Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
jeeej to je super! a ake bolo to vyznanie, lebo Slovenku moc necitam... alebo, zeby som si ju predsa len kupila? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI uff to s tym kolienkom nezavidim...brrr :(
Odpovedať
tak to teda ani ja,ja mam z lekarov panicky strach. zlatik blahozelam ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ZLATIK jeeeeeeeej super ! gratulujem ! hned ficim do stanku kupit si ju :-) ake parfemy?
Odpovedať
Profilova fotka
To vyznanie bola basen od Goetheho, ktoru som nasla este na zakl.skole v ucebnici nemciny a rezonovala mi v hlave do dnes. "Ty si moja a ja som Tvoj, to mozes verit s istotou. Si v mojom srdci ako v hrade, niet od brán kľúča, nevyjdeš nikdy stade."
Odpovedať
pekne!!!!! stale rozmyslam odkial ta poznam ale este som na to neprisla =-) =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ja sa snazim prepracovat k netovej verzii novej Slovenky , sakra , ale nedari sa mi :-(
Odpovedať
zlatik blahozelam, na nieco ta skola dobre je , vsak? :-D simasi, aj mne to volakedy robilo a lekar vravel, ze mam slabo vyvinutu chrupavku ci co a pichal mi injekcie do zadku 8-( , dost to bolelo ale lepsie ako operacia, vlastne som nedokoncila liecbu a obcas to este na mna "pride", ale inac ok...hlavne to liec zavcasu,
Odpovedať
Profilova fotka
prave som zistila, ze v mojom okoli sa to dost vazne "ztehotnieva" :-) tak uvazujem, co s tym... ? kolegynka tvrdi, ze vraj som "na rade" :-)
Odpovedať
noooo co ty na to? ze by sme sa potom presunuli do "modry konik.sk"????????? :-o :-o :-o
Odpovedať
Profilova fotka
tak ivinka, ved svadbu mas onedlho a potom sa do toho mozete pustit
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY ja uz tam smirujem :) a pomalicky sa plynule presuvam :) ZLATIK no keby len svadbu, ale ja uz mam na to aj najvyssi cas :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja tam tiez uz zakukujem tak uvidime co z toho bude.....mozno sa tam stretneme????? 8-) :-o
Odpovedať
Profilova fotka
a kolko mas rokov, ak to nie je tajomstvo?
Odpovedať
Profilova fotka
ZLATIK velaaaaaaaaa :) ale srandujem, nie je to az take tragicke... mala som 30 a dva mesiace :-) ale vraj vyzeram ovela mladsie, tak na 24 a sibe mi niekedy ako 15tke :-) najhorsie je, ze prirodu clovek neoklame...a ked "tika...tak tika..." :-D a ked sa to okolo mna vsetko akosi "ztehotnieva" :-) tak je to so mnou este horsie... MEGY no ja by som bola len rada :-) zalozime temu "maminky spisiacky" :-)
Odpovedať
nooo toby nebolo zle :-) :-) :-) za nejaky cas!!!!!!!!!!! tak mne uz padla papa zajtra :-) a inac ja mam 24v juli a kazdy mi tyka akoby som mala 15,a doktorka mi vzdy povie:"zlatko mam ti dat papierik do skoly"-zlata nie?????
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY to je mile... :-) tak pekny zvysok dna...
Odpovedať
ahooooooooooooj pracujete????
Odpovedať
ahoj megy, mne sa tu dnes nechce byt...a musim sa priznat, ze tiez obcas smirujem na modromkonikovi...ale u mna to este tak netika, mozno za rok :-) musim si este predtym splnit sen - ist k moru a tento rok to isto nebude :-S ale nevadi
Odpovedať
oooooooooo k moru to by som sla tiez,moj drahy to povazuje za iste ze tohto roku niekam pojdeme ale ja si tym niesom az taka ista :-N :-N . tak aspon pokecame ked sa nam uz nechce robit nie??? :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko... ja sa flakam az do pondelka :-)
Odpovedať
jasne, kecajme...dnes nam idu menit okna resp. dnes a zajtra, ked si predstavim ten bordel, vsetky veci musime balit do folii, normalne si to neviem predstavit, uz nech to mame za sebou
Odpovedať
Profilova fotka
LENI no mne menili okna pred rokom... presne takto v aprili... bolo to peklo, nezavidim ti... :-(
Odpovedať
boooze tak to vam leni nezavidim ja som rada ze sme ten nas byt ako tak dokoncili,este nam treba zopar veci ale dufam ze z toho az taky bordel nebude ;-) ,a nas okna cakaju tak za 5rokov mozno :-| :-| . a to vam leni menia doma alebo v praci???
Odpovedať
doma megy, preto tu neviem ani obsediet, najhorsie je, ze mame vsade koberce, ale take "priemyselne" a kvoli nabytku ich velmi nemozeme zrolovat(aspon nie v obyvacke), takze neviem ako to budem cistit ak sa zaspinia :-p
Odpovedať
Profilova fotka
uff leni, tak to bude asi makacka s tym cistenim,lebo mne este skoro mesiac po prerabke okien sadal na zem zo stien stale prach a to som pritom mala vsetko vypratane a pozakryvane :-( ake su to "priemyselne" koberce ?
Odpovedať
to su take tie nalepene na zemi a na celej ploche?my mame take v robote a ked nam maluju tak na celu plochu davaju take tenucke igelity. :-)
Odpovedať
a viete ako sme sa tu bavili o duchoh a ze sa poniektore bojime same doma,tak drahemu prisiel kamos z italie a vcera mi oznamil ze v sobotu maju pansku jazdu :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY a ty sa bojis zostat sama doma? to ja som zas asi opacna, ja si to uplne vychutnavam :-)
Odpovedať
ale neboj sa ;-) mala som kamosku, ktora byvala na 3.posch ( v 3posch.bytovke) a ta sa zase bala, ze sa niekto spusti zo strechy a bude jej klopat na okna.....absurdne... tak si z nej moj drahy furt robil srandy, ze on sa spusti a zaklope jej :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?