trhy, tak sa kludne môžeme aj o 19 stretnuť... navrhnite niečo..
Odpovedať
:-N vy ste mi volali? nic som nepocula :-N , ja mozem tak po 18 tej (o 18tej koncim na stadione, pojdem sa prezliect a som vasa :-D ). Zavolam vam kde budete (snad sa budeme pocut...)
Odpovedať
Profilova fotka
Leni, áno ja som ti volala ;-) tak sa potom ozvi....budem sa tešiť :-D
Odpovedať
oki, tak ja padam na tie trhy, majte sa krasne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, tak ja navrhujem o 19.00 niekde... povedzte, kde... to uz by som mala teoreticky byt v SNV a ak by nahodou nie, tak hned ako dorazim, tak vam volam a bezim za vami ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nooo tak volala som s Liviou...a dohodli sme sa že sa my dve stretneme o 18-stej, potom počkame na Lenku a uvidíme kam pôjdeme... Takže ivinka.... Lívia spomínala že má tvoje číslo a ty asi aj jej,,,ak nie tak ja ti napíšem moje do IP a ak budeš v Snv tak nam brnkni že kde sme - lebo fakt neviem kde sa ocitneme ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, poslem Vam moje cislo, tak sa mi potom ozvite kde vas najdem ;-) niekedy vecer ma dorazit este jedna moja kamoska z LV, ale neviem kedy presne, tak mozno budem meskat... ale urcite dorazim :-D
Odpovedať
ahojte, takže sme dohodnuté. ;-) teším sa
Odpovedať
Profilova fotka
baby ak ste tu ešte niektorá...tak som u bratčeka rezervovala stôl v Nostalgii na 18.30..... tak hádam to vyjde a nezabudol na mna...
Odpovedať
Profilova fotka
a dúfam že Vám to nebude vadiť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
DZULI skveleeeeeeee, mi prave vyrazame, takze okolo 19.00 by som mala byt najneskor v SNV tesiiiiiiiim sa pa zatial
Odpovedať
super Juli - dobrý nápad s tou Nostalgiou
Odpovedať
ahojte baby, dlho tu žiadna z vás nebola.. inak mne sa strašne pomaly načítava táto stránka, neviem čím to je :-|
Odpovedať
ahojte, ja sa tiez neviem dostat na tuto nasu stranku... :-| no co? ako ste trhovali? my sme to pretiahli az do nedelnej noci... :-D
Odpovedať
ahojte ja sa uz neviem dockat vikendu, potrebujem oddych!!!! :-p inac tiez sem nechodim lebo bud mi dlho nacitava stranku alebo mi uplne spadne. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre rano, Leni uz len zajtra...To rychlo zbehne a uz je tu vikend...
Odpovedať
Profilova fotka
huraaaaaaa ja mam od zajtra dovcuuuuuu az do 6.8 :)
Odpovedať
ahojte :-D aky ste mali víkend? my "pracovny" v sobotu som upratovala (neskor som zistila, ze zbytocne) a vcera rano ma drahy zobudil s tym, ze ideme umyvat okna!!! myslela som, ze ho roztrhnem jak zabu... take pekne nedelne rano to mohlo byt 8-( tak som teda vstala... dala si ranajky... medzi tym drahy zaspal... takze akcia "okna" sa zacali konat az poobede... hmm a priznam sa, poctivo som sa z toho vyvliekla :-D ked jemu sa tak pacilo umyvat ich! tak som robila len pomocne prace ako cistenie zaluzii, pranie zaclon... :-D :-D a potom cely vecer sa kochal tym nadhernym pohladom cez umyte okna... hmm az kym nezacalo prsat 8-(
Odpovedať
hmm a dnes mam uplne zlu naladu... :-( mam narodeniny... a nikto mi este neblahozelal |-| |-| ... ani oslava nebude... zistili sme totiz, ze nasi "kamarati" maju problem urobit si na nas cas... |-|
Odpovedať
Lucka vsetko najlepsie k narodeninam!!!! vela lasky, zdravia a pohody v zivote!!! a nebud smutna, hlavne ze mas svohňjho draheho pri sebe a ze on na teba mysli!!! ;-)
Odpovedať
dakujem, hmm mozno prave preto som smutna... opat raz, praca je prednejsia... drahy maka... sedim sama v kancli... a nudim sa... takze moje narodky sa opat raz posuvaju na zajtra... keby uz raz prisiel den, ked si drahy nieco pre mna pripravy, vymysli nejaky darcek...a to v predstihu!... a nebude sa ma pytat co chcem, co mi ma kupit atd... ale zato... dnes som si na "drzovku" priniesla do roboty platno, farbicky-carbicky, stetce a malujem si... :-D
Odpovedať
spominala som, ze ideme na svadbu? zeni sa mi bratranec, hmm a mna zavolali na "brigadu" piect kolace... 8-( vooobec sa mi v tom teple nechce... uz to vidim, aké budeme s mamou znicene na tej svadbe... hmm a stale nemam co na seba... obehla som uz par obchodov... vsade maju same vypredaje, ale tie doslova handry co vsade predavaju... no hroza... kam sa podeli kvalitne latky? uz sa nevyrabaju, ci co?
Odpovedať
ahojte :-) simasi - všetko naj k narodeninkám, veľa zdravíčka, šťastíčka a lásky ;-)
Odpovedať
ja uz ani pisat neviem :-N no to su ti chlapi, ako cez kopirak, ale sem tam motyka vystreli a o to je to potom krajsie :-D joooj ale to pecenie ti moja nezavidim, to je fest "dobry" napad, to ti poviem... a latky si nepozerala v Otele v SNV? tam maju vzdy nieco pekne a hlavne originalne...nikdy totiz nekupia tu istu latku a vzdy len jedno "balenie"...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?