Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
ja nemam nervy na vietnamcov, ale na tych ktori im dovolili nastahovat sa do celeho centra, v PP taketo obchody tiez su, ale len v ulickach, branach, popripade na poschodi a nie na hlavnom namesti...ved aj to svedci o urovni mesta...a potom ludia peniaze maju (resp. ti co ich maju), chodia minat inam napr. aj do Maxu alebo pojdu radsej hoci do Viedne, KE ci BA a pod...baby sak ja si len obycajnu kabelku kupujem uz vyse roka - a este som tu taku co by mi padla do oka nenasla!!!
Odpovedať
a este emka24, s fotografom tu mala asi kazda z nas problem - malo zaberov za vela penazi - heslo nasich fotografov :-| , no neviem asi ti neporadim
Odpovedať
Profilova fotka
DVOJICKA kedy dame kafe? inak ja sa dnes straaaaaaasne tesim... dostala som Acko zo semestralky zo zurnalistiky, strasne som sa toho obavala, ci vobec preleziem a zrazu sup "A" hura huraaaaaaaaaaaaa
Odpovedať
blahozelaaaaaaaaaaaaaaaam,vonku je tak krasne a ja trcim pod neonom ]-( ]-( :-( .
Odpovedať
ivinka... ake podcenovanie! mala si sa nas opytat, my sme vedeli, ze horsie nez "A"cko to nebude :-D ty "byfľa" :-D :-D :-D ozval sa mi dalsi pan amater fotograf, tak sa tesim, snad z toho nieco bude :-D a stretko? kedy by to vyhovovalo tebe? ja mozem po 16-stej, ale niekedy aj po 15-stej ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY vypni neony :-) SIMI no mne je jedno,mozem hocikedy po 16.00 , tiez niekedy aj po 15.00 a dokonca aj po 14.00 :-) v ktorych koncinach sa zdrziavas? Kde mas pracu ?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, to je dnes ale krasny slnecny den. Malo sa zapajam, ale stale citam vase rozhovory. Ivinka, tu celenku z kamienkov, ktoru mas odfotenu v albume si kupila alebo niekde videla? co stoji takato celenka? Ja som nasla na internet zopar krasnych ozdob do vlasov, ale su to vsetko zahranicne stranky. Teta z USA sa podujala, ze mi nejake kupi, tak som zvedava. Co sa tyka fotografov, ja som rada, ze ma budu fotit otec s bratom, ktori to robia profesionalne. Dobry fotograf vzdy stoji dost penazi, ale je to aj kvoli tomu, ze kvalita je vzdy drahsia, kedze aj fotoaparat za 100 tisic nespravi taku fotku ako 20 tisicovy.
Odpovedať
Profilova fotka
ZLATIK nooooo ta fotka je niekde z netu stiahnuta... ja ju este nemam kupenu, ale take nieco sa mi paci...ak nenajdem, tak vyrobim... :-) a co sa tyka tych fotakov, tak myslim, ze kvalita v dnesnej dobe bohuzial nerastie s cenou fotaku :-( prave naopak...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ale urcite sa neda porovnat fotka z profesionalneho fotaku s nejakym fotacikom velkosti hrubsej platobnej karty. Ale niekomu je to jedno, hlavne nech je ho na fotke vidno. Neviem Ivinka, ci fotky len prerabas alebo je tvojim hobby aj fotenie, ak ano, tak urcite vies o com hovorim. Kde sa vlastne budes vydavat? V SNV? V Levoci totiz v tento den nikoho nezosobasia, lebo je tu odpustova Marianska put. Mnoho znamych ostalo sklamanych.
Odpovedať
Profilova fotka
ZLATIK praveze nielen prerabam, ale aj fotim... a tak viem, ze uz aj za 20 000 sa da kupit kvalitne telo , takze na pekne fotky, obzvlast svadobne, nepoterbujes fotak za stovku, podla mna zaklad je pristup fotografa a jeho snaha... vela veci sa da vylepsit v PC aj ked mas lacnejsi fotak, preto si myslim, ze ked ma clovek fotak za 100 tisic, to este nezarucuje, ze fotky budu kvalitne :-( no bohuzial, tak to v dnesnej dobe chodi :-( a svadba bude v SNV.. s Levocou nemam v podstate nic spolocne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ZLATIK a ty mas obrovsku vyhodu ze ta budu fotit ludia, ktori ta poznaju... pretoze velmi vela zavisi aj od uhla pohladu... 2 fotografi s rovnakymi fotakmi mozu odfotit uplne 2 odlisne zabery, z ktorych jeden moze byt super a druhy uplne nanic...a to len koli tomu, ze sa na dany "objekt" divaju inymi ocami...
Odpovedať
Profilova fotka
To mas pravdu, tiez zalezi na spravnom nastaveni fotaku, nasvieteni a podobne. Moj drahy sa strasne nerad foti, ja sa zas fotim velmi rada. Uz teraz sa desi, ze budem chciet mat stovky fotiek. Video si neobjednavam, asi vezme niekto z rodiny kameru a natoci zopar minut. Fotky su mi cennejsie.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nooo z vlastnych skusenosti viem, ze niekedy je amaterske video ovela lepsie a akcnejsie a hlavne prirodzenejsie, ako profi....
Odpovedať
dobre ranko babenky!!!! :-) :-) :-) mohla sa mi zmensit noha????rano som si obula lodicky a su mi velke-normalne mi vyskakuje noha z nich :-. :-. :-.
Odpovedať
Dobre ranko, :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, no Megy, vzdy lepsie akoby ti mali byt male ;-) Niekedy napuchne a niekedy odpuchne noha, podla toho co robis, tak mozno sa to zmeni a poobede ked uz budes mat nachodene nejake kilometre, tak ti budu opat dobre. A to su svadobne?
Odpovedať
megy chudnes :-D
Odpovedať
zlatik,nie to niesu svadobne,klasicke jarne topanocky,svadobne este nemam :-( ale vcera som u cinanov videla vo vyklade biele topanky za 99,-ze by som ich kupila???? :-D :-D :-D :-D lienka,ja som to vedela ze ja som cudna-sak mne sa z toho spiningu zmensili chodidla :-D :-D
Odpovedať
:-D aspon nieco :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-) dobre som sa pobavila na ranko :-) pekny dnik baby
Odpovedať
hmmm,ale na moj ucet ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY neboooooj nozky zase "vyrastu" :-)
Odpovedať
baby mate toho dnes vela? nikto nic nepise...a mne sa chce spat a aj sefov mame "doma" |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam uz vegetik... pobehujem po nete kade tade :-)
Odpovedať
a ja som si myslela ze vy mate vela roboty ked nepisete,prave som prisla z obedu a mala som grilovany plesnivec a zeleninu na masle :-p :-p :-p a akoto ivi ze ty uz mas vegetik,ved dnes nieje piatok?????? a ty leni chodis cvicit a uz mas aj nejake vysledky????
Odpovedať
hmmm aj ja mam malinke popoluskovske nozicky :-( aj mne este narastu? :-D :-D :-D ale nie srandujem, ale male "fetky" mam naozaj :-D
Odpovedať
narastu sim urcite,ale musis vela papat ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY no kocur neni doma, tak mysky maju fraj :-D takze mam taky maly piatok dnes uz :) SIMASI dobreho vela nenarastie :-N
Odpovedať
megy, uz nenarastu... ale vooobec mi to nevadi... hlavne ze ma odnesu tam, kam potrebujem... :-D ozaj baby, zle je, zacalo mi praskat v kolene... mam podozrenie na meniskus prip. nieco s chrupavkou... naordinovala som si masticku, tak uvidim ci to prejde... ak nie a potvrdi sa mi to... pomoooooc budem musiet ist "na stol"...
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, musim sa s vami podelit o radost, v casopise Slovenka bola Valentinska sutaz o najkrajsie vyznanie a dnes som si v novom cisle nasla moju fotku s drahym a vyhrali sme parfemy. Normalne som to necakala, som vytesena!!!!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?