Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
lienka - a nebola som to ja? :-D :-D :-D no ved prave, ide o to, ze farby ano, ale "spravne"! a to by mala vizazistka citit. mne sa raz stalo, ze som licila nejake baby na svadbu, a jedna mala take zltucke saty, uplne jednoducha a krasna baba, zvyraznila som jej viac pery nez oci, vyzerala uzasne! krasna, nezna a elegantna ako francuzka, a ona bola z toho hotova, ze ona sa nelici, a takto nevyjde na ulicu! aj si ten ruz dala dole, napriek tomu, ze jej kamosky boli tiez hotove, ako dobre vyzera... no vtedy som sa citila pod psa! :-S
Odpovedať
inak aj ja mam take oci, ani zelene ani sive, ani modre :-D a niekedy ma to pekne stve! :-D
Odpovedať
simasi?uz som sa to pytala na fore "krasa" ale opytam sa aj teba kedze si odbornicka v tomto smere :-) ,nevies o nejakom najsuper matnom tieni ktory by drzal na viecku aspon nejaky 5-6hodin?ja mam totiz take viecka a vlastne aj celu tvar ze ked si nanesim make up alebo tien tak mam pocit ze sa mi to vpije do pokozky a tien vobec nieje vidno-akoby som sa ani nenamalovala,a pritom nemam mastnu plet :-( :-( poraaad!
Odpovedať
inac dobra fotka - nemas ju aj v albume? idem sa mrknut :-) , mozno sme podobne typy co do farieb..."tak babo rad"! :-D
Odpovedať
jeeeejda, som slepa, ved ty uz nemas album =-) a nedas tu fotku na chvilu tam? ;-)
Odpovedať
pokusim sa. klasicke tienovanie myslis, svetly tien od vnutorneho kutika do polovice viecka a tmavy od polovice k vonkajsiemu? Tato kom. sa da pouzit na vsetky typy oci, ale zalezi na tom (ako spominas ze mas oci dalej od seba) aka "velka" bude svetla plocha a aka "velka" tmava plocha. u teba by mala byt tmava plocha "vacsia" nez ta svetla. ja sa licim vzdy tak, ze si bielou ceruzkou oramujem oko (aj vnutornu cast viecka) (to oko nie je zacervenane a farby viac vyniknu) a potom to rozmazem bielym tienom (matnym, pripadne jemne ruzovkastym) potom si urobim od vonkajsich kutikov "akoze" linky nejakou tmavou ceruzkou ale len do polovice a opat to rozmazem tmavym tienom, tmavym tienom si urobim tzv "banan" kedze mam tzv. padnute viecka a nakoniec tmavy tien zjemnim ruzovym alebo marhulovym. nakoniec nanesiem opat biely pod obocie a este raz si prejdem aj spodne viecko bielym, zjemni sa tak ten prechod tmaveho a svetleho. podstatne je zistit ten svoj "pomer" svetleho a tmaveho. potom uz mozes striedat vselijake kombinacie farieb a skusat co ti pristane a co nie. Klasicke tekute linky ja moc nemusim, lebo nie kazdemu pristanu a tiez je to piplacka urobit krasne rovne a rovnake linky :-D inak nemas novu Emmu? su tam nakreslene typy licenia pre rozne typy oci :-D moze to byt pre teba dobra pomocka
Odpovedať
poslem ti nejake moje foto licenia mailom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI ta fotka je skvelaaaaaaaaaaaaaaaa !!! kto to fotil ? inak pocuvaj, to sa mi nepaci, ze uz nie sme dvojicky :-)
Odpovedať
super posli mi fotky, mas na mna mail? vy budete dvojicky vzdy!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ajam... teba asi nepoznám osobne...áno Maja majú dievčatko a volá sa Daniela..akurát na týždeň sa za ňou chystám :-) ...a toho môjho staršieho brata pozná každý.... :-D ten svet je ale malý...
Odpovedať
mail dosiel? chi chi chi no predsa sama! som cakala na draheho v aute, a tak strasne dlho, a nudila som sa... ale je to len z telefonu, takze kvalita je horsia, ale da sa :-D drahy dnes zkonstatoval, ze mam nejaku uchylku, lebo sa sama fotim :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noo a líčenie...tiež to nieje moja silná stránka.... sem-tam používam tiene... lebo sa neviem namaľovať.. :-S a to ma niekedy aj štve... leni..čo robiš po práci? už sa ti to kráti...
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja sa tiez chystam ku kadernicke, dostala som kontakt na jednu sikovnu tu v BA, tak som zvedava ;-) mne sa paci premelirovanie "skoro biela blond" a "tmavo tmavo hneda". ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
simasi ...môžeš aj mne ...pošlem ti mail v IP ;-)
Odpovedať
to co som poslala lienke? OK
Odpovedať
Profilova fotka
simasi..ja som dlho používala melír..ale práve som si povedala že stačí..dosť mi zničil vlasy ale tiež sa mi to moc ľúbi... ;-)
Odpovedať
dosiel, teraz som pozrela, perfektne, o tej babe ani nehovorim, skvela fotka ;-) , skusim nieco podobne doma ...inac tu "blaznivu" kombinaciu oranzovej alebo zltej pouzivam aj ja, je to fakt super, oko to neskutocne rozziari :-)
Odpovedať
Julia, asi pojdem upratat byt...resp. aspon hodim nieco do pracky lebo drahy sa dnes sam ponukol ze uprace =-) ziiiiiram, ale neuverim kym neuvidim :-D
Odpovedať
ano nici to vlasy, preto to kompenzujem roznymi "zazrakmi" balzamy, masky a pod. vlasy si farbim tak priblizne kazde 3 mesiace a nemozem povedat, ze by som mala znicene vlasy, kedysi som mavala, ale poslednych par rokov su dost dobre, ani sa mi nestiepia ani nelamu, su leskle, take normalne (aj ked teraz som mala obdobie ze sa mi strasne mastili, ale same to preslo) a tiez konecne mam fen so studenym vzduchom, skvela vecicka.
Odpovedať
Profilova fotka
leni tak pekné upratovanie uvidíme sa večer... simasi...tak dík za foto..aj za rady ;-) uvidíme ako dopadne experimentovanie... :-D tak ja sa na dnes lúčim..páá
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI ked to tak citam, tak asi by som mala k tebe prist na nejaky rychlokurz malovania :-) lebo ja okrem spiraly na seba neaplikujem nic :-(
Odpovedať
omrkla som to. fajn tesim sa. ved uz by sme naozaj mohli dat stretko ;-)
Odpovedať
ale ty mas tak krasne a velikanske ociska ;-) a dlhocizne mihalnice ;-) :-D
Odpovedať
no dobre baby, aj ja uz pomaly prcham. Pekny vikend Vam prajem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja ficim , krasny vikendik baby ! DVOJICKA a to stretko dufam, ze uz konecne dame ! :-) tesim sa veeeeeeeeeelmi ! majte sa :-D
Odpovedať
dobre ranko :-) joooj vcera sme boli s drahym v tatrach a spalilo mi ksichtik :-( ,ale sla by som hned zas.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte , dobre ranko baby MEGY to tak svietilo slniecko ? supeeeeeeer !
Odpovedať
no svietilo slniecko a este sa aj odrazalo od snehu,ale ma vobec nenapadlo natriet sa niecim :-( ]-( .
Odpovedať
dobre rano, ja chcem este jeden den volna!!! vobec som sa nevyspala a to ma este nejaky dobrak o 2hej rano prezvonil, a potom som sa uz len prehadzovala a snivali sa mi bludy ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
LENI tak to je smolka :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?